blog

Luke Roberts Urodziny, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wartość netto

Jeśli regularnie oglądacie najbardziej udaną „Grę o tron” HBO, to dzisiaj mamy nowe informacje dotyczące aktora serialu Luke'a Robertsa oraz kręcenia szóstego sezonu, w którym wcielił się w rolę Ser Arthura Dayne'a. Jedna z najlepiej prosperujących gwiazd telewizji hollywoodzkiej, Luke urodził się w Suffolk w Anglii 5 października 1977 roku, ale dorastał z bratem i siostrą.

 Luke Roberts Urodziny, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wartość netto

Kariera Łukasza i sukcesje:

Wcielił się w rolę Josepha Byrne'a w serialu medycznym BBC One „Holby City”, miał też główną postać w krótkotrwałym trzecim serialu telenoweli „Crossroad”, a także pojawił się w kilku innych serialach.

W 2016 r. związał się z obsadą najpopularniejszego serialu HBO „Gra o tron” w szóstym sezonie jako Ser Arthur Dayne, a w 2017 r. pojawi się w hitowych programach telewizyjnych Global Ransom jako Eric Beaumont.

Ile jest warte netto Robertsa?

Szacunkowa wartość netto Robertsa w 2016 r. wyniesie 1 milion dolarów, wliczając w to wszystkie jego towary i dochody. Luke jest jednym z członków obsady szóstego sezonu Game of Thrones, a serial zapłacił mu ponad 50 tysięcy dolarów za odcinek. Oznacza to, że Luke jest także jedną z najlepiej opłacanych gwiazd telewizji Hollywood.

Cóż, poza aktorstwem, wiki opisywało, że zarabiał pieniądze na reklamach i reklamach, a także zagrał kilka filmów fabularnych w ciągu roku. Chociaż jest również profesjonalnym modelem, wystąpił również w kilku teledyskach.

Z kim teraz spotyka się Luke?

Osiągnął już trzydzieści dziewięć lat, ale nadal nie ma się żenić, więc nie ma wieści o żadnej żonie. Oznacza to, że albo zawsze angażował się w swoją karierę i ścieżkę, albo starał się ukryć swoje dziewczyny i historie randkowe.

Cóż, w 2015 roku pojawiły się nowe dowody na to, że długoletnia dziewczyna Luke'a, aktorka Sense8, Freema Agyeman, opublikowała dwa zdjęcia na profilu na Instagramie, co oznacza, że ​​oboje nadal się spotykają, ale on nie jest gejem. Podczas gdy ona również tweetuje z Aramayo i Eddiem, przez co coraz bardziej wydaje się, że gwiazda ze swoim chłopakiem do kręcenia filmu i poznała jego koaktorkę.

Jednak w poprzednich dniach miał romans z inną starszą aktorką Patsy Kensit, a także opublikował z nią kilka zdjęć dla dorosłych. Podczas gdy Patsy już cztery razy wyszła za mąż, a także rozwodziła się wszystkie cztery razy, a obecnie prawdopodobnie samotna.

Krótki życiorys:

Każdego roku 5 października obchodzi swoje urodziny z rodziną i przyjaciółmi, a według daty urodzin osiągnął teraz wiek 39. Jeden z szykownych aktorów telewizyjnych ma obywatelstwo brytyjskie i jest rasy białej. Luke stał ze swoim ogromnym wzrostem 6 stóp i dobrze ukształtowanym sześcioma rozmiarami ciała. Cóż, znalazłeś również jego inne informacje z jego kont w mediach społecznościowych.

Zalecane