blog

Lucy Verasamy Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Chłopak lub Partner

Bardzo popularna prognoza pogody w Niezależnej Telewizji (ITV), która również prezentowała programy, w tym „Świat”, to ta dama, o której dzisiaj rozmawiamy, to Lucy Verasamy. Dziewczyna urodziła się w Suffolk w Wielkiej Brytanii 2 sierpnia 1980 roku, w rodzinie swoich rodziców i dorastała wraz z rodzeństwem. Pani ukończyła edukację na Press Brunel University z tytułem licencjata z geografii w Londynie.

 Lucy Verasamy Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Chłopak lub Partner

Rozwój kariery:

Po ukończeniu studiów przez pięć lat pracowała w centrum meteorologicznym Stowarzyszenia Prasowego jako prognostyk, pisząc prognozy dla magazynów, a także opowiadania dla radia. Dołączyła do Sky News, gdy wcześniej ukończyła staż w Sky Weather Center, zanim została prognozą pogody, a później stała się regularną pogodą w programie śniadaniowym Sky News „Sunrise”. Następnie pani połączyła niedawno wydany program śniadaniowy ITV „Daybreak”, w którym pełni funkcję prognozy pogody i korespondenta środowiskowego. Od 2012 roku przeoczyła krajową prognozę pogody dla ITV.

Wartość netto i wynagrodzenie:

Jej wartość netto szacuje się na 500 tysięcy dolarów, a także dostaje ogromną pensję, w tym premie pokazowe, zachęty i wszystkie podatki. Nie mniej jest aktywna w pracach społecznych, bo jest zajęta swoim zawodem. Ale czasami wiki obejmowało, że pomaga również niektórym mieszkańcom Syrii. Nie było również zbyt wielu informacji o tym, gdzie inwestuje i deponuje swoją pensję i wartość netto, ale według niektórych źródeł medialnych wydaje trochę pieniędzy w lokalnym radiu i niektórych lokalnych instytutach meteorologicznych. Ma rozległe nieruchomości w Suffolk, a także aktywa o wysokiej wartości. Mamy więc nadzieję, że w nadchodzące dni zarobi ogromne pieniądze.

Czy ona nadal umawia się na randki? Dowiedz się również o jej chłopaku i życiu osobistym:

Nie zdradziła dużo więcej informacji na temat swojego życia prywatnego, więc trudno poznać również jej dane osobowe. Ale znaleźliśmy kilka interesujących i zaskakujących faktów na temat jej życia małżeńskiego. Nie jest jeszcze mężatką, więc jej mąż i jej rozwód były niemożliwe. Ale ona romantycznie spotyka się z kimś, jej przystojnym chłopakiem. Według jej wywiadu w niektórych mediach, jej partnerem miłosnym jest Alex, ale niektóre media informowały również, że nie byli oficjalnie małżeństwem, ale żyją razem jak pary lat temu. Czasami chodziła też do domu swojego chłopaka; powiedziała nam też, że jej przyszła teściowa jest dla niej najsłodszą i fantastyczną pieczeń z kurczaka, a także lubi ją jako swoją szwagierkę. Powiedziała też, że wkrótce się pobiorą, więc w końcu nasze najlepsze życzenia dla nich żyj szczęśliwie razem na zawsze.

Bio, pomiary i fakty:

36-letnia brytyjska osobowość medialna słynie ze swojego zawodu dzięki swojej pracowitości i poświęceniu, a także zarabia wysoką pensję i majątek netto. Nie wyszła jeszcze za mąż, ale spotyka się z przystojnym chłopakiem. Lucy stoi przy swoim wysokim wzroście 5 stóp i 5 cali i ma ponad 58 kg ciężarów. Dziewczyna ma uroczą figurę o atrakcyjnym szczupłym kształcie ciała, a także ma piękne, uwodzicielskie wymiary ciała 34-25-36 cali. Verasamy jest również aktywna na koncie w mediach społecznościowych, mam nadzieję, że również ją tam znalazłeś.

Zalecane