blog

Madison Lintz Wiki: chłopak, randki, rodzina, wzrost

Mimo młodego wieku amerykańska aktorka Madison Lintz ma ogromne doświadczenie w dziedzinie aktorstwa. Zaczęła działać jako sześcioletnie dziecko i od tego czasu zdobyła silną pozycję w konkurencyjnej branży. Przez lata brała udział w wielu programach telewizyjnych, w tym The Walking Dead (2010-19), Nashville (2012-13) i Bosch (2019-20).

 Madison Lintz Wiki: chłopak, randki, rodzina, wzrost

Przez lata brała udział w wielu programach telewizyjnych, m.in. Żywe Trupy (2010-19), Nashville (2012-13) oraz Bosch (2019-20)

Podobnie Madison ujawniła swoją obecność na srebrnym ekranie dzięki występom w filmach takich jak Później (2012) oraz Nadszedł diabeł (2018).

Życie randkowe teraz, były chłopak

Obecnie Madison jest w związku z facetem o imieniu Jackie Kay.

Romans pary wyszedł na jaw po Madison wspólny zdjęcie siebie ze swoim chłopakiem na wakacjach w Nassau na Bahamach w styczniu 2020 r.

 madison-lintz-jackie-kay-2020

Status życia osobistego:- Roger Bennett Wiki, stan cywilny, żona i fakty

Przed randką z Jackie Madison była związana z innym facetem o imieniu Wesley Rodenstine. Para relacja wyszło na jaw w marcu 2016 roku po tym, jak Wesley udostępnił swoje zdjęcie Madison.

 madison-lintz-wesley-rodenstyna-2018

Madison Lintz z chłopakiem Wesleyem Rodenstine'em w styczniu 2018 (zdjęcie: Instagram Madison Lintz)

Romans pary trwał ponad dwa lata, ale w końcu się skończył. Ostatni raz aktorka wspomniała o Wesleyu jako swoim chłopaku 7 maja 2018 roku. Tego dnia udostępniła tweeta, aby opisać Wesleya jako idealnego chłopaka, ponieważ ewidentnie czekał na Madison na lotnisku przez ponad półtorej godziny przed jej lotem nawet wylądował.

Wiki Madison Lintz: Wiek, wzrost

Madison stoi na wysokości 1,75 m nad ziemią.

Biogram sportowca: - Darius Miller Żona, Randki, Rodzina, Wynagrodzenie

Pochodząca z Atlanty w stanie Georgia aktorka urodziła się 11 maja 1999 roku. Gdy w młodym wieku sześciu lat rozpoczęła karierę aktorską, Madison przez większość lat pobierała lekcje w domu.

Więcej o rodzinie: rodzice, bracia i siostry

Madison pochodzi z rodziny aktorskiej. Oprócz niej ojciec Marc Lintz, wszyscy członkowie rodziny Lintz są zaangażowani w biznes rozrywkowy. Madison rodzina składa się z rodziców: Marca i Kelly Collins Lintz, braci: Matta (ur. 2001) i Macsen Lintz (2006) oraz starszej siostry Mackenzie Lintz (1996).

Jej matka Kelly znana jest z występów w filmach takich jak Utalentowany (2017), Księgowy (2016) oraz Mgła (2007). Podobnie rodzeństwo Madison również postawiło swoje stopy w branży aktorskiej.

Zalecane