blog

Madison McKinley Wiki: Ślub, Mąż, Chłopak, Randki, Rodzina, Bio

Osoba może być konkurentem, ale musi zrozumieć, że najpierw jest człowiekiem. I to właśnie zrobiła Madison McKinley w serialu The Bachelor. Zanim naprawdę stanął do rywalizacji o przystojnego przystojniaka Brada Womacka, Wilk z Wall Street odszedł od konkurencji i doszedł do wniosku, że Emily potrzebuje związku bardziej niż ona.

 Madison McKinley Wiki: Ślub, Mąż, Chłopak, Randki, Rodzina, Bio

Miękka strona pozwala jej w dół Kawaler :

Madison była jedną z uczestniczek hitu reality show piętnaście ten sezon Kawaler . Ale aktorka nie mogła zdobyć serca kawalera, Brada Womacka. Jednak sprawy mogłyby wyglądać inaczej, gdyby nie odwróciła się od Brada po poznaniu tragicznej przeszłości konkurentki Emily Maynard.

Zanim została eksmitowana z serialu, powiedziała, że ​​Emily potrzebuje szczęśliwego zakończenia bardziej niż ona sama, ponieważ Emily straciła swoją pierwszą miłość w katastrofalnej katastrofie lotniczej.

Madison McKinley przytula Brada po eksmisji w styczniu 2011 r. (Źródło zdjęcia: dailymail.co.uk)

Jedna z najbardziej szalonych uczestniczek, która kiedykolwiek rywalizowała w serialu, miała na sobie parę kłów, aby zademonstrować swoją obsesję na punkcie wampira. Zanim pożegnał się z programem, Brad przytulił ją, gdy wychodziła z programu, i powiedział, że nie musi płakać, aby zwrócić na siebie uwagę.

Co dalej, czy ona umawia się na randki?

Bez odpowiednich informacji, które kiedykolwiek otaczały jej życie osobiste, trudno jest przewidzieć cokolwiek na temat obecnego statusu związku aktorki. Ze względu na jej spokojny charakter i powściągliwe zachowanie, informacje o jej życiu osobistym nie zostały jeszcze odpowiednio ujawnione widzom.

Może spotykać się z chłopakiem, o którym jej fani wciąż nie wiedzą. Ale na razie nie pokazała publicznie swojego chłopaka i nie jest nawet blisko wyjścia za mąż.

Krótki życiorys:

Aktorka urodziła się 13 marca 1986 roku w Vail w stanie Kolorado w Stanach Zjednoczonych zgodnie z wiki. Stoi na wysokości 5 stóp i 8 cali i ma podobną do modelki postawę ciała i wagę. Nie ma żadnych informacji o rodzinie i wykształceniu aktorki. Madison ma obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy kaukaskiej.

Zalecane