blog

Major Philant Harris Wiki: Wiek, rodzeństwo, pogłoski o śmierci — wszystko o synu T.I.

Jest gwiazdą w wieku 10 lat i swoim urokiem daje widzom przyjemność w serialach telewizyjnych. Cóż, major Philant Harris jest rzeczywistością i jest znany ze swoich występów z rodzicami i rodzeństwem w serialu rzeczywistości VH1 T.I & Tiny: The Family Hustle. Pojawił się w centrum uwagi jako syn amerykańskiego rapera T.I. i Muzyk Tameka Cottle.

 Major Philant Harris Wiki: Wiek, rodzeństwo, pogłoski o śmierci — wszystko o T.I.'s Son

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Wiek
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Żona/małżonek
 • Rozwiedziony
 • Dziewczyna/Randki
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Media społecznościowe
 • Dzieci dzieci
 • Wzrost
 • Rodzice
 • Rodzeństwo

Jest gwiazdą w wieku 10 lat i swoim urokiem daje widzom przyjemność w serialach telewizyjnych. Cóż, major Philant Harris jest rzeczywistością i jest znany ze swoich występów z rodzicami i rodzeństwem w serialu rzeczywistości VH1 TI & Tiny: Rodzinny zgiełk.

Major pojawił się w centrum uwagi jako syn amerykańskiego rapera T.I. i Muzyk Tameka Cottle.

Wszystko o rodzinie i rodzeństwie Majora

Major Phillant Harris urodził się dla swoich gwiezdnych rodziców, Clifforda Josepha Harrisa Jr. aka T.I. i Tameka Cottle, zawodowo znana jako Tiny Harris. Major ma sześcioro rodzeństwa. Mesjasz, Deyjah i Domani to jego przyrodnie rodzeństwo ze strony ojców i Zonnique ze strony matek. Chociaż ma też starszego brata Kinga i młodszą siostrę o imieniu Heiress.

Jego rodzice TI i Tiny mają troje dzieci, a mianowicie Clifforda Josepha Harrisa III, dziedziczkę Dianę Harris i jego. Jego starszy brat Clifford urodził się 25 sierpnia 2004 roku, a jego młodsza siostra Heiress urodziła się odpowiednio 26 marca 2016 roku. Zonique urodziła się z poprzedniego związku matki 20 marca 1996 roku. Jest aktorką, która grała w serialu reality Dorastający hip-hop: Atlanta .

Wraz z sześciorgiem rodzeństwa i rodzicami są głównymi gwiazdami serialu reality show VH1 TI & Tiny: Rodzinny zgiełk . Program rozpoczął emisję 5 grudnia 2011 roku i uczynił go gwiazdą. Pokaz zakończył się 29 maja 2017 roku.

Poważny Harris z rodziną (fot.: Instagram )

Szczęśliwe dziecko jest pobłogosławione kochającymi i odnoszącymi sukcesy rodzicami. Jego rodzice T.I. i Tameka zaczęli spotykać się w 2001 roku i złożyli przysięgę małżeńską 30 lipca 2010 roku, rok po powitaniu Majora.

Przeczytaj także: Jackie Redmond Wiki, Bio, Wiek, Chłopak, Randki lub Żonaty, Mąż

T.I jest odnoszącym sukcesy aktorem, muzykiem, przedsiębiorcą, autorem, którego majątek wynosi 50 milionów dolarów. Odnoszący sukcesy aktor T.I podpisał kontrakt z Arista Records i wydał swój debiutancki album „Jestem poważny” w październiku 2001 roku.

nagroda Grammy zwycięzca Tameka Cottle wychowuje swojego ukochanego syna majora Philanta Harrisa z gracją i miłością. Amerykański muzyk o pseudonimie Tiny był częścią trzech albumów platynowych studios ” Hummin' nadchodzi' at Cha, ' Z dala od haka ,' oraz ' Ślady mojej szminki ” z grupą o nazwie Xscape: Obecnie jest warta około 3 miliony dolarów. Zaczęła spotykać się z raperem T.I w 2000 roku i wyszła za mąż podczas tajnej ceremonii w sądzie w Miami Beach w 2010 roku.

