blog

Marc Anthony Thompson Wiki: Wiek, żona, wartość netto - Ojciec Tessy Thompson

Amerykański piosenkarz i autor tekstów Marc Anthony Thompson jest znany z nowoczesnej formy muzyki jazzowej, folkowej i R&B. Kompozytor piosenek ma muzyczną karierę, która trwa od ponad trzech dekad od lat 80-tych. Jest jednym z wybitnych członków zespołu kierującego jego muzycznym projektem „Chocolate Genius”. Co więcej, jest również uznawany za ojca aktorki „Creed” Tessy Thompson. Kariera muzyczna Marca Anthony'ego stanowi znaczącą część jego majątku.

 Marc Anthony Thompson Wiki: Wiek, żona, wartość netto - Ojciec Tessy Thompson

Ile ma wartość netto Marca Anthony'ego Thompsona?

Kariera muzyczna Marca Anthony'ego stanowi znaczącą część jego majątku. Jest również szeroko ceniony przez swoją wytwórnię muzyczną Czekoladowy geniusz . Będąc czołowym członkiem zespołu, wokalistka zarobiła na chórze sporą fortunę. Czekoladowy geniusz składa się z wiolonczelistki Jane Scarpantoni i Ribota w grupie.

Byli członkowie zespołu to basista Chris Wood z Medeski, gitarzyści Chris Whitley i Vernon Reid, klawiszowiec John Medeski, Martin & Wood. Swój pierwszy muzyczny debiut wydali w 1998 roku pod tytułem Czarna muzyka pod wytwórnią płytową V2 Records.

Marc Anthony Thompson na Festiwalu Filmowym w Sundance w 2004 roku (zdjęcie: gettyimages.com)

Poza karierą w albumach muzycznych, wystąpił w wielu filmach i produkcjach teatralnych, w tym 2001 GodMuzyka oraz Czarny Yankee Roc k wydany w 2005 roku. Oprócz posiadania projektu muzycznego, jego praca nad produkcjami teatralnymi i filmami przyczynia się również do znacznego dobrobytu w stosunku do jego wartości netto.

Z drugiej strony córka Marca, Tessa, zgromadziła majątek netto w wysokości 4 milionów dolarów. Tak imponujące bogactwo pani zdobyła wyłącznie dzięki branży filmowej. Tessa zadebiutowała na ekranie policyjnym dramatem kryminalnym z 2005 roku, 'Zamknięta sprawa .’ Jej inne przeboje kasowe to dramat historyczny z 2014 roku, „Selma ” i przeboju Marvel Studios „Franchise” Thor’ wydany w 2017 roku.

Życie osobiste: kto jest matką jego córki Tessy?

Żona Marca (matka Tessy) pracowała w administracji Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles (UCLA). Tessa należy do mieszanej grupy etnicznej z panamskiego ojca i matki, w połowie pochodzenia meksykańskiego iw połowie angielskiego. Mimo tych informacji prawdziwe nazwisko żony Marca pozostaje tajemnicą.

Frontman Chocolate Genius mieszkał osobno z żoną. Aby spędzić czas z rodzicami, Tessa przeplatała swoje dzieciństwo z rodziną i szkołą w Kalifornii. Tessa mieszkała z matką i starszą siostrą po rozstaniu Marca z żoną. Muzykowi towarzyszą jednak syn i córka ze związku z innym tajemniczym partnerem.

Krótki życiorys

Marc Anthony Thompson urodził się w Panamie, zgodnie z wiki. Ale ze względu na swoje wybory zawodowe Marc mieszka ze swoją rodziną w Nowym Jorku. Faktyczny wiek piosenkarza jest odosobniony, ponieważ informacja o jego roku urodzenia jest nadal ograniczona.

Marc jest również znany jako krewny aktora i muzyka, Bobby'ego Ramosa. Muzyk stoi wysoki na idealnej wysokości i jest stosunkowo wyższy niż jego córka, której wzrost wynosi 1,62 m (5” 3”).

Zalecane