blog

Manuela Arbelaez żonaty, mąż, chłopak, randki i wartość netto

Jeśli oglądałeś konkurs telewizyjny „Cena jest słuszna”, możesz rozpoznać kolumbijsko-amerykańską modelkę i aktorkę Manuelę Arbelaez, jedną z pięciu finalistek konkursu Model Search „Cena jest słuszna”. Ponadto była czołowym pretendentem do programu „Nuestra Belleza Latina”, który był emitowany na kanale telewizyjnym opartym na języku „Univision: The amerykańsko-hiszpański”.

  Manuela Arbelaez żonaty, mąż, chłopak, randki i wartość netto Cena jest odpowiednia”, możesz rozpoznać kolumbijsko-amerykańską modelkę i aktorkę Manuelę Arbelaez, jedną z pięciu finalistek konkursu Cena jest odpowiednia Szukaj modelu Konkurs.

Ponadto była czołowym pretendentem do „ Nasza latynoska piękność ”, który został wyemitowany na kanale telewizyjnym w języku amerykańsko-hiszpańskim „Univision: The amerykańsko-hiszpański”.

Mimo, że nie wygrała konkursu, zajęła 6 miejsce. Wystąpiła także w dwóch odcinkach telenoweli” Odważni i piękni ” w czerwcu 2010 r.

Żonaty z Boston Native Małżonek, Matthew Doherty

Urodzona w Kolumbii amerykańska aktorka Manuela jest żoną Matthew Doherty'ego od 17 lutego 2018 roku. Jej mąż, Matthew, który obchodzi urodziny 21 kwietnia, pochodzi z Bostonu.

Podczas ich sześciomiesięcznej rocznicy w sierpniu 2018 r. Manuela weszła na swój Instagram i udostępniła swoje zdjęcie po ślubie. Życzyła również rocznicy swojemu małżonkowi Matthew Doherty i słodko oświadczyła: Jestem twoją panią, jesteś moim mężczyzną. '

Dowiedz się więcej: Jonathan Del Arco Chłopak, Partner, wesoły, Net Worth

Para poznała się za pośrednictwem wspólnych znajomych na imprezie. Urodzony w Bostonie od niechcenia przedstawił się Manueli, ale nie był to początek ich romansu.

Po tym, jak Matthew Doherty próbował ogromnych połączeń i poczty głosowej, jego ukochana w końcu zgodziła się z nim umówić. Duet następnie oficjalnie został chłopakiem i dziewczyną, rozkoszując się szczęśliwym związkiem.

Nie przegap: Bindi Irwin chłopak, pomiary, rodzina, wartość netto

Matthew ukląkł w styczniu 2017 roku i poprosił Manuelę o rękę. Przyjęła jego romantyczną propozycję, a duet zaręczył się w Post Ranch Inn.

wita córkę z małżonkiem

17 lutego zajmuje szczególne miejsce w sercu pary, ponieważ jest to dzień ślubu. Kończąc swoją pierwszą rocznicę w 2019 roku, Manuela i Matthew ogłosili na Instagramie, że spodziewają się pierwszego dziecka.

A 9 sierpnia 2019 r. powitali idealnego aniołka.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Manuelę Arbelaez (@manuelaarbelaez)

Nazwali swoją córeczkę Matilda Margaret Doherty.

Manuela i jej małżonek Matthew są bardzo przywiązani do noworodka, co widać na jej Instagramie. Od narodzin Matyldy na bieżąco informowali wszystkich o jej uroczych zdjęciach z wyjścia na plażę, świętowania jej urodzin i wielu innych.

Wynagrodzenie i wartość netto Manueli Arbelaez

32-letnia Manuela była finalistką kilku programów telewizyjnych. Na przykład była jedną z pięciu finalistek konkursu „ Cena jest dobra, ” najlepszy program konkursu wyszukiwania modelek, nie wygrała konkursu, ale program zatrudnił ją jako modelkę.

Podobnie została wybrana w „The 25 Hottest Game Show Eye Candy” przez magazyn Complex w 2012 roku.

Wystąpiła także w teledysku o nazwie Jest w poranek (2010). W tym samym roku była główną modelką w teledysku Nie kocham cię więcej .

Według Glassdoor średnia pensja modelki wynosi około 180 tys. USD rocznie. Więc z pewnością Manuela musi mieć przynajmniej pensję w wysokości do takiej wysokości. I do tej pory zebrała znaczną sumę majątku ze swojej kariery jako aktorki i modelki.

Ciekawe: Darci Lynne Farmer Wiki, wiek, rodzice, szkoła, America’s Got Talent 2017

Krótki życiorys

Urodzona jako Manuela Arbelaez Correa 9 września 1988 r. Manuela pochodzi z Medellin w Antioquii w Kolumbii. Dorastała w Kolumbii ze swoim rodzeństwem i rodzicami o imieniu Carol i Gloria. Amerykańska modelka miała 17 lat, kiedy w 2006 roku przeniosła się z Kolumbii do Stanów Zjednoczonych.

Manuela posiada obywatelstwo amerykańskie i mieszane pochodzenie etniczne. Urodzona w Kolumbii amerykańska aktorka ma 1,70 m wzrostu i waży około 54 kg. Zgodnie z wiki, jej wymiary ciała wynoszą 34-23-36 cali i podobno przeszła implant piersi.

Zalecane