blog

Margaret Brennan Wiek, żonaty, mąż, chłopak, wynagrodzenie, wartość netto

Amerykańska dziennikarka Margaret Brennan i jej mąż Yado Yakub oddali hołd swojemu dziedzictwu poprzez imiona swoich synów. Ponieważ Brennan należy do Irlandczyków, a Jakub należy do Syryjczyków, nazwali swojego pierwszego syna Eamon Brennan Jakub. Urodził się 11 września 2018 roku w szpitalu Sibley Memorial w Waszyngtonie.

 Margaret Brennan Wiek, żonaty, mąż, chłopak, wynagrodzenie, wartość netto nazwali swojego drugiego syna Malkiem Murphym Jakubem. Został przyjęty 29 kwietnia 2021 r. w szpitalu Sibley Memorial w Waszyngtonie.

Mąż Sześciu Lat

Margaret Brennan jest żoną majora Ali Iyada Yakuba (aka Yado Yakub) od 11 kwietnia 2015 r. Duet związał się węzłem podczas intymnej ceremonii w Waszyngtonie w Decatur House. Jej mąż, Jakub, jest adwokatem-sędzią Korpusu Piechoty Morskiej i Pentagonu.

Romina Garcia Wiki, Wiek, Martwy, Żywy, Siostra, Szybkie fakty

Latem 2000 roku przeprowadziła się do Irbid w Jordanii i studiowała na Uniwersytecie Yarmouk. Dzieliła mieszkanie z siostrą Jakuba, Samią Jakub i zaprzyjaźniła się z nią. Duet podróżował i odwiedzał babcię Samii i Yado w Damaszku.

Kiedy Margaret przeprowadziła się do Waszyngtonu z Nowego Jorku w czerwcu 2012 roku, dowiedziała się od Samii, że jej brat wraca na Kapitol. W końcu spotkała się z Jakubem na 16 ulicy i oboje zaczęli się spotykać.

Wynagrodzenie i wartość netto

Margaret Brennan rozpoczęła karierę jako producentka dla Louisa Rukeysera Wall Street w CNBC w 2002 roku. Następnie została producentem programu telewizyjnego Street Signs z Ronem Insaną, który pierwotnie był emitowany w CNBC.

W 2009 roku dołączyła do Bloomberg Television, opuszczając CNBC. Zakotwiczyła program emitowany w dni powszednie o nazwie InBusiness z Margaret Brennan na żywo z nowojorskiej giełdy. Przeprowadzała wywiady z wielkimi osobistościami, w tym z premierem Irlandii, władcą Dubaju, inwestorem Georgem Sorosem itp.

W lipcu 2012 roku została częścią CBS News, gdzie została korespondentką Departamentu Stanu. Od tego czasu pracuje dla CBS z siedzibą w Waszyngtonie.

Zobacz też: Jay Manuel Żonaty, Żona, wesoły, Partner, Chłopak, Wartość netto

Zgodnie z Payscale, średnia pensja CBS News wynosi 63 000 USD. Margaret, która pracuje w CBS News jako moderator Face the Nation w Waszyngtonie, musi zarabiać mniej więcej tyle samo.

Oczekuje się, że dzięki temu zgromadziła milion dolarów netto.

Krótki życiorys

Urodzona 26 marca 1980 roku Margaret Brennan pochodzi ze Stamford w stanie Connecticut. Jej ojciec, Edward, pochodzi ze Sligo, a jej matka, Jane, pochodzi z Belfastu.

Ukończyła University of Virginia w sprawach zagranicznych. Otrzymała również certyfikat z języka arabskiego z Middle East College.

Margaret posiada obywatelstwo amerykańskie i białe pochodzenie etniczne. Stoi na wysokości 5 stóp i 6 cali i waży około 55 kg.

Zalecane