blog

Malika Haqq [Khloe Kardashian BFF] Wiki, Dziecko, Chłopak i Net Worth

Być może lepiej znana jako Khloé BFF w serialach takich jak „Nadążać za Kardashianami” i „Khloé i Lamar”, chociaż po nagraniu pojawiła się Malika Haqq próbująca pocałować swoją długoletnią przyjaciółkę w zwiastunie, a ludzie zastanawiają się, kim jest Malika, my podał kilka faktów na jej temat. Urodziła się w Los Angeles w Kalifornii 10 marca 1983 r. Jej irańscy imigranci rodzice mają afrykańskie pochodzenie i miała identyczną siostrę bliźniaczkę Khadijah.

  Malika Haqq [Khloe Kardashian BFF] Wiki, Dziecko, Chłopak i Net Worth

Ponadto Malikę Haqq można również zobaczyć w filmach Wysokie niebo (2005) i ATL (2006).

Wiki: pochodzenie etniczne, wiek, rodzina

Urodzona 10 marca 1993 r. Malika Haqq pochodzi z Los Angles w Kalifornii i posiada przyzwoicie afro-irańskie. Jej rodzice – którzy rozwiedli się, gdy Malika miała zaledwie dwa lata – byli mieszkańcami prowincji Chuzestan w Iranie, a później przenieśli się do USA.

Inna postać publiczna: YouTube Star Teni Panosian Wiki: Informacje o chłopaku i rodzina

Aktorka ma w rodzinie siostrę bliźniaczkę o imieniu Khadijah Haqq McCraya. Miała też kolejną parę sióstr bliźniaczek; niestety jeden z nich zmarł w wieku osiemnastu lat. Jej brat ma na imię Jamal.

Nadchodzące dziecko

Malika spodziewa się swojego pierwszego dziecka, małego chłopca, który ma przybyć w marcu 2020 roku. Ujawniła szczęśliwe wieści via LUDZIE we wrześniu 2019 roku i wyraziła swoje podekscytowanie ciążą.

Malika wspomniała również, że po odkryciu ciąży była pełna emocji i chętna na przyjęcie dziecka.

Ojciec dziecka

Chociaż Malika była szczęśliwa z powodu ciąży, długo zajęło jej ujawnienie tożsamości małego ojca.

8 lutego 2020 r. Malika świętowała swój baby shower wraz z siostrami Kardashian, w tym Kylie Jenner i Kris Jenner. Na wystawnej imprezie pełnej zabawnych i świątecznych dekoracji, wzruszona emocjami, Malika wreszcie wyjawiła, że ​​jej były chłopak, Odis Genasis, jest ojcem dziecka.

Życie osobiste

Malika odbyła dwuletnią randkową relację z raperem Odisem Genasisem, często znanym pod pseudonimem O.T. Geneza. Po raz pierwszy rozpoczęli romans jesienią 2017 roku, a później podzielili się w czerwcu 2019 roku.

  Malika-Haqq-Odis-Genasis-Chłopak-Ciąża-Randka-Khloe-Kardashain-Kylie-Jenner-Kris-Jenner Summer House Paige DeSorbo Wiki: Poznaj swojego nowego chłopaka

Podczas gdy Malika i O.T. nie podali jeszcze przyczyny ich rozłamu, podało źródło LUDZIE że to charakter pracy Genesis powstrzymał były duet przed oddaniem ich 100%.

Wartość netto

Jak na Wartość netto celebrytów, Malika zarobiła 600 tysięcy dolarów netto dzięki swojej karierze aktorki reality i filmowej.

Interesujące fakty

  • Miała swoją pierwszą rolę aktorską w wieku 19 lat w odcinku Strong Medicine.
  • Jej wzrost wynosi 1,7 metra (5 stóp 7 cali).
  • Wcześniej spotykała się z bratem swojej najlepszej przyjaciółki, Khloe Kardashian, Robem Kardashianem w 2010 roku, weterynarzem Jersey Shore Ronniem Ortiz-Magro (2016-2017), gwiazdą Big Brother, Chinxem Drugzem (2014-2015), gwiazdą NBA Brandonem Jenningsem (2014-2016), Zawodnik NLF Adrian Wilson w 2011 roku i Nick Carter w 2002 roku.
  • Pracowała jako asystentka dla Khloe Kardashian. Zrezygnowała z pracy w 2012 roku.
  • Malika połączyła siły z Khloe, aby wypuścić kosmetyki Becca. Kosmetyki znane jako BFF Becca są inspirowane przyjaźnią Khloe i Maliki.

Zalecane