blog

Malcolm Gladwell Wiki: Żona, żonaty, wesoły

Urodzony w Wielkiej Brytanii kanadyjski dziennikarz Malcolm Gladwell jest najbardziej znany jako pisarz dla amerykańskiego magazynu The New Yorker od 1996 roku. Pojawił się w centrum uwagi jako autor po swojej debiutanckiej książce z 2000 roku, The Tipping Point, która została sklasyfikowana jako jedna z najlepszych książek dekady przez klientów Amazon.com. Wspiera prawa gejów i małżeństwa. Podobno jest kawalerem.

 Malcolm Gladwell Wiki: Żona, żonaty, wesoły

Czy on jest żonaty; Sny o spotkaniu z żoną Williama Szekspira

54-letni autor jest podobno kawalerem. Ale Malcolm miał wiele dziewczyn. Malcolm w wywiadzie dla M na żywo w 2013 roku otworzył się o wielu rzeczach. W wywiadzie powiedział, że marzy o poznaniu żony Williama Szekspira, Anne Hathaway.

Chociaż Malcolm nie ujawnia zbyt wiele na temat swoich zainteresowań miłosnych, uczestniczy w publicznych imprezach z pięknymi celebrytami. Uczestniczył w Gala dobrodziejstw Fundacji Powerful w czerwcu 2018 wraz z amerykańską reporterką Kate Taylor Moore .

Malcolm Gladwell z reporterką Kate Taylor Moore w Potężny Benefit Gala w Nowym Jorku 13 czerwca 2018 r. (Zdjęcie: Zimbio.com)

Malcolm jeszcze się nie ożenił, ale zepsuł wesele jednego z przyjaciół. W rozmowie z Guardianem ujawnił, że zrujnował małżeństwo swojego przyjaciela Craiga, śpiewając piosenkę.

Malcolm i jego przyjaciele zaśpiewali piosenkę dla Craiga i jego świeżo poślubionej żony Leigh w przyjęciu, ale małżonek Craiga nie docenił ich wysiłków. Podczas występu Malcolma Craig i jego lepsza połowa wyszli z własnego przyjęcia.

Obsługuje społeczność gejowską

Malcolm był zwolennikiem społeczności LGBTQ. Według New York Times w 2006 roku głosował na Demokratę i jest zwolennikiem małżeństw homoseksualnych.

Podczas wywiadu dla BBC Radio 4 w 2017 r. z reporterem Robertem McCrumem rozmawiał o prawach gejów w Stanach Zjednoczonych. Malcolm skrytykował strach ludzi, że małżeństwa homoseksualne zniszczą tradycyjne małżeństwo.

Rodzina Malcolma: rodzice zróżnicowanej rasy

Malcolm jest synem Joyce Eugenie (Nation) i Grahama Maurice Leslie Gladwell. Jego irlandzki ojciec Graham był matematykiem i profesorem inżynierii lądowej z hrabstwa Kent w Anglii. Jego matka, Joyce, ma 87 lat i była psychoterapeutką. Jego matka należy do pochodzenia jamajskiego, więc dziennikarz należy do rasy anglo-jamajsko-kanadyjskiej

Jego rodzina przeniosła się do Kanady, osiedlając się w Elmira w Ontario, gdy miał sześć lat. Dziadkami Malcolma ze strony ojca byli Basil Morris Gladwell i Doris Alexandra New. Jego dziadkami ze strony matki byli Donald Balfour Hyslop Nation i Daisy Gertrude Ford.

Jaka jest wartość netto Malcolma Gladwella?

Pisarz milioner ma wartość netto 30 milionów dolarów z jego profesjonalnego pisania od 1987 roku. Dodał znaczną część dochodów ze swoich publikacji, takich jak Punkt krytyczny (2000) ; Migać: Moc myślenia bez myślenia (2005) ; Odstające: historia sukcesu (2008) ; oraz Dawid i Goliat: słabsi, odmieńcy i sztuka walki z gigantami (2013).

Krótki życiorys

The News Reporter urodził się 3 września 1963 w Fareham w Wielkiej Brytanii zgodnie z wiki. Uzyskał dyplom z historii w 1984 roku po ukończeniu Uniwersytetu w Toronto, Trinity College w Toronto.

Zalecane