blog

Mablean Ephriam Żonaty, Mąż, Rozwód, Córka, Zwolniony i Net Worth

Adwokat lub prawnik i aktorka, która poprzedzała ponad siedem sezonów „sądu rozwodowego”, a także występowała jako sędzia w wielu słynnych filmach Madea „Tylera Perry'ego”, który służył również jako więzień Mablean Ephriam. Urodziła się w Hazlehurst w stanie Missisipi 23 kwietnia 1949 roku, ale dorastała w Los Angeles w Kalifornii w USA. Kobieta otrzymała już tytuł doktora nauk prawnych w 1978 roku od Whittier Law Scholl, a jednocześnie posiada obywatelstwo amerykańskie.

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Wiek
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Mąż/małżonek
 • Rozwiedziony
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pochodzenie etniczne
 • Dzieci dzieci
 • Wzrost
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Rodzeństwo

Adwokat lub prawnik i aktorka, która poprzedzała ponad siedem sezonów „sądu rozwodowego”, a także występowała jako sędzia w wielu słynnych filmach Madea „Tylera Perry'ego”, który służył również jako więzień Mablean Ephriam. Urodziła się w Hazlehurst w stanie Missisipi 23 kwietnia 1949 roku, ale dorastała w Los Angeles w Kalifornii w USA. Kobieta otrzymała już tytuł doktora nauk prawnych w 1978 roku od Whittier Law Scholl, a jednocześnie posiada obywatelstwo amerykańskie, a także pochodzenie etniczne afroamerykańskie.

Kariera i zawód Mablean Ephriam:

Ephriam rozpoczęła swoją karierę prawniczą jako oficer poprawczy, służąc w „Wydziale Kobiet” w Federalnym Biurze Więziennictwa, później w 1982 r. rozpoczęła swoją działalność w kancelarii prawnej zajmującej się obrażeniami ciała i rodziną. Kilka lat później została prokuratorem w Los Angeles a następnie została powołana do pracy jako sędzia przy ponownym uruchomieniu „Sądu rozwodowego”, podczas gdy pracowała również jako sędzia w programie w latach 1999-2006. Oprócz oglądania w „Sądzie rozwodowym”, ta pani jest również postrzegana jako sędzia w znacznie większej liczbie filmów z serii „Madea”, więc prowadzi również H.U.F. Nagrody, wydarzenie obchodzone co roku w Dzień Ojca dla uczczenia osiągnięć codziennych ojców.

Wartość netto, wynagrodzenie i działalność charytatywna:

Mablean szczęśliwie cieszy się swoją wartością netto w wysokości 5 milionów dolarów, z doskonałą pensją dzięki swojemu zawodowi i pracy. Ta kobieta ma ogromny majątek w luksusowym i dobrze urządzonym domu oraz posiada drogie samochody. Porozmawiajmy o jej inwestycjach, biznesie i fundacjach. W tamtych czasach Ephriam jest preferowany jako właściciel Mablean Ephriam Foundation (MEF) jest organizacją charytatywną lub stowarzyszeniem zwolnioną z podatku 501©, podczas gdy ona definiuje ją również jako organizację non-profit, zwolnioną z podatku w Kalifornii. Mottem fundacji są zdrowe rodziny, inteligentne umysły i siła ekonomiczna ogólnie lepsza społeczność. Wygląda więc na to, że głównie angażuje się w usługi społeczne i cieszy się szczęśliwie ze swoją wartością netto i pensją.

Żonaty w młodym wieku i rozwód z mężem! Życie osobiste:

Ephriam już poślubił kobietę; jednak wyszła za mąż w dzieciństwie. Ta dama wyszła za mąż w 1962 roku w wieku trzynastu lat i poślubiła swojego przyjaciela z dzieciństwa, Cassiusa Paxtona. Niestety nie ma zbyt wielu informacji o jej byłym mężu. Niestety, para rozwodzi się w 1981 roku po dwóch dekadach małżeństwa, rozpadła się w 1981 roku przez rozwód, ale para ma wspólną córkę, Tajamikę Paxton, która urodziła się w lutym 1972 roku i jest popularna jako scenarzystka, reżyserka i producentka. Po rozwodzie para żyje jeszcze samotna, a także nie ma żadnych plotek w mediach o jej randkach i chłopaku, ponieważ zawsze skupiała się na swoim zawodzie. Więc w końcu mówimy, że żyje szczęśliwie, o czym czasami mówiła w wywiadzie na wiki, a także szczęśliwie żyje z rodziną i przyjaciółmi.

Bio i fakty:

67-letnia amerykańska prawniczka, sędzia i aktorka Mablean skupia się na swoim zawodzie, podczas gdy czasem też zwalniana jest z pracy, ale zarabia znakomitą wartość netto. Jest mężatką i ma córkę, ale niestety rozwiodła się z mężem w 1981 roku. Jej średni wzrost to 5 stóp 6 cali i ponad 78 kg wagi, a jednocześnie wygląda młodo i pięknie. Obserwujesz ją także na jej koncie w mediach społecznościowych.

Zalecane