blog

Marco Andretti Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, randki, wynagrodzenie i wartość netto

Kierowca wyścigowy, który jeździ bolidem nr 27 dla „Andretti Autosport” na pokazach IndyCar, a także jest trzecim pokoleniem dobrze znanej rodziny „Andretti Racing Family”, jest odnoszącym sukcesy kierowcą wyścigowym, Marco Andretti. Urodził się dla jej rodziców Sandry i Michaela w Pensylwanii w USA 13 marca 1987 roku, podczas gdy jego dziadek Mario i jego ojciec Michael obaj są kierowcami wyścigowymi. Ten facet ma obywatelstwo amerykańskie.

 Marco Andretti Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, randki, wynagrodzenie i wartość netto

Jego kariera i sukcesja:

Marco zaczął wygrywać wyścigi, gdy był w liceum i wygrał trzy wyścigi Indy Pro tuż po ukończeniu szkoły średniej. Jego debiutancki rok na profesjonalnym torze był całkiem udany, ponieważ facet znalazł się w pierwszej piątce w swoim pierwszym wyścigu Indy 500, a później wygrał po wyścigu na torze Infineon Raceway. Nadchodzących kilka lat tylko sporadycznie odnosiło sukcesy, ale on rozbijał, odkręcał się lub tracił miejsce w wielu wyścigach z 2008 i 2010 roku, kiedy jego najwyższa pozycja w tym trzyletnim okresie była druga podczas wyścigu w 2008 roku. Później ten facet w końcu ponownie wspiął się na podium w 2011 roku, wygrywając wyścig Indy Car na torze Iowa Speedway, a także dołączył do obsady „Celebrity Apprentice” z 2012 roku.

Wartość netto i wynagrodzenie:

Amerykański kierowca wyścigowy ma szacowaną wartość netto w 2016 roku na 15 milionów dolarów, a także dostaje wspaniałe wynagrodzenie i honorarium, które znaleźliśmy na jego niektórych stronach wiki. Jak wynika z jego konta na Instagramie, jako odnoszący sukcesy i zawodowy kierowca wyścigowy doskonale utrzymuje swoje życie i styl życia, bardzo dużo wydaje na podróże i kupowanie drogich samochodów. Mieszka w mieszkaniu (dom) o powierzchni 1200 stóp kwadratowych, które kosztuje ponad 2 miliony dolarów i znajduje się w Pensylwanii. Więc możemy łatwo powiedzieć, że triumfuje ze swoją wartością netto i pensją.

Kiedy jest żonaty? Niedawno zaręczona ze swoją dziewczyną? Życie osobiste:

Ma długoletnią randkową dziewczynę, Martę Krupę, a zaczęli spotykać się od 2012 roku. Pary poznały się w 2008 roku w Miami, a ona spędza z nim większość czasu podczas sezonów wyścigowych na torach. Jednak w mediach krąży plotka, że ​​są zaangażowani, a on również akceptuje historie i publikuje zdjęcia swoich zobowiązań na portalach społecznościowych. Ogłosili swoje zaręczyny w lutym 2016 roku i postanowili wkrótce zostać mężem/żoną, ale jeszcze nie są małżeństwem, ale rozmawiał, że wkrótce się pobiorą. Przed nią ten facet spotykał się z trzema pięknymi dziewczynami, ale w końcu znalazł swojego przyrodniego partnera w 2008 roku. Niektórzy jego krytycy również odnoszą się do niego jako geja, ale w końcu dał im odpowiedź i postanowił ożenić się z jej piękną narzeczoną, więc mamy również nadzieję, że wkrótce się pobiorą.

Bio i fakty:

Przystojny amerykański kierowca wyścigowy Marco nie ożenił się, ale ostatnio zaręczył się ze swoją dziewczyną. Ma sporą wartość netto za hojną pensję, podczas gdy stoi przy swoim wysokim wzroście 5 stóp 8 cali i ponad 68 kg ciężarach. Ta dama faceta ma atrakcyjne ciało z idealną figurą ciała o szczupłej sylwetce, a także ma sześciopak. Andrettiego znajdziesz również na jego koncie w mediach społecznościowych.

Zalecane