blog

Maggie Grace Wiki, żonaty, mąż, chłopak, randki, wartość netto

Wspaniała amerykańska aktorka, Maggie Grace, jest znana na świecie z roli Kim w filmie Taken i innych jego sequelach. Znana jest również z roli Shannon Rutherford. Jej pierwsza rola była w filmie telewizyjnym Morderstwo w Greenwich, nagradzając ją nominacją w kategorii w Young Artist Award za najlepszy występ.

 Maggie Grace Wiki, żonaty, mąż, chłopak, randki, wartość netto

Kariera i życie zawodowe:

Walcząc finansowo, Grace skończyła tydzień po przeprowadzce do Los Angeles i utrzymała swoją pierwszą rolę w internetowym serialu „Pokój Rachel”. W 2004 roku Grace została obsadzona w „Lost” jako Shannon Rutherford. Później Grace nadal pracowała w branży, występując w „The Fog”, „Suburban Girl”, „The Jane Austen Book Club”, „Malice in Wonderland” „Saga Zmierzch: Przed świtem, część 1 i 2”. Wystąpiła w szóstym sezonie „Californication” w 2013 roku, w którym grała groupie i muzę gwiazd.

Ile jest jej warta?

Grace zajmuje się wieloma projektami, które przyniosły jej ekonomiczną korzyść. Jej całkowita szacowana wartość netto wynosi 8 milionów dolarów. Z jej filmami z 2016 roku, które przyczyniły się do jej dochodów, w tym „Wybór” i „428”. Nie ma złych aktywów i inwestycji na swoją przyszłość i teraźniejszość oraz planuje iść naprzód w swojej działalności aktorskiej, grając w wielu nowych filmach.

Czy Maggie Grace jest zaręczona?

Maggie Grace zaręczyła się ze swoim chłopakiem, Brentem Bushnellem, założycielem inżynieryjnej firmy rozrywkowej o nazwie Two Bit Circus według People.com. Po kilku relacjach w przeszłości, które nie działały, w końcu znalazła miłość swojego życia. Chociaż para nie ujawniła się, kiedy się pobierają, wydają się obiecujące. Bushnell, który wkrótce zostanie mężem, wygląda na najszczęśliwszego i wydaje się, że całym sercem kocha łaskę.

Patrząc na przeszły związek Grace, spotykała się ze swoim byłym chłopakiem, Matthew Cookem. W 2008 roku widziano ją, jak miała romantyczne romanse z Blakiem Mycoskim, aktorem, założycielem obuwia TOMS i Humanitarian. Para spotykała się ze sobą przez około rok, a według jej stron wiki rozstali się w 2009 roku. W 2006 roku zaczęła spotykać się z Ianem Somerhalderem, partnerem w serialu telewizyjnym Lost, który był także jej przyrodnim bratem na ekranie. Jednak ten romans nie trwał tak długo.

Krótka biografia Maggie Grace:

Urodzona 21 września 1983 r. w Worthington w stanie Ohio Margaret Grace Denig wychowywana przez rodziców Valinna i Freda Denninga. Maggie porzuciła szkołę średnią, gdy jej rodzice się rozwiedli. Grace jest narodowości amerykańskiej, ma oszałamiający wzrost pięciu stóp i dziewięciu cali i jej idealne wymiary ciała jak modelka.

Zalecane