blog

Luke Russert Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Pensja, Wartość netto

Chociaż korespondent wiadomości, Luke Russert, uwielbia widzieć, jak jego przyjaciele się pobierają, historia jest inna, jeśli chodzi o jego życie miłosne. Przeczytaj poniżej, aby dowiedzieć się, co.

 Luke Russert Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Pensja, Wartość netto Czy Pete Williams z NBC jest gejem? Więcej o jego życiu osobistym, wartość netto

Jeśli chodzi o Luke'a, wydaje się, że w tej chwili jest singlem, ponieważ niewiele wiadomo o jego związku. Na razie nie ma dziewczyny ani żony.

Jednak nie opuszcza go na wesele przyjaciela. Istnieje kilka przypadków, w których zauważono, że świętuje małżeństwo swojego przyjaciela.

Wartość netto Luke'a Russert

Niezwykle utalentowany człowiek medialny Luke ma szacowany majątek na ponad 9 milionów dolarów, podobnie jak jego ojciec (nieżyjący już) Tim Russert, który miał miliony netto.

Jednak nie wydaje wszystkich pieniędzy tylko na siebie. Przekazuje darowizny na cele charytatywne, jest także członkiem zarządu Buffalo Fan Alliance Board.

Przeglądaj więcej popularnych tematów: Joan Celia Lee Wiki, wiek, mąż, wartość netto, Stan Lee

Luke rozpoczął swoją karierę zawodową w dziennikarstwie w 2008 roku, kiedy dołączył do ESPN's Pardon Interruption. Został zatrudniony przez NBC w 2008 roku, po śmierci ojca na atak serca.

Rozpoczął również pracę jako korespondent Kongresu zajmujący się Izbą Reprezentantów dla NBC News na Capitol Hill w maju 2009 roku. Pracując dla NBC, badał i relacjonował NBC Oś daty z „Conviction”, który był również nominowany do Wiadomości i filmy dokumentalne Emmy Nagroda za najlepszy raport w magazynie informacyjnym. W lipcu 2016 r. Luke niespodziewanie zrezygnował z pracy w NBC, aby ocenić swoje możliwości zawodowe.

Inny dziennikarz ESPN: Jane Slater Wiki: Wiek, żonaty, mąż, pensja, wzrost

Luke Russert Bio

Luke Russert urodził się 22 sierpnia 1985 roku w Waszyngtonie w Stanach Zjednoczonych. Wychowywany przez rodziców, jego ojciec, (nieżyjący) Tim Russert, był także dziennikarzem NBC, a jego matka, Maureen Orth, jest specjalną korespondentką „Vanity Fair”.

Uczęszczał do St. Albans School w Waszyngtonie i ukończył Boston College w 2008 roku na kierunku komunikacja i historia.

Ma 6 stóp i 2 cale wzrostu i ma średnią wagę.

Zalecane