blog

Luis D. Ortiz Wiki, Dziewczyna, Randki, wesoły, Rodzina, Wartość netto, Wzrost

Posiadanie wymagającej i pełnej sukcesów kariery często powoduje stagnację i nieatrakcyjne życie osobiste. Tak jest w przypadku Luisa D. Ortiza, który pomimo doskonałej kariery nie zrobił żadnych postępów w życiu osobistym i nadal jest singlem w latach trzydziestych. Luis jest portorykańskim agentem nieruchomości, który zyskał rozgłos po pojawieniu się na „Million Dollar Listing New York” u boku Fredricka Eklunda i Steve'a Golda.

  Luis D. Ortiz Wiki, Dziewczyna, Randki, wesoły, Rodzina, Wartość netto, Wzrost

Kariera i postęp:

Luis D. Ortiz wyprodukował i wyreżyserował swój debiutancki film „Amália” w 2007 roku i zdobył nagrodę za najlepszą reżyserię na festiwalu filmowym w Portoryko. Postanowił nakręcić drugi film, „The Theatre of the Absurd” w Nowym Jorku, ale później odrzucił ten plan.

Czytaj więcej: Malia White Wiki, Żonaty, Teraz, Net Worth

Najpierw próbował kariery w branży nieruchomości, sprzedając czynsze. Następnie pracował w kilku uznanych nowojorskich domach maklerskich, w tym w Prodigy Network i Synergy, gdzie reprezentował niektóre projekty w centrum miasta, takie jak „The Setai” i „The District”.

Wcześniej był wymieniony jako dziewiętnasty na liście najbardziej stylowych nowojorczyków magazynu Us Weekly. W lipcu 2016 roku Luis ogłosił, że odchodzi na emeryturę z nieruchomości, twierdząc, że go to nie uszczęśliwiło. Jednak po tygodniowych wakacjach w Europie ogłosił, że wraca do nieruchomości.

Wartość netto Luisa

30-letnia gwiazda, Luis D. Ortiz, podobno cieszy się ogromną wartością netto w wysokości 15 milionów dolarów. Zdobył dzięki swojej pracy jako pośrednik w obrocie nieruchomościami i występy telewizyjne w „Million Dollar Listing New York”.

Podobno jako wesoły, Luis szuka idealnej dziewczyny?

Luis D. Ortiz bez wątpienia doświadczył więcej plotek o gejach niż inna gwiazda w serialu. Wyjaśnijmy jednak, że gwiazda rzeczywistości nie jest gejem i w przeszłości została przyłapana na spędzaniu czasu z kobietami. W 2014 roku zauważono celebrytę reality całowanie gwiazda Szachów Zachodu Słońca, Golnesa Gharachedaghi.

Podobny: Contessa Metcalfe Wiki, wiek, wartość netto, żonaty

Od tego czasu Luis nigdy nie spotykał się z nikim, ale wydaje się, że teraz czeka na idealnego. Gwiazda pracoholika podzieliła się z Bravo TV, że chciałby powitać w życiu idealną dziewczynę, ale jego schludna natura nie pozwala mu mieć takiej.

Powiedział,

„Dobrze bawię się swoim życiem, nie tylko kobietami, ogólnie dobrze się bawię. Jestem bardzo szczególny w swoim życiu, moim biznesie. Jestem bardzo zorientowany na szczegóły, więc jeśli chodzi o osobę, zamierzam spędzić czas z prawdopodobnie jestem trzy lub cztery razy bardziej szczegółowy niż w przypadku reszty moich rzeczy, które są dość specyficzne. Więc mogę nigdy tego nie znaleźć, ponieważ jestem zbyt szczegółowy.

Wygląda na to, że Luis jest obecnie singlem. Ale doniesienia wskazywały, że podczas jego nieobecności na giełdzie Million Dollar w Nowym Jorku był w związku z kobietą o imieniu Nikita. Niewiele ujawniono o tej tajemniczej kobiecie poza tym, że ich związek nie mógł trwać tak długo, jak miał nadzieję Luis.

Luis jest ojcem!

Po powrocie do Notowania za milion dolarów Nowy Jork, Luis dokonał wielkiego objawienia. Szokując wszystkich członków obsady, a także publiczność, Luis ujawnił, że będzie ojcem córeczki. Chociaż potwierdził wiadomość o swojej niedługo narodzonej córeczce, nie wspomniał, kim była matka dziecka. Pozostawiając fanów i współgwiazd w stanie pytania, wielu spekulowało, że matką może być jego była dziewczyna, Nikita.

W odpowiednim czasie Luis został ojcem, ponieważ córka Leela urodziła się w marcu 2019 roku. Po czym Luis nie poświęcił czasu na stwierdzenie, że matka jego córki rzeczywiście była jego byłą dziewczyną Nikitą.

Nie poświęcił czasu na udostępnianie zdjęć, a także pokazywanie publiczności Notowanie za milion dolarów w Nowym Jorku chwile po porodzie. Chociaż Luis i Nikita nie są obecnie w związku, postanowili wspólnie wychowywać swoje dziecko.

Jego życiorys i rodzina:

Według źródeł wiki, Luis D. Ortiz urodził się 13 listopada 1986 roku w Guaynabo w Portoryko. Dorastał z rodzicami i bratem bliźniakiem Danielem w Guaynabo. Aktor opuścił rodzinę i przeniósł się do Stanów z Danielem, gdy mieli szesnaście lat.

Ciekawe: Nina Blackwood Teraz, Żonaty, Rodzina, Fakty

Studiował w New York Film Academy i doskonalił swoje umiejętności. Należy do grupy etnicznej Portorykańczyków i ma wysokość 5 stóp i 8 cali.

Zalecane