blog

Maria Bartiromo Wiki, żonaty, mąż, dzieci, romans, wartość netto

Maria Bartiromo, pierwsza dziennikarka telewizyjna, która transmitowała z giełdy nowojorskiej, znana jest również ze swojego awansu w sieci finansowej CNBC. Ta wspaniała była również pierwszą dziennikarką, która została wprowadzona do Cable Hall of Fame w 2011 roku. Kobieta urodziła się na Brooklynie w Nowym Jorku 11 września 1967 roku dla swoich włosko-amerykańskich rodziców Vincenta i Josephine.

 Maria Bartiromo Wiki, żonaty, mąż, dzieci, romans, wartość netto

Kariera i postęp:

Ta piękność rozpoczęła karierę w 1993 roku, a później pracowała jako redaktor w CNN. Maria służyła również jako producent przez około pół dekady, a także prowadziła program „Na pieniądze z Marią Bartiromo”. Niemniej jednak jest także pisarką i pisała również dla USA Today.

Po dwóch dekadach pracy w CNBC, pełnych wydarzeń i produktywnych lat, ta dama opuściła stację w 2013 roku, aby dołączyć do Fox Business Network.

Znasz jej wartość netto i wynagrodzenie?

Najwyżej oceniane strony wiki podające wartość netto ujawniły, że ma majątek netto w wysokości 25 milionów dolarów od 2016 r. i 6 milionów dolarów rocznego dochodu, a także dostarczyła źródła jej wartości netto oraz gdzie i jak ta dama zarobiła ogromne kwoty wartość netto i wynagrodzenie.

Ta kobieta jest nie tylko gospodarzem i osobowością telewizyjną, ale także znaną autorką, co również pomogło jej zarobić wielką wartość netto. Doniesiono, że ma również wiele restauracji, słynnych kawiarni i hoteli. Jednak jej ojciec jest także wpływowym biznesmenem.

Kontrowersje rozwodowe, czy nadal Razem z mężem?

Jest mężatką i wyszła za Jonathana Steinberga w 1999 roku. Jej mąż jest główną siłą napędową WisdomTree Investments. Nadal są razem, żadnych wieści o rozwodzie. Kiedyś podobno była w ciąży, ale było to nieoficjalne, a później okazało się nieprawdziwe.

Według ogłoszeń ślubnych pary w New York Times, oboje związali się 13 czerwca 1999 roku, kiedy miała 31 lat, a jej ówczesny chłopak Jonathan ma 34 lata. Pobrali się podczas żydowskiej ceremonii w domu ojca Jonathana w Nowym Jorku.

Codzienny reportaż o Marii z 2014 roku powiedział, że podczas swojego urlopu naukowego, zanim przeniosła się do FBN, ta kobieta i jej mąż Jonathan spędzali czas na wędrówkach po Arizonie, powiedziała na niektórych stronach wiki dla gawędziarzy w maju 2015 roku, że oboje są „pracoholikami” i mają brak dzieci do tej pory.

Krótki życiorys:

49-letnia dziennikarka, pisarka, a także bizneswoman ma średni wzrost 5 stóp i 5 cali przy swojej średniej wadze, z uroczymi twarzami i atrakcyjną sylwetką. Jest jeszcze młoda i piękna, a jej ciało jest idealne i zadbane. Jeśli chcesz się z nią połączyć, śledź ją również na jej kontach w mediach społecznościowych.

Zalecane