blog

Lynn Gilmartin Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Wynagrodzenie

Jeden z doskonałych gospodarzy telewizyjnych, prezenterów i prezenterów, gwiazda reality show, która po tym, jak została zidentyfikowana jako prezenterka „World Poker Tour” w najwyżej ocenianym na świecie kanale lub sieci Fox Sports, a prezenterem jest Lynn Gilmartin. Jest także najlepszą prezenterką telewizyjną, która urodziła się w Dublinie w Irlandii 3 listopada 1984 roku, a później jej rodzice i członkowie rodziny przenieśli się do Melbourne w Australii pod koniec 1986 roku, kiedy miała zaledwie dwa lata.

 Lynn Gilmartin Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Wynagrodzenie

Kariera i postęp:

Prezenterka telewizyjna Lynn zaczęła śledzić turnieje pokerowe w 2009 roku jako dziennikarz PokerNews.com i PokerStar.tv, często prowadząc „World Series of Poker”, „European Poker Tour”, „Latin American Poker Tour i Asia Pacific Poker Tour. ' Ta dama po raz pierwszy trafiła na australijskie i angielskie ekrany telewizyjne w 2012 roku jako prezenterka Crown's Aussie Millions Poker Championship.

Następnie w 2013 roku przeniosła się do Los Angeles, aby objąć rolę gospodarza dwunastego sezonu World Poker Tour w Fox Sports, z Mike'iem Sextonem i Vincem. Niemniej jednak pojawiła się na okładce magazynu Bluff w grudniu 2013 roku.

Ile pieniędzy jest warta Lynn?

Prezenterka, Lynn ma w przybliżeniu milion dolarów netto, a w 2010 roku magazyn wiki donosił, że zarobiła ponad 100 tysięcy dolarów jako roczna pensja, ale jej ostatnia pensja nie została wymieniona w mediach ani na żadnych stronach internetowych. Ale zakładamy, że w dzisiejszych czasach ta pani też zasłużyła na ponad tysiąc dolarów.

Jednak według jej konta w mediach społecznościowych i jej postów wydaje się, że spędziła również swój luksusowy styl życia, a także szczęśliwie bawiła się z rodziną i przyjaciółmi. Ma też ogromną pasję do zakupów i podróży. Zakładamy więc, że w najbliższych dniach zarobi ogromne pieniądze.

Czy potajemnie wyszła za swojego chłopaka?

Umawiała się na randki we wczesnym życiu, a także czasami przeprowadzała wywiady ze swoim chłopakiem w mediach. W 2010 roku ta dama rozmawiała z prasą ze swoim chłopakiem, Angelem Guillenem, urodzonym w Meksyku profesjonalnym graczem w pokera. I donosi, że spotkali się w pokerowym meczu i zaczęli spotykać się po pięciu miesiącach od pierwszego spotkania.

'Życie jest dobre'

Spędziłem weekend w Queretaro w Meksyku z niesamowitą ilością niesamowitego jedzenia i wina. Uwielbiam ten kraj ???????? #życie jest dobre

Post udostępniony przez Lynn Gilmartin (@lynngilmartin) on

Ale ostatnio na swoim koncie na Instagramie widziała się ze swoim chłopakiem i również wspomniała o nim jako o słoneczku, wydaje się, że wzięli ślub, ale też zdezorientowali nas, że albo są już małżeństwem, albo dopiero się zaręczyli. Ale według niej obecnie żyją sobie szczęśliwie.

Krótki życiorys:

Jako urocza i urocza australijska prezenterka telewizyjna i prezenterka pokera, Lynn jest również znana ze swoich prac, a także zarobiła ogromną wartość netto. Posiada obywatelstwo australijskie i jest pochodzenia biało-irlandzkiego. Wzrost Gilmartina wynosi ponad 5 stóp i 6 cali, a także ma uwodzicielskie wymiary ciała 36-25-36 cali. Tak więc znalazłeś również tę gorącą i odważną australijską prezenterkę telewizyjną na jej koncie w mediach społecznościowych.

Zalecane