blog

Manuela Escobar Wiki: Wiek, życie osobiste, rodzina, teraz — córka Pabla Escobara

Spotykasz wiele dzieci, które są rozpieszczane i traktowane przez rodziców jak książę i księżniczki. Jednym z takich szczęśliwych dzieci jest Manuela Escobar, która przez całe swoje dzieciństwo była traktowana jak cenna księżniczka przez swojego ojca, Pabla Escobara. Jej życie było nie mniej niż bajkowe, dopóki jej ojciec nie został zabity w 1993 roku.

  Manuela Escobar Wiki: Wiek, życie osobiste, rodzina, teraz — Pablo Escobar's Daughter Lauren Glassberg Żonaty, Ślub, Mąż, W ciąży, Dziecko

Bardzo rozpieszczona Manuela!

Manuela została pobłogosławiona ojcem-dżinem, który spełni jej życzenie w ciągu kilku sekund. Wiadomość mówi, że kiedy baron narkotykowy i jego rodzina uciekali przed glinami, Manuela dostała hipotermii, a Pablo podpalił swoje 2 miliony dolarów, aby ogrzać córkę.

Podobnie sprawił, że jedna ze swoich kochanek usunęła dziecko tylko dlatego, że Pablo obiecał Manueli, że będzie ostatnią z jego linii. Tak naiwna jak Manuela była w dzieciństwie, spełniła jedno nierozsądne życzenie, w którym bardzo chciała mieć jednorożca w prezencie.

Jednak każde niemożliwe pragnienie, jakie miała Manuela, Pablo, sprawiło, że stało się to możliwe, więc przymocował do konia krowi róg i skrzydła, aby wyglądał jak jednorożec. Jednak w tym procesie koń zmarł z powodu infekcji.

Rodzina Manueli Escobara

Manuela Escobar urodziła się dla lorda narkotykowego Pabla Escobara i matki, Maria Wiktoria Henao . Jest pobłogosławiona starszym bratem Juanem Pablo Escobarem, który jest obecnie architektem i autorem. Rodzina Escobara musiała przejść przez wiele trudności z powodu nikczemnego czynu Pabla i jego reputacji.

Przeczytaj także: Zulay Henao Wiki: Żonaty, Mąż, Chłopak, Lesbijka, Wartość netto, Rodzina

Po śmierci Pabla cały majątek został skonfiskowany przez policję, pozostawiając rodzinie jedynie wybór, by polecieć, zmienić tożsamość i żyć jako uchodźca. Rodzina zamieszkała z matką Pabla i pozostała z dala od światła reflektorów. Maria i Juan zostali również aresztowani w 2000 roku za pranie brudnych pieniędzy. W 2015 r. Juan wydał książkę zatytułowaną „Pablo Escobar: Mój ojciec”, w której napisano spostrzeżenia na temat Pabla i jego życia.

W sierpniu 2015 roku ukazał się amerykański serial telewizyjny „Narcos”, który opowiadał o prawdziwej historii barona narkotykowego Pabla Escobara i jego rodziny. W 2017 roku miał premierę trzeci sezon serialu. Jej najstarszy brat Juan Pablo Escobar potwierdził, że jego ojciec był znacznie okrutniejszy niż ten pokazany w serialu. Zmienił nazwisko na Sebastián Marroquín i jest pisarzem i mówcą publicznym.

Po śmierci Pabla Maria Victoria ujawniła sekret między swoim mężem a sobą. Według niej Pablo zgwałcił ją i zmusił do aborcji, gdy miała czternaście lat. Wydała swoją autobiograficzną książkę pt Moje życie i moje więzienie z Pablo Escobarem ( Moje życie i moje więzienie z Pablo Escobarem ) w dniu 15 listopada 2018 r., gdzie opowiadała o tym, jak jej zmarły mąż zaatakował ją w bardzo młodym wieku. Sekrety ukrywała przez ponad czterdzieści cztery lata, ale udało jej się podzielić z dwójką swoich dzieci, Sebastianem i Manuelą.

Zestresowane życie po śmierci Pablo

Po tym, jak Pablo Escobar został zastrzelony przez kolumbijską policję krajową 2 grudnia 1993 r., Manuela uciekła do Kolumbii wraz z rodzeństwem i matką. Miała zaledwie dziewięć lat, kiedy straciła ojca. Było kilka śladów handlarzy narkotyków, którzy chcieli śmierci rodziny Escobara. Podobnie, aby naprawić zbrodnie Pabla przeciwko rodzinie Manueli, Cari Cartel również zażądał milionowej wartości. Wybiegając z cienia przestępczości Pabla, Manuela i jej rodzina przeprowadziły się do kilku krajów, w tym do Brazylii, Ekwadoru, RPA, Peru i Argentyny. W końcu osiedlili się w Argentynie pod nieujawnioną tożsamością.

W wyniku strasznego incydentu jej ojca nie miała okazji rozkoszować się światem zewnętrznym. Uczyła się w domu i zmieniła imię na Juana Manuela Marroquin Santos. Strata w jej rodzinie stała się głównym powodem jej skromnych aktualizacji, a także zalążkiem depresji. Jej brat przyznał nawet, że Manuela próbowała popełnić samobójstwo. Mieszkała z bratem i jego żoną.

Dowiedz się więcej: Seema Mody Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Wartość netto

Jej krótki życiorys

Manuela Escobar urodziła się 1 maja 1984 roku w Kolumbii, czyli ma 34 lata. Żyła życiem księżniczki, dopóki jej ojciec nie został zastrzelony przez policję w 1993 roku. Po tym incydencie Manuela nie rzuca się w oczy i trzyma się z dala od mediów, a jej życie osobiste pozostaje tajemnicą.

Według źródła wiki Manuela nie jest aktywna na żadnym ze swoich kont. Ostatni raz była aktywna na Twitterze w 2013 roku. Na razie Manuela trzyma się z dala od rodziny, zerwała wszystkie więzy i prowadzi skromne życie. Zmieniła nawet imię na Juana Manuela Marroquin Santos.

Zalecane