blog

Luisa Zissman Ślub, mąż, rozwód, chłopak/narzeczony, wartość netto

Ta kobieta to nie tylko piękna, ale także biznesmenka, która już zapisała się w branży. Luisa Zissman jest uczestniczką dziewiątego sezonu reality show Uczeń i przedsiębiorca detaliczny, który zajmuje się sprzętem do pieczenia i wieloma innymi. Była pierwszym wicemistrzem konkursu i zdobyła sobie imię i sławę podczas swojej kadencji w programie.

 Luisa Zissman Ślub, mąż, rozwód, chłopak/narzeczony, wartość netto

Kariera i postęp:

Luisa rozpoczęła karierę jako agentka nieruchomości w soboty w wieku 16 lat. Dochody przeznaczyła na utrzymanie konia, który kupili jej rodzice. Następnie podjęła pracę w Electronic Data Systems, zanim zdecydowała się założyć własną firmę, ponieważ nie lubiła być zatrudniona ani mówić, co ma robić.

Założyła swoją piekarnię i sklep z babeczkami, Dixie's Cupcakery, nazwany na cześć jej córki. Jest również właścicielem firmy elektronicznej na Ebay, gdzie zajmuje się sprzętem do pieczenia. Stała się znaną twarzą po pojawieniu się w serii reality show, w tym The Apprentice, Innuendo Bingo i Celebrity Big Brother.

Ile jest warta Luisa?

Bizneswoman zasmakowała sukcesu już w pierwszym rozpoczętym przez siebie projekcie. Kiedyś twierdziła, że ​​jej trzy firmy były warte ponad 8 milionów funtów, ale jeszcze nie zweryfikowała autentyczności informacji. Jeśli informacje są poprawne, może mieć wartość netto 8 milionów funtów. Niedawno powiedziała, że ​​wydała 25 000 funtów na same ubrania. Oczekuje, że jej biznes przyniesie jej zysk w wysokości 1 miliona funtów w ciągu najbliższych 18 miesięcy. Otrzymała ofertę ponad 100 tysięcy funtów na udział w Celebrity Big Brother.

Małżeństwo, dzieci i rozwód:

Luisa stała się sensacją po występie w reality show The Apprentice. Zdobyła rzesze zwolenników i wielbicieli w całym kraju, a także w innych częściach świata. Była jednocześnie piękna i genialna, a ludzie ją kochali.

Była już mężatką, kiedy pojawiła się w programie i ukradła serca wielu ludzi. W tym czasie była żoną swojego ówczesnego męża Olivera Zissmana, również przedsiębiorcy. Para ma dziecko, wspólną córkę Dixie. Razem założyli również Totally Fitness, wypożyczalnię sprzętu do siłowni. Mieli rozwód w 2014 roku na krótkiej sesji w sądzie. W odcinku Celebrity Big Brother powiedziała, że ​​jest biseksualna i chce leczenia uzależnienia od seksu.

Zaczęła się spotykać wkrótce po sfinalizowaniu rozwodu. W lipcu 2015 roku poślubiła swojego długoletniego chłopaka i narzeczonego, irlandzkiego milionera Andrew Collinsa na weselu, które odbyło się we Francji. Mieli swoje pierwsze wspólne dziecko, Indigo Esme Collins, 2 sierpnia 2016 r.

Krótki życiorys:

Louisa Christina Kalozois, obecnie w wieku 29, urodziła się 4 czerwca 1987 roku w Milton Keynes w Buckinghamshire w Anglii. Urodziła się dla matki Christiny Kalozois i greckiego ojca. Brytyjski obywatel należy do greckiego pochodzenia etnicznego. Piękna i niezwykle utalentowana bizneswoman ma również idealną sylwetkę i wymiary przy wzroście 5 stóp i 5 cali.

Zalecane