TIny złożył wniosek o rozwód w grudniu 2016 r., ale duet nie sfinalizował jeszcze separacji. Na początku 2018 roku ogłoszono, że Tiny i T.I. pracują nad pojednaniem.

23 marca 2019 r. T.I i Tiny zabrali swoje dzieci na coroczny pokaz w Los Angeles. Major dołączył do Kids Choice Awards wraz ze swoim rodzeństwem Cliffordem, Leyah i Heiress, gdzie jego młoda siostra Heiress nosiła brązowo-czarne bluzki Fendi, podczas gdy jego rodzina koordynowała cały czarny strój.

Pogłoski o śmierci i śmierć Leyah

W 2007 roku jego rodzice doznali tragicznej utraty martwej córki Leyah po skomplikowanej sześciomiesięcznej ciąży. Potem znowu w 2015 roku Tiny straciła swojego najstarszego siostrzeńca, Christophera Tuggle.

Nie przegap: Caleel Harris Wiki: wiek, wzrost, rodzice, rodzeństwo, programy telewizyjne, wartość netto

W jednym z odcinków w T.I i Tiny: Rodzinny zgiełk, TI przekazuje odpowiedzialność za opiekę nad Majorem jego starszym synom, którzy nie postępowali zgodnie z jego instrukcjami. Nieświadomy, że Major był z T.I., jego starsze rodzeństwo myśli, że straciło najmłodszego brata. W pewnym sensie T.I. dał swoim starszym synom lekcję przestrzegania jego instrukcji.

Syn T.I. ukończył studia

Gratulacje dla małego chłopaka, który ukończył szkołę podstawową w maju 2018 roku. Jego zdjęcie z okazji ukończenia szkoły pojawiło się 3 maja 2018 roku, gdzie Major przywdział białą szatę i czapkę. Mały geniusz uczęszcza do gimnazjum i nie może się doczekać, aby jego sławni rodzice mogli jeszcze raz być dumni.

Ciocia Majora, Kamaya, również podzieliła się szczęściem ukończenia studiów przez kuzyna na Instagramie. Podzieliła się zdjęciem z Majorem i pokazała swoją miłość z podpisem: Moje dziecko poradziło sobie wczoraj tak dobrze. Niech żyje Drogie dziecko, twoja wielka kuzynka obiecuje wkroczyć teraz bardziej niż kiedykolwiek, zawsze i na zawsze.

Zdjęcie dyplomowe jego syna w wieku dziesięciu lat dostarczyło mu nie tylko kolosalnych pochwał, ale także wątpliwości fanów. Jego zwolennicy odnotowali jego młody wiek, a niektórzy nawet sądzili, że mógł pominąć kilka klas w szkole podstawowej.

Zobacz też: Alexandra Felstead Wiki, Bio, Rodzice, Rodzina, Chłopak, Randki

Mimo to przystojny i mądry nastolatek, który jest już dorosły, sprawił, że jego ojciec i mama byli dumni. TI jest jednym z zadowolonych ojców, który raduje się z osiągnięć swoich synów. Kiedy starszy brat Majora, Messiah, zaczął się spotykać w 2018 roku, amerykański raper w pełni go wspierał i dumnie chwalił się, że randka jego syna wygląda znakomicie.

Krótki życiorys

Major Philant Harris urodził się 16 maja 2008 r. Major, lat 10, spędził swoje ostatnie przyjęcie urodzinowe w Slingshot Entertainment, największym zadaszonym obiekcie rozrywkowym w Atlancie. Jego ojciec twierdzi, że kiedy się urodził, miał 5 funtów i 15 uncji. Gwiazdor ma znak urodzenia Byka.

Zalecane