blog

Manu Raju Wiki, Żonaty, Żona, Rodzice, Pochodzenie, Wynagrodzenie, Wartość netto, CNN

Dziennikarz Manu Raju jest jednym z milionów nierodzimych i naturalizowanych obywateli, którzy w niedalekiej przeszłości doświadczyli rasistowskich nadużyć i dyskryminacji. Jest starszym korespondentem i reporterem Kongresu w CNN. Jest także weteranem reportera z Waszyngtonu, gdzie pisał także dla Politico i innych serwisów informacyjnych. Zdobył wiele nagród dla dziennikarstwa, a także nagrodę Merriman Smith Memorial Award.

 Manu Raju Wiki, Żonaty, Żona, Rodzice, Pochodzenie, Wynagrodzenie, Wartość netto, CNN

Wspaniała kariera Manu Raju!!!

Kariera tego dziennikarza rozpoczęła się od pracy na stanowisku przydziału w NBC-15, a później przejęcia pracy w zakresie polityki środowiskowej dla Inside Washington Publishers. Następnie dołączył do Congressional Quarterly i The Hill, ale został poważnie zerwany z Politico. W ramach programu zdobył kilka nagród i zaangażował się w raportowanie prezydenckie.

Odszedł z firmy, by pracować dla CNN w 2015 roku. Zyskał sobie reputację dzięki temu, że mógł dowiedzieć się, o czym za kulisami dyskutują politycy. Wśród kilku głośnych reportaży politycznych, jego raport na temat walki establishmentu GOP z Donaldem Trumpem jest również ważny.

Wartość netto i wynagrodzenie Manu Raju:

Jako dziennikarz Manu był główną częścią Politico i CNN. Jako wysoki rangą reporter Kongresu dla CNN zarabia około 100 000 dolarów rocznie, na co zasługuje na podstawie swojej reputacji. Przyczynia się do jego wartości netto, którą można oszacować na setki tysięcy dolarów. Jest zaangażowany we wszystkie ważniejsze wiadomości polityczne, które trafiają na pierwsze strony gazet.

Gazeta India Abroad nazwała go Królem Wzgórza za relacjonowanie najważniejszych osobistości i wydarzeń w kraju. Jest wzorem do naśladowania uważnego i wyważonego dziennikarstwa.

Czy Manu Raju jest już żonaty?

Ten człowiek wyrobił sobie nazwisko i zbudował sobie reputację wszędzie, gdzie pracował. Zawsze udawało mu się robić najlepiej w tym, co robi i przyczynił się do najlepszych reportaży politycznych. Jak więc wygląda życie osobiste człowieka z taką historią i miłością do ludzi tego kraju?

Wydaje się, że dziennikarza spotkał ten sam los także ze swoim życiem osobistym. Jest żonatym mężczyzną, ma u boku piękną żonę Archanę Mehtę, która twierdzi, że jej mąż jest najlepszym reporterem na świecie. Oboje się kochają, co widać w ich tweetach i zdjęciach, które publikują w mediach społecznościowych. Jego żona jest przedsiębiorcą w firmie AM Strategies.

Para jest rodzicem dzieci bliźniaków, chłopca i dziewczynki urodzonych w 2015 roku. Obecnie cieszy się szczęśliwym życiem małżeńskim i świeżo poczętym rodzicielstwem i uwielbia spędzać czas z rodziną, kiedy tylko jest wolny.

Krótki życiorys:

Zgodnie z wiki Manu K. Raju w wieku 37 lat urodził się 9 lutego 1980 roku w Downers Grove w stanie Illinois. Urodził się dla rodziców Tonse N. K. Raju i Vidya Raju, którzy pochodzili z indyjskiego stanu Karnataka. Otrzymał wykształcenie na University of Wisconsin-Madison, gdzie ukończył studia z zakresu administracji biznesowej. Ma obywatelstwo amerykańskie, ale należy do pochodzenia indiańskiego. Reporter ma silną i uderzającą osobowość o odpowiednim wzroście.

Zalecane