blog

Manwell Reyes Wiki: wiek, urodziny, pochodzenie etniczne, żona, rodzina, wartość netto, wzrost

Artysta muzyczny Manwell Reyes grał przed ponad milionami ludzi po tym, jak zaczął grać w zespole. Zespół Manwella sprzedał ponad tysiące płyt i zadowolił serca swoich fanów chrześcijańskim rapem i hip-hopem. Oprócz głównego autora piosenek w grupie, jest także frontmanem i dyrektorem generalnym swojego zespołu. Zajrzyjmy do szczegółów intrygującego muzyka i dowiedzmy się więcej o nim i jego osobistych sprawach.

 Manwell Reyes Wiki: wiek, urodziny, pochodzenie etniczne, żona, rodzina, wartość netto, wzrost

Zagmatwane życie wojenne Manwella

Manwell Reyes poznał Anjelah Johnson na ślubie ich wspólnego przyjaciela. Po obejrzeniu Manwella Anjelah przeszła go przez cyberprześladowanie i wydobyła informacje o nim dwa lata przed tym, zanim jej przyjaciółka Dianna powiedziała o nim Anjelah. W ten sposób duet rozpoczął swoją romantyczną podróż.

Po kilku miesiącach randkowania obaj wiedzieli, że są dla niej przeznaczeni. Para wzięła ślub 11 czerwca 2011 r. w Half Moon Bay w Kalifornii w obecności bliskich przyjaciół i rodziny. Produkcje kinowe na zdjęciu ich wspaniałe zdjęcia ślubne.

Siostra Anjelah, Veronica, zaplanowała cały ślub, ale panna młoda zachorowała w swój wielki dzień. Żona Manwella, Anjelah, musiała brać suplementy i lekarstwa, aby przygotować się do małżeństwa.

Profesjonalna kariera

Manwell rozpoczął karierę jako artysta nagrywający w 2003 roku z Group 1 Crew, a później podpisał kontrakt z Nagrania Warner Bros. Będąc w grupie 1, on i jego członek, w tym Blanca Callahan i Pablo Villatoro, wydali swój pierwszy album studyjny „Załoga grupy 1.”. W 2006 roku wydali piosenkę Mam Marzenie aw 2007 roku pod tytułem Nie mogę iść dalej z ich unikalnym stylem chrześcijańskiego rapu i muzyki hip-hopowej.

Grupa ma w sumie pięć albumów studyjnych Załoga grupy 1 (2007) , Zwykli marzyciele (2008) , Miłość z kosmosu (2010) , Nieustraszony(2012) oraz Moc (2016). Oprócz wykonywania zawodu jako muzyk, jest jednym z wybitnych ludzi w amerykańskim przemyśle rozrywkowym. Wystąpił w kilku serialach telewizyjnych i filmach, w tym w Sony Picture Przywróć mnie oraz Wieczorne wyjście mamy.

Ile jest warte netto Manwella?

Artysta muzyczny osiągnął nowe wyżyny w swojej karierze. Jego zespół Group 1 Crew i piosenki zespołu były na szczycie WOW uderza w Lista Top 20 muzyki chrześcijańskiej magazynu R&R 2007 . Ich albumy sprzedały się w ponad 0,25 miliona egzemplarzy i zdobyły Nagrody Gołębia pięciokrotnie.

Grał również w różnych filmach i serialach telewizyjnych, dzięki którym mógł uzyskać odpowiednią pensję. Pomimo jego osiągnięć, ograniczył jego wartość netto. Ale jego żona Anjelah, znana amerykańska aktorka, ma 500 tysięcy dolarów netto.

Krótki życiorys

Manwell obchodzi swoje urodziny 28 czerwca każdego roku. Nie ma informacji o jego roku urodzenia, więc jego wiek stał się dość trudny do ustalenia. Urodził się w Niemczech, ale posiada obywatelstwo amerykańskie. Jego wzrost wynosi 6 stóp (1,82 m) i jest obdarzony szczupłą sylwetką. Pochodzący z mieszanego pochodzenia etnicznego ukrył informacje dotyczące jego wczesnego dzieciństwa i rodziny.

Zalecane