blog

Marcus Vanco Wiki: Wiek, Urodziny, Wzrost, Dziewczyna, Randki, wesoły, Rodzice

W czasie, gdy branża aktorska nieustannie kwitnie i wita kilku wyszkolonych artystów, Marcus Vancio, amerykański aktor, bez wcześniejszego szkolenia i wskazówek mentorów, wspiął się na szczyt. Marcus jest obecnie najbardziej znany jako członek obsady programów telewizyjnych z 2017 roku „Kroniki Shannary” i „Day of the Dead”.

 Marcus Vanco Wiki: Wiek, Urodziny, Wzrost, Dziewczyna, Randki, wesoły, Rodzice

Kariera i postęp:

Marcus Vanco jest znany z roli Bandona w amerykańskim serialu fantasy „Kroniki Shannary”, będącej adaptacją powieści Terry'ego Brooksa „Trylogia Miecz Shannary”. W serialu postać Marcusa ma moc widzenie przyszłości przez dotykanie kogoś.

Marcus rozpoczął swoją karierę po ukończeniu studiów licencjackich. Wystąpił w kilku filmach i serialach telewizyjnych, w tym „Unbroken” (2014) i „Day of the Dead” i wielu innych.

Pochodzący ze swoją dziewczyną aktorki!

Będąc wyjątkowym aktorem i czarującą osobowością, Marcus Vanco nie musiał poświęcać wiele czasu na szukanie idealnego partnera. Tak, aktor znalazł swoją idealną dziewczynę w wielokrotnie nagradzanej aktorce Madeline Kennedy.

Marcus i gwiazda „Thicker than Water” mają podobną pasję do aktorstwa i są niezmiernie szczęśliwi, że odnaleźli się w życiu.

Mówiąc więcej o ich związku, jego dziewczyna, Madeline, udostępniła publiczności swoje słodkie chwile za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, podczas gdy Marcus wydaje się szukać odpowiedniego czasu, aby przekazać publiczności wiadomości.

Jego krótka biografia:

27-letni aktor, Marcus Vanco, obchodzi swoje urodziny 23 marca, zgodnie ze swoją wiki. Urodzony w 1990 roku Marcus wychował się w mieście Brisbane w Australii. Mówiąc o jego rodzeństwie, ukończył studia licencjackie w dziedzinie sztuk pięknych na Uniwersytecie Technologicznym w Queensland w 2013 roku. Stojąc wysoki i wysoki, Marcus należy do rasy białej.

Zalecane