blog

Maria Victoria Henao Wiki: Wiek, rodzina, pochodzenie etniczne, praca, wartość netto – wszystko o żonie Pabla Escobara

Czasami czyjeś życie jest wypełnione dreszczami emocji i nieoczekiwanymi chwilami, w których życie może zostać rozwinięte w zniechęcającą fabułę serialu telewizyjnego. Cóż, taką podobną osobowością jest Maria Victoria Henao, która stała się tematem rozmów w mieście, kiedy zdecydowała się przełamać bariery i wyszła za mąż za króla kokainy Pablo Escobara. Po zebraniu się około czterdziestu lat temu serial telewizyjny „Narcos” przedstawia teraz życie Pabla i jego żony Marii.

 Maria Victoria Henao Wiki: Wiek, rodzina, pochodzenie etniczne, praca, wartość netto — wszystko o Pablo Escobarze's Wife

Kim jest Maria Wiktoria Henao?

Maria Victoria Henao jest znana jako żona zmarłego króla kokainy, Pablo Escobara. Para była żonaty przez siedemnaście lat, zanim Pablo został zastrzelony przez lokalną policję w 1993 roku.

Maria została po raz pierwszy przedstawiona mężowi przez jej brata, który pracował z Pablo w handlu narkotykami. Ponieważ jej brat był głównym partnerem biznesowym Escobar, Maria miała wiele okazji do spotkania z Pablo. W końcu się zakochali i postanowili wziąć ślub. Jednak jej rodzina sprzeciwiła się tej decyzji ze względu na niższy status społeczny, jaki miał Pablo.

Niemniej jednak opozycja nie rozdzieliła kochanków, więc uciekli i pobrali się w 1976 roku. Kiedy duet wziął ślub, Pablo miał 26 lat, a Maria zaledwie 15. Mimo szczęśliwego życia małżeńskiego, baron narkotykowy był zaangażowany w pozamałżeński romanse i miał liczne kochanki. Henao była tego bardzo świadoma, ale odmówiła opuszczenia męża, jednym z powodów było wystawne życie, jakie miała z Pablo.

Życie jako wdowa po narkotykowej mafii!

Po tym, jak policja zastrzeliła Pabla w 1993 roku, śledczy przyszli do jego domu i zajęli cały majątek, pozostawiając rodzinę w stanie bankructwa. Z powodu jego nikczemnych czynów jego żona i dzieci ucierpiały i żyły jako uchodźca w Kolumbii.

Regularnie zmieniali nazwisko i tożsamość, aby chronić się przed policją. Maria zmieniła imię na Maria Isabel Caballero, podczas gdy jej syn i córka zmienili imiona na Sebastian Marroquin i Juana Manuela Marroquin Santos.

Później w 2000 roku Maria wraz z synem została aresztowana przez policję za pranie brudnych pieniędzy. Jednak po pewnym czasie zostali zwolnieni, ponieważ żaden z zarzutów nie okazał się słuszny.

Jak na razie Maria prowadzi skromne życie ze swoim synem i teściową w Bueno Aires.

Jaka jest wartość netto Marii Henao?

Maria Henao żyła bardzo niespokojnym życiem ze względu na reputację męża. Przez większość swojego życia ona i jej rodzina musieli żyć w cieniu. Ilekroć trafiała na pierwsze strony gazet, robiła to tylko z powodu niesławnych czynów. Z tego powodu nie udostępniono nic o jej karierze i pracy. Tak więc jej wartość netto jest do tej pory nieznana.

Mimo że Pablo wykorzystał swoje zarobki dzięki nielegalnemu biznesowi, ma ogromną wartość netto w wysokości 30 miliardów dolarów.

Rodzinne i krótkie życiorys Marii Henao:

Urodzeniowe imię Marii Henao to Maria Eugenia Victoria Henao Vallejo. Urodziła się w 1961 roku w Palmyra Valle del Cauca w Kolumbii i prawdopodobnie ma około 57 lat. Urodziła się jako córka Carlosa Henao Vallejo i Leonora Zulety. Maria nie jest jedynym dzieckiem swoich rodziców. Ma jeszcze dwoje dzieci, Carlosa Mario i Pastorę ​​Bayen.

Zalecane