blog

Malina Weissman Wiki, Bio, Wzrost, Rodzice, Rodzeństwo, Kariera, Rodzina

Co robisz, gdy jesteś młoda i piękna? Malina Weissman wybrała modelkę i modelkę dla największych marek modowych. Córka modelki, nie tylko ograniczała się do modelowania, ale także angażowała się w aktorstwo. Wykazała się talentem aktorskim w wielu reklamach, serialach i filmach, w tym Supergirl, Nine Lives itp.

 Malina Weissman Wiki, Bio, Wzrost, Rodzice, Rodzeństwo, Kariera, Rodzina

Początkująca modelka i aktorka!

Malina Weissman, młoda piękna i urocza dziewczynka, w wieku ośmiu lat rozpoczęła karierę modelki, podążając śladami swojej mamy. Agencja, która reprezentowała jej matkę, odkryła ją. Współpracowała z głównymi projektantami, występowała dla takich marek jak Ralph Lauren, Levis, Calvin Klein, H&M i wielu innych.

Zadebiutowała w filmie komedią akcji TMNT w roli młodej April O'Neil. Wystąpiła także w wielu reklamach, w tym Maybelline, My Little Pony i Purell.

W 2015 i 2016 roku zagrała w serialu Supergirl, a także pojawiła się w filmach takich jak Thirsty Girl i Nine Lives. Wystąpiła jako Violet Baudelaire w serialu Netflix Niefortunne zdarzenia.

Wartość netto:

Malina zaczynała bardzo wcześnie w swojej karierze i zgromadziła już sporą rzeszę fanów i fanów. Dzięki swojej pracy w modelingu i aktorstwie prawdopodobnie zarabia mnóstwo pensji i majątku. Choć utalentowana, wciąż musi się wiele nauczyć i jeszcze więcej do osiągnięcia i zwiększenia swojej wartości netto i pensji.

Czy randki z gwiazdą dziecka?

Prawdą jest, że aktorka jest niezwykle piękna i utalentowana. Jest bardzo młoda, ale jest osobą publiczną, a wiele osób ją obserwuje i podziwia. Ma już ogromnego fana na swojej stronie na Instagramie i jest dość aktywna.

14-latka jest obecnie zajęta modelowaniem, a także karierą aktorską. Niekoniecznie oznacza to, że aktorka nie powinna umawiać się na randki lub mieć chłopaka. Ale na razie nie są znane żadne informacje dotyczące jej statusu związku i życia osobistego.

Obecnie aktorka A Series of Unfortunate Events nie jest związana z żadnym znanym nam związkiem. Młody wiek aktorki i jej napięty grafik pozwalają przypuszczać, że jej status jest uzasadniony. Przed nią długie życie i wiele do przeżycia na kolejnych etapach swojego życia. Na razie prawdopodobnie jest singlem.

Krótki życiorys:

Według wiki, 14-letnia Malina Weissman urodziła się 12 marca 2003 r. w Nowym Jorku w stanie Nowy Jork, USA. W jej rodzinie jej matka jest również modelką, a jej agencja ją odkryła. Urodzona przez białych rodziców, należy do rasy białej i nie ma rodzeństwa. Młoda i piękna aktorka i modelka ma uzdolnioną sylwetkę i wymiary. Ona już stoi wysoka, ma 5 stóp i 4 cale.

Zalecane