blog

Lucy Cork Wiki, Wiek, Urodziny, Wzrost, Chłopak, Zaręczyny, Rodzice

Superman to najsilniejsza osoba na świecie, prawda! Ale czuje się słaby i kruchy przed jedną konkretną dziewczyną. Dziewczyna, która może sprawić, że Henry Cavill upadnie mu do stóp, to kaskaderka Lucy Cork. Lucy Cork jest kaskaderką, która specjalizuje się w umiejętnościach walki, takich jak noże, kije, miecze itp. Ciężko pracuje również, aby doskonalić swoje umiejętności w kickboxingu, muay thai, pracy na drutach, wspinaczce skałkowej i wielu innych.

  Lucy Cork Wiki, Wiek, Urodziny, Wzrost, Chłopak, Zaręczyny, Rodzice

Lucy na Wimbledonie z chłopakiem Supermanem!!!

Superman jest w związku ze swoim nowym Kryptonitem. Tak, dobrze słyszeliście, 34-letni Henry Cavill, który wcielił się w rolę Supermana w Batman V Superman: Świt sprawiedliwości, przeżywa błogi romans z niespodzianką. Ta niespodzianka to nikt inny jak Kaskaderka Lucy Cork.

Lucy Cork i Henry spotkali się na planie Mission Impossible 6 i natychmiast się zbliżyli. Duet wcześniej planował ukazać się publicznie w listopadzie. Ale według Dailymail.com obnosili się ze swoją chemią 16 lipca 2017 r., Kiedy zostali zauważeni w Wimbledon Tennis Championship w Londynie.

Wszyscy zostaliśmy zranieni, wszyscy się pomyliliśmy, zaufaliśmy niewłaściwej osobie, zrobiliśmy zły zakład, odwróciliśmy się w złą stronę, popełniliśmy TEN błąd. To, czego doświadczyliśmy, jest ważne, to nas definiuje. Ale co jest ważniejsze i często zapominane, to to, że to my decydujemy, jak nas definiuje. Doświadczenie, decyzja lub sam moment nie. Inni prawie zawsze będą próbowali zdefiniować cię przez przeszłe wykroczenia szybciej niż twoje przeszłe sukcesy. Popełniłem błędy, wiele razy byłem kimś, z kogo nie jestem dumny. Upadłem. Kochałem niewłaściwą osobę. Zawiodłem. Zostałem zraniony. boli mnie. To jest życie! W życiu będziemy się mylić… dużo. To, co próbowałem i wciąż staram się robić za każdym razem, to rozpoznawanie tych błędów i kształtowanie ich na swoją korzyść. Uczyń je sposobem na poprawę siebie. Wszyscy mamy złe doświadczenia dzięki komuś innemu. Nie pozwól, aby to złe doświadczenie zadecydowało o tym, kim i kim jesteś. Nie pozwól, by powstrzymywało cię od miłości, sukcesu lub próbowania czegoś. Nie wylewaj swojego bólu na innych lub na innych, próbując ich poniżyć, powstrzymać i wykrzyczeć światu swoją wściekłość. Nie pozwól, by zmieniła cię w potwora, który cię skrzywdził. Wykorzystaj to doświadczenie! Biegnij z tym. Weź sumę swojej przeszłości i uczyń z niej swoje narzędzie do podejścia do przyszłości. Idź naprzód i pokochaj doświadczenia, które masz, wykorzystaj je do zdefiniowania siebie i uczynienia z ciebie najlepszej wersji siebie, która jest po ludzku możliwa. Twoje życie należy do Ciebie i będzie takie, jakie chcesz. Kochaj, rozwijaj się, ścigaj, staraj się, stawiaj sobie wyzwania. Bój się, abyś mógł być odważny. Powyższy film przedstawia pozytywny ruch naprzód, determinację, odwagę, silną wolę, poświęcenie i szacunek do siebie. To moja Lucy. Jest jedną z najlepszych kaskaderek na świecie. Ona się zdefiniowała. Nadal definiuje siebie. Rośnie każdego dnia. Jest Lucy Cork, bo tak mówi.

Post udostępniony przez Henry'ego Cavill (@henrycavill) on

Oficjalnie przedstawił światu swoją miłość po miesiącach randek z filmem, w którym Lucy ćwiczy boks, a ludzie po prostu nie trzymali gęby na kłódkę. W wiadomości, którą zamieścił na Instagramie, powiedział:

Bój się, abyś mógł być odważny.

Film jest tym, jak wygląda pozytywny ruch naprzód, determinacja, odwaga, silna wola, poświęcenie i szacunek do samego siebie. To moja Lucy.

Czy Lucy może być tą jedyną???

Lucy nie jest jedyną kobietą w życiu przystojniaka. Henry Cavil był wcześniej zaręczony z Ellen Whitaker w 2011 roku, ale postanowili odwołać zaręczyny ze względu na osobiste różnice.

Ale to nie koniec, ponieważ był w związku z Tarą King (2015), Marosą Gonzalo (2014), Kaaley Cuoco (2013) i Giną Carano (2012-2014).

Uwodzicielska kaskaderka chciałaby zmienić historię i stać się jego jedyną damą. Urocza para przeżywa obecnie swój ponury romans i poświęci trochę czasu, aby zaangażować się w ich związek.

Kariera i życie zawodowe:

W młodym wieku posiadała zabójcze zdolności sportowe i pasję do tańca. W wieku 17 lat zakochała się w słupie powietrznym, gdzie połączyła swoje umiejętności z pasją. Po rywalizacji w kilku konkursach, ostatecznie rozpoczęła karierę w branży kaskaderskiej.

Wzięła udział w przesłuchaniu do Mission Impossible „Rogue Nation”, ponieważ dołączyła do tego samego zespołu kaskaderów. Następnie pracowała w Inferno, Assassin's Creed, The Mummy i Mission Impossible 6, żeby wymienić tylko kilka. Ma głód zdobywania nowych umiejętności i trenowania w surowym, zdyscyplinowanym środowisku.

Krótka biografia Lucy:

Według Sun.co.uk, Lucy Cork pochodzi z Cobham i Surrey do brytyjskich rodziców i obecnie ma 25 lat. Ma 5 stóp i 7 cali wzrostu i utrzymuje wysportowaną sylwetkę. Zgodnie ze źródłami wiki, 28 listopada obchodzi swoje urodziny ze swoimi bliskimi przyjaciółmi i rodziną.

Zalecane