blog

Malcolm-Jamal Warner Żonaty, żona, dziewczyna, randki, wartość netto

To bardzo wyjątkowe być osobą, która została nazwana po dwóch najwspanialszych osobach w historii. Będzie jeszcze lepiej, jeśli będziesz w stanie sprostać tym imionom. Malcolm Jamal Warner jest aktorem, muzykiem, reżyserem, producentem, pisarzem i konsultantem. Jest zdobywcą nagrody Grammy za najlepszy tradycyjny występ R&B, a także nominowany do kilku innych nagród, w tym do nagrody Emmy za rolę w The Cosby Show.

  Malcolm-Jamal Warner Żonaty, żona, dziewczyna, randki, wartość netto

Malcolm-Jamal Warner jest znany z tego, że zdobył Grammy Awards za najlepszy tradycyjny występ R&B, a także nominowany do kilku innych nagród, w tym do nagrody Emmy za rolę w The Cosby Show.

Ile ma wartość netto Malcolma?

Malcolm to wszechstronnie utalentowany i wielokrotnie nagradzany celebryta z ogromną sumą majątku. Za swoje prace mężczyzna otrzymał wiele pochwał. Przy tak pełnej biografii i aktach pracy aktor ma majątek w wysokości 10 milionów dolarów. Przywołuje swoje fortuny pracując jako amerykański aktor, reżyser, a także muzyk.

Nie przegap: Dondre Whitfield Wiki, żona, rodzice, pochodzenie etniczne, wartość netto

Malcolm ukończył Profesjonalną Szkołę Dziecięcą. Przygoda Malcolma w branży rozpoczęła się od różnych występów w telewizji i filmach. Podczas przesłuchania ostatniego dnia poszukiwań dostał rolę Theo Huxtable'a, syna Heathcliffa Huxtable'a, którego grał Bill Cosby w sitcomie NBC, Pokaz Cosby od 1984 do 1992 roku. Dało mu to rozgłos i przepustkę do przyszłych sukcesów, zdobywając mu Nagroda Emmy Nominacja.

Następnie występował w wielu serialach telewizyjnych i filmach. Pracował także nad kilkoma spektaklami off-broadwayowymi, a także zbierał tam brawa i nagrody. Jest także doświadczonym reżyserem i wyreżyserował wiele programów, takich jak Malcolm i Eddie a także kilka odcinków The Cosby Show, All That, The Fresh Prince of Bel-Air, oraz Ulica Sezamkowa . Wyreżyserował także uznany przez krytykę film krótkometrażowy, Ten starzec .

Aktor pracuje obecnie nad programem Amazon Prime Podstępny Pete rzeczywiście wygrywa go w swoim życiu.

Z kim spotyka się Malcolm? Czy on jest żonaty?

Malcolm to otwarta księga, jeśli chodzi o jego życie osobiste. Przeszedł wiele w swoim życiu, w tym relacje ze swoją dziewczyną. 48-letni aktor był związany z wieloma kobietami.

Zobacz też: Jaeden Lieberher Dziewczyna, Randki, Rodzice, Wartość netto

Umawiał się i mieszkał z aktorką i komikiem Michelle Thomas przez dziesięć lat od 1988 do 1998 roku, zanim zmarła na raka w wieku 29 lat. Nie tylko za życia, ale nawet po jej śmierci, Jamal był obok niej, kiedy jej ostatni oddech.

Umawiał się z aktorką Karen Malina White przez siedem lat od 2000 do 2007 roku. Pojawiły się też pogłoski, że są małżeństwem. Jednak duet nigdy nie potwierdził swoich zaślubin i miał rozłam. Następnie spotykał się z Reginą King przez dwa lata od 2011 do 2013. Powodem ich separacji, jak powiedział aktor, jest to, że nie mógł już czuć miłości.

Mówiąc o swoich dzieciach, po umawianiu się i zerwaniu z kilkoma kobietami aktor, który podobno jest singlem, jest ojcem dziecka. Mała mama jest podobno prawnikiem z Bridgeport w stanie Connecticut i że ona i Warner są w sobie bardzo zakochani. Nie pojawiły się żadne dalsze szczegóły dotyczące tego, kto jest jego żoną, a nawet czy jest jeszcze żonaty, czy nie. Jednak wszystkie te powiązania z wieloma kobietami fałszują jego plotki o gejach.

Krótki życiorys

Malcolm Jamal Warner urodził się 18 sierpnia 1970 roku w Jersey City w stanie New Jersey. Malcolm, lat 48, należy do pochodzenia afroamerykańskiego, a jego rozwiedziona matka, Pamela, która była jego menedżerem, wychowała go jako samotną matkę.

Może ci się spodobać również: Aaron Phypers Wiki: wiek, praca, wartość netto, ślub, Denise Richards

Nazwany na cześć rewolucyjnego Malcolma X i pianisty jazzowego Ahmada Jamala, jest wysoki, ma 1,80 metra (5 stóp i 11 cali) wzrostu i ma doskonałe wymiary ciała.

Zalecane