blog

Marci Gonzalez Wiki: Żonaty, mąż lub kawaler, rodzice, ABC, wynagrodzenie

Pogodzenie życia zawodowego i osobistego jest prawdziwym wyzwaniem, a jeśli kariera jest tak gorączkowa jak dziennikarstwo, wyzwania są na zupełnie nowym poziomie. Jednak Marci Gonzalez, prezenterka wiadomości w sieci ABC News, zdołała zebrać pochwały dzięki swoim umiejętnościom dziennikarskim, a także łączy błogi związek z długoletnim chłopakiem, Williamem Carrem. Marci relacjonowała wiadomości ze społeczności lokalnej i globalnej sceny podczas swojej kadencji w ABC.

 Marci Gonzalez Wiki: Żonaty, mąż lub kawaler, rodzice, ABC, wynagrodzenie

Korespondent ds. wiadomości w ABC News:

Marci pracuje jako korespondentka wiadomości, która relacjonuje weekendowe wydania World News Tonight i Good Morning America. Jest również związana z serwisem informacyjnym NewsOne dla ABC News.

Po czterech niepewnych latach pracy dla sieci w Nowym Jorku, Marci obecnie pracuje w biurze ABC w Los Angeles. Relacjonowała największe historie na świecie, w tym atak w Paryżu, konklawe papieskie w 2013 roku, a nawet śmierć Nelsona Mandeli i Fidela Castro.

Zanim dołączyła do ABC, pracowała jako kotwica zastępcza i reporter WATV. Marci miał nawet szczęście pracować w stacji numer jeden w Nowym Jorku, WPTV w West Palm Beach na Florydzie, jako weekendowy prezenter. Jej kariera dziennikarska rozpoczęła się jako reporterka/kotwica w News 12 the Bronx w Nowym Jorku.

Jej wynagrodzenie i wartość netto:

Praca dla sieci, która ma ogromną liczbę widzów, to prawdziwa fortuna, ale korzyści Marci z kanału nie mogą ograniczać się do tego. Z pewnością zarabia pyszną pensję, która przyczynia się do jej wartości netto, która prawdopodobnie wynosi milion cyfr.

Umawiasz się ze swoim długoletnim chłopakiem lub mężatką?

Marci łączy piękny związek z długoletnim chłopakiem, Williamem Carrem. Marci nie ujawniła dokładnej daty, kiedy zaczęła spotykać się z Williamem, ale jej posty na Instagramie, które pochodzą z 2015 roku, sugerują, że są razem od ponad dwóch lat.

Co więcej, para uwielbia spędzać czas towarzysząc sobie i ostatnio widziano ją na wakacjach w Miami na Florydzie.

Jej krótka biografia:

Marci Gonzalez urodziła się 25 listopada, zgodnie z wiki, ale informacje o jej roku urodzenia nie są odpowiednio wymienione. Została wychowana przez rodziców, wraz z dwójką pozostałych rodzeństwa, Christiną i Richardem Gonzalezami, w mieście w Stanach Zjednoczonych. Marci ukończyła wydział nauk politycznych i dziennikarstwo telewizyjne na Uniwersytecie Centralnej Florydy. Dziennikarze wiadomości mają wysoki wzrost, podobnie jak jej osobowość i należą do białej grupy etnicznej.

Zalecane