blog

Maddie Poppe Wiki: Wiek, amerykański idol, chłopak, randki, rodzina, fakty

Maddie Poppe jest znana jako zawodniczka 16. sezonu American Idol. Ponieważ Maddie była fanką American Idol od dzieciństwa, jej ojciec popchnął ją na przesłuchanie. Swoim urzekającym głosem podbiła serca publiczności i zdobyła American Idol. Wraz z jej głosem, jej widzowie i fani byli zachwyceni jej cudownym związkiem z innym uczestnikiem American Idol.

  Maddie Poppe Wiki: Wiek, amerykański idol, chłopak, randki, rodzina, fakty

Fascynujący romans z chłopakiem uczestnika amerykańskiego Idola

Maddie Poppe wygrała Amerykański idol podczas wielkiego finału 16. sezonu, którego premiera odbyła się w sieci ABC 21 maja 2018 roku. Drugim finalistą był aktor telewizyjny Caleb Lee Hutchinson, z którym obecnie się spotyka. Przed ogłoszeniem zwycięzcy Amerykański idol Caleb stwierdził, że spotyka się z Maddie Poppe.

Dwie supergwiazdy zaśpiewały okrojoną wersję 'Nad tęczą' trzymając się za ręce, a rodzice obserwowali ich z wielkim uśmiechem na twarzy. Publiczność również szalała na ich występie, jednocześnie wiwatując gołąbki.

Maddie Poppe i jej chłopak Caleb Lee Hutchinson śpiewają piosenkę „Over the Rainbow” (zdjęcie: justjared.com)

Gospodarz Ryan Seacrest, który miał łzy w oczach, sprawił im ostateczną niespodziankę: wycieczkę na Hawaje. After Ryan ogłosił Maddie Poppe zwycięzcą 16. sezonu Amerykański idol. Była zalana łzami i mocno przytuliła swojego mężczyznę.

Chłopak Maddie, Caleb, pochodzi z Dallas w stanie Georgia i ciężko pracuje, aby spełnić swoje marzenia o zostaniu muzykiem. Jego przesłuchanie na Amerykański idol Sezon 16 poszedł gładko i otrzymał złoty bilet, dzięki któremu dotarł do wielkiego finału. Caleb zapewnił sobie drugą pozycję w Amerykański idol, a Gabby Barrett była na trzecim miejscu.

Po tym, jak Maddie wygrała Amerykański idol, wykonała nowy singiel „Odchodzi, odchodzi”. Lionel Richie, Katy Perry i Luke Brya również dołączyli do gwiazdy na scenie. Sędziowie byli jednocześnie zszokowani i zaskoczeni, gdy dowiedzieli się o związku Maddie i Caleba. A wraz z potwierdzeniem romansu gołąbki wyruszają w podróż, aby umocnić swoją wzajemną miłość.

Podróż Maddie w stronę Amerykański idol

Maddie zaczęła śpiewać, gdy była dzieckiem. W młodym wieku występowała przed rodziną, która składa się z siostry, matki i ojca. Z jej oddaniem śpiewaniu poszła do prezentacji na RAGBRAI (Rejestracja coroczna Wielka przejażdżka rowerowa przez Iowa). W 2016 roku wydała album zatytułowany Piosenki z piwnicy , w sumie siedem utworów. Jej utwory są również dostępne w iTunes i Spotify.

Zanim poszła do Amerykański idol , była w serialu NBC, Głos ale niestety nie mogła zajść daleko. Występowała również na lokalnych imprezach w swoim rodzinnym stanie na targach Bremer County Fair. W październiku 2017 Maddie przyszła na przesłuchanie o godz Amerykański idol a na wystawie śpiewała „ Ja i Bobby McGee” w przesłuchaniu w Nowym Jorku, przez które dotarła do top 24. A od czasu emisji Amerykański idol , zdobyła serca milionów fanów, a reszta to już historia. Jako zwycięzca, Maddie wygrywa nagrodę pieniężną w wysokości 250 000 USD i będzie cieszyć się kontraktem płytowym z Hollywood Records.

Krótkie bio i fakty

Maddie Poppe, urodzona w 1997 roku, obchodzi swoje urodziny 5 grudnia. Pochodząca z Clarksville w stanie Iowa, środkowo-zachodniego stanu USA między rzekami Missouri i Mississippi, należy do obywatelstwa amerykańskiego. Jej znakiem urodzenia jest Strzelec i ma białe pochodzenie etniczne.

The Amerykański idol zwycięzca Maddie stoi na wysokości 1,63 m (5 stóp i 4 cali). Zgodnie z wiki, w 2016 r. uczęszczała do Iowa Central Community College, aby studiować projektowanie graficzne, zanim dołączyła do Hawkeye Community College w cyfrowych środkach masowego przekazu.

Zalecane