blog

Mai Martinez Żonaty, Mąż, Chłopak, Rodzina, Odchudzanie, Wynagrodzenie

Mai Martinez, reporterka WBBM-TV, od ponad dziesięciu lat współpracuje ze światem mediów i kontynuuje swoją pracę dla kanału. To szczerość i rzeczywista wartość wysiłków sprawiły, że pani została w sieci przez tak długi czas. Pomimo tego, że jest dziennikarką, ani jedna kontrowersja nie otoczyła kobiety, która również nieznacznie naznaczyła jej karierę.

 Mai Martinez Żonaty, Mąż, Chłopak, Rodzina, Odchudzanie, Wynagrodzenie

Profesjonalna kariera

Minęło ponad dziesięć lat, odkąd Mai Martinez pracowała jako korespondentka wiadomości dla WBBM-TV od jej przybycia 26 maja 2006 roku. Odkąd dołączyła do sieci jako reporterka generalna, Mai została awansowana na weekendową prezenterkę wiadomości 20 września 2007 roku. .

Przed najdłuższą współpracą z WBBM-TV, Mai pełniła rolę kotwicy dla WBRC-TV (FOX) w Birmingham w Alabamie i była to ta sama stacja informacyjna, w której rozpoczęła karierę dziennikarską w 1997 roku. edytor wideo od około sześciu lat.

Szczegóły wynagrodzenia Mai

Współpraca z Columbia Broadcasting System (CBS) to coś więcej niż przywilej dla każdego reportera. 44-letnia Mia zarabia od 34 tys. do 66 tys. dolarów i średnio około 42 500 dolarów rocznie. Niemniej jednak Mai, prezenterka i prezenterka nagrody Emmy, była zbyt poufna, ujawniając jej rzeczywistą pensję i premię z sieci.

Czy Mai ma męża?

Ze względu na skrytą naturę Mii w ujawnianiu wszelkich szczegółów swojego życia osobistego, ludzie spekulują o jej życiu miłosnym, które trzymała w tajemnicy od tylu lat. 44-latek może być mężatką; jednak nie ma żadnych dowodów na jej stan cywilny, które mogłyby świadczyć o tym, że Mia ma męża.

Ponieważ małżeństwo Dziennikarki wciąż pozostaje tajemnicą, dla większości z Was błędne domysły co do posiadania przez Panią małżonka mogą nie mieć sensu.

Jej przeszłe sprawy

Chociaż Mia trzymała swoje życie osobiste na niskim poziomie, jeden z jej tweetów, który został opublikowany w 2015 roku, sugeruje, że miała chłopaka. Pomimo tego, że nie wymieniła nazwiska swojego potencjalnego partnera, na pewno miała romans.

Cóż, ten tweet może być również zabawnym humorem, ponieważ pani opowiadała o swoim możliwym partnerze, podczas gdy delikatnie odrzucała propozycję kolacji od swojego przyjaciela, Daniela Casterony Jr.

Życie rodzinne

Mai łączy urocza więź z rodziną. Chociaż zawsze milczała, kiedy musi mówić o swoim związku, udostępnia zdjęcia matki i ojca na portalach społecznościowych. W czerwcu 2017 roku, z okazji dnia ojca, Mia podzieliła się zdjęciem z tatą wraz z rodzeństwem: siostrą i bratem.

Zdjęcie zrobione w basenie wywołuje u widzów nostalgię po dniu dzieciństwa, które Mia spędziła z rodzicami i rodzeństwem.

Jej krótki życiorys

Pochodząca z San Francisco Mia urodziła się 17 grudnia 1973 r. Urodzona z obywatelstwem amerykańskim Mia ma 44 lata. Zgodnie z wiki uczęszczała na Jacksonville State University w Jacksonville w stanie Alabama w 1997 roku, skąd uzyskała tytuł licencjata. Reporter wiadomości, który obecnie mieszka w North Side w Chicago, w dzielnicy Uptown, jest pół Kubańczykiem i pół Wietnamczykiem z pochodzenia etnicznego. Przeszła ogromną utratę wagi, co może być wynikiem doskonale zbilansowanej diety i prawidłowego treningu. Istotną częścią jej redukcji wagi może być determinacja, która umożliwiła jej fizyczną zmianę.

Zalecane