blog

Maci Pope Wiki, Bio, Wiek, Wzrost, Rodzice, Chłopak, Randki i Snapchat

Maci Pope jest jedną z największych gwiazd społecznościowej aplikacji musical.ly i czołową osobowością Internetu. Jest bardziej znana ze swojej aplikacji do tworzenia muzyki musical.ly i aplikacji społecznościowej Snapchat. Jej filmy z synchronizacją ruchu warg na musical.ly pozwoliły jej zdobyć ponad 1,4 miliona obserwujących. Zabawia też swoich fanów samouczkami makijażu na YouTube.

 Maci Pope Wiki, Bio, Wiek, Wzrost, Rodzice, Chłopak, Randki i Snapchat

Jej filmy z synchronizacją ruchu warg na musical.ly pozwoliły jej zdobyć ponad 1,4 miliona obserwujących. Zabawia też swoich fanów samouczkami makijażu na YouTube.

Maci Papież Randki, Chłopak!

Gwiazda Musical.ly, Maci, cieszy się przywilejami randkowania z Dylanem od 2017 roku. Ona i jej chłopak często pojawiają się na YouTube. W jednym ze swoich filmów z 30 kwietnia 2018 r. Maci przedstawia Dylana, który starał się wymyślić swoją damską miłość. Maci była zachwycona, gdy musnął jej brwi, wybierając zestaw kolorów.

Maci Pope i jej chłopak Dylan spotykają się od 2017 roku (zdjęcie: Instagram)

Podczas 18. urodzin Dylana w dniu 4 listopada 2014 r. gołąbki cieszyły się randką w restauracji i obnosiły się ze swoim zdjęciem na Instagramie. Wyraziła miłość do swojego chłopaka wraz z podpisem „ Dziękuję za wszystko, co zrobiłeś i wszystko, co nadal robisz, mam szczęście, że cię mam. '

Przeczytaj także: Jared Carrabis Wiki, Wiek, Żonaty, Żona, Wynagrodzenie

Przed Dylanem była w separacji ze swoją ukochaną z liceum Garettem. Podczas gdy kilka osób twierdziło, że zerwał w wyniku oszustwa, Maci wkroczył i ujawnił, że zerwali romantyczne więzi z powodów osobistych.

Maci Papież Net Worth!

Maci Pope, lat 17, to amerykańska gwiazda musical.ly, której wartość netto szacuje się na ponad 200 tysięcy dolarów. Nastolatka zarabia głównie na swoich filmach na YouTube, blogach i koncie musical.ly, a wielu fanów śledzi jej historie na Snapchacie.

Nie przegap: Jen Harley Wiki, wiek, praca, aresztowanie - wszystko o Ronnie Ortiz-Magro Ex

Oceniając jej konto na Twitterze, wydaje duże pieniądze na zakupy i lubi odwiedzać przyjaciół. Opublikowała swoje zdjęcia z fantazyjnymi ubraniami i ozdobami. Jest popularna na platformie społecznościowej musical.ly i ma ponad 1,3 miliona obserwujących fanów.

Pochodząca z Terre Haute prezentuje się w filmach musical.ly skupiających się na ruchach kamery. Maci nauczyła się korzystać z mediów społecznościowych od swojej przyjaciółki i zainteresowała się publikowaniem swoich filmów na musical.ly. W ciągu kilku miesięcy zasłynęła ze swoich filmów z synchronizacją ust.

Zaczęła zdobywać imię i sławę w Internecie, gdy była nastolatką. Internetowa nastoletnia celebrytka również mocno zaznaczyła swoją obecność na Snapchacie, a jej historie obejrzało ponad 30 tysięcy obserwujących. Pope był w zespole muserów jako muserquad obok Ryana Smitha.

Krótki życiorys

Internetowa celebrytka Pope urodziła się w Terre Haute w stanie Indiana 24 września 2001 roku. Ma ponad 5 stóp i 7 cali wzrostu i waży około 50 kg. Maci uczęszcza do swojej szkoły średniej w Indianie.

Dowiedz się więcej: Simplynessa15 Wiki: Wiek, Chłopak, Pochodzenie, Wzrost

Dorastała z rodzicami w Indianie i posiada obywatelstwo amerykańskie. Zgodnie z wiki, ona i Jasmine Wescott są najlepszymi przyjaciółkami od 7 klasy.

Zalecane