blog

Maria Genero Wiki: Wiek, życiorys, żonaty, mąż, rodzina, wartość netto, wynagrodzenie

Maria Genero to cudowna twarz, którą można zobaczyć w prognozie pogody kanału WGRZ na świt w weekendy. Jako współgospodarz Strefy Zdrowia na kanale 2 Maria przekazała nam cenne informacje dotyczące zdrowego stylu życia. Była reporterka Fox News, Maria, jest zajęta relacjonowaniem najważniejszych wiadomości w całym kraju.

 Maria Genero Wiki: Wiek, życiorys, żonaty, mąż, rodzina, wartość netto, wynagrodzenie

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Wiek
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Mąż/małżonek
 • Rozwiedziony
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pensja
 • Pochodzenie etniczne
 • Media społecznościowe
 • Dzieci dzieci
 • Wzrost
 • Edukacja

Maria Genero to twarz, którą widzisz w prognozie pogody kanału WGRZ na świt w weekendy. Jako współgospodarz Strefa Zdrowia na kanale 2 Maria przekazała nam cenne informacje dotyczące zdrowego stylu życia.

Była reporterka Fox News, Maria, jest zajęta relacjonowaniem najważniejszych wiadomości w całym kraju.

Ile ma wartość netto Marii Genero?

Maria, lat 57, zgromadziła znaczną fortunę dzięki swojej wybitnej karierze dziennikarskiej.

Rzeczywista wartość netto Marii Genero nie jest jak dotąd ujawniana w mediach; jednak, zgodnie z raportami, roczna pensja pracowników WGRG Channel wynosi około 42-46 tysięcy dolarów. A jako pracownik WGRG, Maria również zarabia gdzieś pomiędzy tym przedziałem.

Przeczytaj także: Wanya Morris Żona, dzieci, rodzina, dom i wartość netto

Maria rozpoczęła pracę w Columbia Broadcasting System w Buffalo jako weekendowy prezenter pogody. W międzyczasie zapisała się na program University Of Mississippi Broadcast Meteorology. Latem 1989 roku przeniosła się do Miami na Florydzie na WCIX; CBS było właścicielem i operatorem stacji wieczorem o godzinie 18:00 i 23:00. meteorolog. Pracując dla WCIX, Maria została mianowana głównym zastępcą pogodowym Marka McEwena dla CBS.

Nie zapomnij: Randy Owen Żona, córka, rak, rodzina, wartość netto

Prognozująca pogodę Maria Genero podzieliła swoje obowiązki na cotygodniowe audycje informacyjne na kanale 2 o godz. Heather Waldman . Od końca sierpnia była częścią trzech wczesnych wieczornych wiadomości na zmianie od poniedziałku do piątku. Do tego czasu pozostawała w weekendowej edycji porannego programu” Brzask ” i bierze udział we wczesnych wieczornych wiadomościach w poniedziałki, wtorki i środy.

Dwie kobiety otrzymały odpowiedzialność po tym, jak ich były prognostyk Kevin O'Connell opuścił program w lipcu 2018 roku. Uważa się również, że jest to historia w wieczornych wiadomościach w Buffalo po tym, jak WGRZ miałby kobietę jako zwykłego meteorologa.

W wywiadzie dla total buffalo w maju 2017 r. wspomniała, że ​​środowisko pracy uległo drastycznej zmianie podczas jej kariery medialnej. Prezenter telewizyjny twierdzi, że technologia ma znaczący wpływ na każdy biznes, zwłaszcza na telewizję.

Wykazała trochę zaniepokojenia, ponieważ wiele miejsc pracy zostało zlikwidowanych z powodu ingerencji technologii. Rozbawiła ją, mówiąc, że teraz ludzie mogą teraz sporządzić raport i zamieścić wiadomości ze swoich domów. Prawdziwym przełomem ze względu na internet jest to, że w mediach pojawia się moment, w którym można przekazać konkretne wiadomości.

Bitwa Marii z zapaleniem płuc

Prezenterka WGRZ-TV (Channel 2) Maria była wyłączona przez dwa tygodnie około kwietnia 2020 r. To dało początek spekulacjom, że mogła opuścić stację. Tak jednak nie było. Zamiast tego walczyła z zapaleniem płuc.

W maju ponownie dołączyła do WGRZ-TV

Czy Maria jest mężatką?

W wywiadzie dla TotallyBuffalo w maju 2017 r. Maria stwierdziła, że ​​jest uczulona na randki. Następnie w innym wywiadzie powiedziała, że ​​bardziej interesuje ją doskonalenie się w swoim zawodzie niż posiadanie męża. Dzięki temu było jasne, że nie spieszyła się z partnerem. Dla niej niezależność była jej priorytetem.

I do tej pory wydaje się, że stoi stanowczo w swoim oświadczeniu, ponieważ nie pojawiły się żadne wieści o jej ślubie lub umawianiu się z małżonkiem. Nie będzie więc błędem stwierdzenie, że w tej chwili jest singlem.

Powiązany link: Gerri Willis Mąż, dzieci, rodzina, wynagrodzenie, wartość netto

Maria jako działaczka na rzecz praw zwierząt

Maria jest wielkim zwolennikiem praw zwierząt. Za kamerą spędza czas w stowarzyszeniu dobrostanu psów Buffalo Animal Shelter.

Schronisko opiekuje się zwierzętami, dopóki nie znajdą idealnego domu. Z biegiem lat stworzył świadomość dostępności wysokiej jakości zwierząt domowych i podniósł status zwierząt domowych.

Krótkie Bio Marii Genero

Maria Genero urodziła się 30 lipca 1963 w Niagara Falls w Nowym Jorku, zgodnie z wiki. Obecnie ma 57 lat. Ma obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej. Patrząc na jej zdjęcia, Maria stoi na przyzwoitej wysokości.

Ukończyła program meteorologiczny na Uniwersytecie Mississippi i uzyskała uprawnienia National Weather Association w 1989 roku po ukończeniu zajęć.

Zalecane