blog

Marcia Harvey Wiki, Wiek, Żonaty, Mąż, Rozwód, Wartość netto, Bio

Mówiąc o kimś, kto szybko wybaczył swojemu ex, Marcia Harvey to imię, które jest na pierwszym miejscu. Jest byłą żoną gwiazdy telewizji, komikiem i jednym z najbardziej znanych gospodarzy amerykańskiego A Steve'a Harveya. Poza tym jest również zaangażowana w niektóre przedsięwzięcia biznesowe i posiada linię odzieży. Jest także autorką książki Marcia Eyes To The Soul.

 Marcia Harvey Wiki, Wiek, Żonaty, Mąż, Rozwód, Wartość netto, Bio

Kariera i postęp:

Jest bardzo niewiele przypadków, w których Marcia wypowiadała się lub ujawniała cokolwiek związanego z jej życiem. Z tego, co powiedziała i co zrobiła, wynika, że ​​Marcia bardzo chętnie pisze. Wydała książkę zatytułowaną Marcia To The Soul, która jest drugą z trzyczęściowej serii książek. Jest to kompilacja wierszy z jej młodego dorosłego życia. To jej podróż w poszukiwaniu eksploracji, dorastania, znajdowania miłości, jej utraty i ponownego odkrywania życia.

Poza zamiłowaniem do pisania jest również bizneswoman. Zainwestowała w kilka przedsięwzięć i była właścicielem linii odzieżowej.

Ile jest warta Marcia?

Kiedyś była żoną słynnego i bogatego gospodarza amerykańskiego przemysłu telewizyjnego. Musiała zgromadzić znakomitą wartość netto z kilku projektów i przedsięwzięć. Jest także zdolną bizneswoman. Jest pisarką z książką na rynku, a także Amazonką.

Steve Harvey i Życie po nim!!!

Kiedy spotkała i zakochała się w jedynym Steve'ie Harveyu, myślała, że ​​znalazła miłość swojego życia. W tamtym czasie Steve był wschodzącym artystą i odnosił przeciętny sukces. Para wyszła za mąż w 1980 roku i przez kilka lat żyła szczęśliwie. Jej mąż, choć cieszył się wówczas pewną sławą, chciał osiągnąć więcej i był oddany dążeniu do celu. Niestety miało to niekorzystne konsekwencje w ich życiu małżeńskim, które doprowadziło do ich rozwodu.

Podobno mają razem troje dzieci, córki bliźniaczki Karli Harvey i Brandi Harvey urodzone w 1982 roku oraz syna Brodericka Stevena Jr. urodzonego w 1991 roku. Marcia wraz z dziećmi bardzo wybaczała temu, który je porzucił. Po ponownym połączeniu się z nimi kilka lat później, Steve zorganizował nawet ślub Karli, który odbył się w 2015 roku.

Kobieta lubi trzymać się z dala od mediów i światła reflektorów. Jest jeszcze mniej informacji na jej temat, ale niektóre źródła podają, że obecnie mieszka w Cleveland w stanie Ohio.

Krótki życiorys:

Jak na wiki, autorka lub poetka wydaje się unikać pytań dotyczących jej wieku czy urodzin. Pierwsza żona Steve'a, który wyszła za mąż, gdy byli mniej więcej w tym samym wieku, prawdopodobnie ma pięćdziesiątkę. Urodziła się i wychowała w Cleveland w stanie Ohio, gdzie nadal mieszka. Urodzona przez rodziców Afroamerykanów, należy do grupy etnicznej Afroamerykanów. Nawet w tym wieku zachowała idealną sylwetkę i wymiary oraz ma prawidłowy wzrost.

Zalecane