blog

Manuela Testolini Wiki, Mąż, Eric Bennett, Dziecko, Pochodzenie, Wzrost

Jedno rozbite małżeństwo nie zawsze oznacza pełny romans w życiu jednostek, ponieważ niektórzy ludzie znajdują idealne dopasowanie po jednym lub serii złamanych serc. Weźmy na przykład Manuelę Testolini, która po rozwodzie ze znanym muzykiem Princem znalazła prawdziwą miłość swojego życia. Manuela Testolini jest znana jako żona Erica Beneta i założycielka firmy Gamillah Inc.

 Manuela Testolini Wiki, Mąż, Eric Bennett, Dziecko, Pochodzenie, Wzrost
 • Edukacja
 • Rodzeństwo
 • Jedno rozbite małżeństwo nie zawsze oznacza pełny romans w życiu jednostek, ponieważ niektórzy ludzie znajdują idealne dopasowanie po jednym lub serii złamanych serc. Weźmy na przykład Manuelę Testolini, która po rozwodzie ze znanym muzykiem Princem znalazła prawdziwą miłość swojego życia. Manuela Testolini jest znana jako żona Erica Beneta i założycielka firmy Gamillah Inc.

  Życie małżeńskie z mężem, Eric Benet:

  Manuela Testolini jest szczęśliwym mężem Erica Beneta, piosenkarza i aktora R&B i neo-soul. Manuela i jej mąż umawiali się ze sobą w określonym czasie i złożyli przysięgę na ślubie w gronie bliskich przyjaciół i rodzin w 2011 roku.

  Piękna para ma razem dwoje dzieci; pierwsze dziecko, Amoura Benet urodzona w 2015 roku i Lucia Bella Bennet. Duet jest obecnie zanurzony w roli rodzicielskiej i zdeterminowany jest dobrym wychowaniem córek.

  Jej mąż, Eric, był wcześniej żonaty z Halle Berry i zdradził ją z powodu Manueli. W wywiadzie dla People piosenkarz potwierdził, że zdradził swoją byłą żonę emocjonalnie, ale nigdy nie miał stosunków seksualnych z żadną inną kobietą, gdy był z nią.

  Wzajemny rozwód z muzykiem, książę:

  Manuela Testolini poślubiła legendarnego muzyka Prince'a w 2001 roku. Podobno para spotkała się w Minneapolis, kiedy pracowała dla jego fundacji charytatywnej, a potem przez jakiś czas umawiała się na randki.

  Manuela i muzyk utrzymywali płynną relację we wczesnych latach i nawet różnica wieku między dziewiętnastolatkami nie miała na nich wpływu.

  Jednak pięć lat po ślubie ich związek przeżywał trudny okres. Pomimo wzajemnego szacunku i sympatii, Manuela złożyła pozew o rozwód w 2006 roku, ale nie chciała, aby sprawy stały się brzydkie.

  Jej adwokat ujawnił również, że decyzja o separacji była dla niej bolesną decyzją i chciała, żeby wszystko przebiegało polubownie.

  Po śmierci Prince'a otworzyła usta i wyraziła szacunek i miłość do muzyka. Powiedziała, że ​​zna go jako męża, przyjaciela i namiętnego filantropa i odbyła z nim magiczną podróż.

  Wyznała również, że była głęboko zasmucona stratą i doznała przytłaczającego uczucia bólu i straty.

  Jej krótka biografia:

  Według niektórych źródeł wiki, Manuela Testolini urodziła się 19 września 1976 roku w Toronto i ma 40 lat. Jest kobietą biznesu i założyła firmę Gamillah Inc, która sprzedaje świece specjalistyczne.

  Wcześniej pracowała również w niektórych organizacjach non-profit, takich jak United Communities Against Poverty i YouthCARE. Chociaż jest znana i osiągnięta w swoim sektorze, Manuela do tej pory nie ujawniła swojej wartości netto.

  Manuela należy do kanadyjskiego pochodzenia etnicznego. Ma piękny wzrost i uwodzicielską sylwetkę, która podkreśla jej wygląd. Pozostaje aktywna w serwisach społecznościowych, takich jak Instagram i Twitter.

  Zalecane