blog

Mariah Lynn Wiki: chłopak, randki, romans, rodzice, pochodzenie etniczne, wartość netto

Raper i gwiazda reality show mają wszystkie składniki, aby stać się jedną z wpływowych i kontrowersyjnych gwiazd, i pokazali przebłyski tego, czego się spodziewać w swoim programie Love and Hip Hop: New York. Udało jej się utrzymać na niej światło w całym show, przerzucając wielbicieli w drodze do sławy. Jej skomplikowane życie miłosne i postawa wokalna sprawiają, że jest to niesamowity kawałek do oglądania. Intrygancki? Jeszcze nie ma więcej szalonych rzeczy na skałach w kolejnych segmentach.

  Mariah Lynn Wiki: chłopak, randki, romans, rodzice, pochodzenie etniczne, wartość netto

Udało jej się utrzymać na niej światło w całym show, przerzucając wielbicieli w drodze do sławy. Jej skomplikowane życie miłosne i postawa wokalna sprawiają, że jest to niesamowity kawałek do oglądania. Intrygancki? Jeszcze nie? Potem jest więcej szalonych rzeczy na skałach w segmentach do naśladowania.

Ile jest warte netto Mariah Lynn?

Mariah Lynn czerpie swój majątek ze swojej muzycznej kariery w gatunku rapu hip-hopowego, pracując jako raperka przy drobnych transakcjach. Raper wydał singiel z rapem o długu zatytułowanym jako „ Pewnego razu ”, w 2015 roku i za to DJ Self pomagał w promocji. Co więcej, ona również była związana ze studiem wraz z Cisco Rosado.

Nie przegap: Park Shin- hej Chłopak, randki, utrata masy ciała, wartość netto

W czasie, gdy zetknęła się z Dj Self, oboje zgodzili się poprzeć jej singiel zatytułowany „ Pewnego razu ” i okazało się, że jest to natychmiastowy hit. Ostatnio została zauważona z Cisco Rosado przez niektórych producentów płyt, a także jedną z postaci pojawiających się w serialu.

Sukcesem Mariah Lynn jest praca jako raperka, a także osobowość rzeczywistości VH1 występująca w serialu zatytułowanym Miłość i Hip Hop: Nowy Jork , stając się jej głównym współpracownikiem w szóstym sezonie. Będąc raperką światowej klasy, nagrała wiele przebojowych albumów i zarobiła na tym zdrową sumę.

Uderza Nicki Minaj za lekceważenie własnego DJ'a

Mariah i jej muzyczny kolega, Dream Doll, łączy wielka więź z DJ Self. Przyjaźń trzech trio pojawiła się również niedawno po tym, jak DJ Self miał publiczną sprzeczkę z Nickiem Minajem w sierpniu 2018 roku.

Według Nicki, DJ Self skrytykował ją w audycji radiowej. Następnie zagroziła DJ-owi, że zdemaskuje go za uderzenie Belcalisa Marlenisa Almanzara znanego również jako Cardi B.

W kłótni między nimi Mariah uderzyła Nicki za wyrzucanie obelg na DJ Self, który pomógł tak wielu aspirującym artystom w ich karierze. Mariah opisała również Nicki jako banalną a** b**** w swoim tweecie z 13 sierpnia 2018 r.

Trafna odpowiedź Mariah na Nicky Minaj 13 sierpnia 2018 r. (Zdjęcie: Twitter)

Mariah broniła się 14 sierpnia 2018 r. powiedziała, że ​​stanęła w obronie faceta, który pchnął jej muzykę w radiu i odegrał dla niej znaczącą rolę w uzyskaniu 6,1 miliona z platformy. W końcu powiedziała, że ​​zawsze pozostanie wierna osobie, która zawsze była jej stroną. Dream Doll udostępniła również jakiś obraźliwy post przeciwko Nicki, który później usunęła ze swojego konta w mediach społecznościowych.

Przeczytaj także: Eli Roth Żona, rozwód, romans, wartość netto

Mariah Skomplikowana historia randek

Cóż, Mariah ma do opowiedzenia zaskakującą historię związku. Spójrzmy!

Widzieliśmy, jak mężczyźni kłócą się o jakieś szalone rzeczy Miłość i hiphop, ale nic nie spowodowało większego dramatu niż The Creep Squad. Na zjeździe 7 sezonu Bogaty Dollaz stał się OG Creep i spędził większość tego sezonu pełzając z Annały , ale w sezonie przypomniał mu się jego romans z Mariah Lynn.

Według Mariah znają się od siedmiu lat, ale spotykają się przez trzy lata z przerwami. Podczas pierwszego sezonu MariahLynn Richie spędził dużo czasu w mediach społecznościowych, mówiąc ludziom, że panie z Miłość i hip-hop 6 powinien trzymać jego imię z dala od ich ust, ponieważ nigdy nie zadzierał z żadnym z nich.

Dawno temu w 2016 roku Rich był zajęty swoimi palcami na Twitterze i zaczął rzucać subskrypcjami w Mariah w lutym 2016 roku.

Wziął niewielki kopniak w swoje dawne zainteresowanie miłością i zwrócił się do swoich obserwatorów w mediach społecznościowych o ich nigdy nie trwającym romansie.

Intensywny dramat po wejściu Cisco

Do czasu, gdy sprawy potoczyły się w sezonie 7, sytuacja uległa eskalacji, kiedy Wprowadzono Cisco Rosado w fałdę. W końcu przyznał, że rozmawiał z Mariah Lynn tylko dlatego, że wiedział, że to zrani Richa i chciał się zemścić na innym członku oddziału creepów za zadzieranie z Diamond Strawberry.

Przyjaźń Cisco i Richa została dramatycznie omówiona w pełnej łez konfrontacji, ale Mariah Lynn nadal nie była gotowa łamać chleba z Richem. Cisco poznał Mariah, gdy był w związku z Diamond Strawberry, a Mariah nadal miała związek z bogatym Dollazem, co stworzyło skomplikowany kwadrat miłosny. Kwadrat miłości między kwadratami stał się jednym z punktów sprzedaży serialu i zdobył wielu bardzo potrzebnych fanów.

W listopadzie 2017 Mariah ponownie pojawiła się w wiadomościach, tym razem była powiązana z Jamesem R., który chciał pokierować jej karierą. Duet zaczął się spotykać, ale nie udało mu się w wyścigu do Sophii Body.

Wiedz o: Czy Tudor Gay, Partner, Randki, Wartość netto, Bio

Krótki życiorys

Słynna raperka Mariah Lynn o prawdziwym imieniu Mariahlynn Araujo urodziła się 17 lipca 1990 roku w Jersy City w stanie New Jersy w USA. Mariah, lat 28, ma 1,68 m wzrostu (5 stóp i 4 cale).

Została wychowana przez rodziców, Taszę Jacoby Araujo (matkę) i Raphaela Araujo (ojca) i dzieli etniczne pochodzenie włoskiego Amerykanina. Zgodnie z jej wiki ma troje rodzeństwa i jest najstarsza w rodzinie; ma dwie piękne siostry o imieniu Victoria i Icelynn.

Zalecane