blog

Marjorie Elaine Harvey Wiki, wiek, wzrost, praca, mąż, dzieci, wartość netto

Twoja praca staje się jeszcze bardziej szanowana w branży, gdy dzielisz relację z kimś, kto wypracował sobie markę i dobrą wolę. Marjorie Elaine, żona znanego osobistości telewizyjnej Steve'a Harveya, pojawiła się w centrum uwagi po związaniu się z nim węzła. Obie pary doświadczyły nieudanego związku w przeszłości, ale wydaje się, że w tym przypadku nie będą miały żadnych problemów.

  Marjorie Elaine Harvey Wiki, wiek, wzrost, praca, mąż, dzieci, wartość netto

Żonaty ze słynnym gospodarzem, Stevem Harveyem!

Marjorie, z kilkoma wcześniejszymi nieprzystosowanymi związkami, jest teraz szczęśliwą kobietą i żyje w pięknym związku z mężem Stevem Harveyem. Nie pojawiła się zbyt wiele w centrum uwagi, dopóki nie poślubiła uznanego amerykańskiego komika i gospodarza.

Przeczytaj także: Wynagrodzenie Jaya Wrighta, wartość netto, umowa, żona, rodzina

Duet, który miał romantyczne spotkanie w Klubie Komediowym w Memphis, znał się od lat 90. XX wieku. Steve grał set w klubie komediowym, kiedy zakochał się w Majorie od pierwszego wejrzenia. Gospodarz telewizyjny podszedł do sceny i oświadczył: „ Nie wiem kim jesteś, ale zamierzam się z tobą ożenić. '

Podczas ich związku, Steve poprzysiągł swojej ukochanej ożenić się po tym, jak zdecydował się na karierę i finanse. Jego życie zmieniło się radykalnie po tym, jak dostał szansę zabłysnąć od Program Steve'a Harveya. Miał stabilność finansową i spełnił swoją obietnicę wobec Majorie.

Przed Stevem Majorie była dwukrotnie mężatką. Jej pierwszy mąż odsiaduje dożywocie za przestępstwa związane z narkotykami, podczas gdy jej drugi mąż również został aresztowany za przestępstwa związane z narkotykami. Ma troje dzieci, Morgana, Jasona i Karli, z poprzedniego związku.

Plotki o możliwym rozwodzie?

W dziwnym obrocie wydarzeń od maja 2019 r. krążyły pogłoski dotyczące możliwego rozwodu Marjorie i Steve'a Harveya. Jak podaje RadarOnline, Steve rozpoczął proces likwidacji swojego majątku, aby uchronić się od szkód związanych z rozwodem. Podobno małżeństwo Harveya z Marjorie dobiega końca i jest nie do uratowania.

Dalsze twierdzenia stwierdzają, że Marjorie obecnie przepuszcza oszczędności Harveya i jest to coś, o czym Steve doskonale zdaje sobie sprawę. To nie pierwszy raz, kiedy pojawiły się plotki o możliwym rozlaniu między nimi. W zeszłym roku pojawiły się plotki, że Steve zostawia żonę dla innej kobiety. Ale okazało się, że to tylko plotki i nic więcej.

Podobnie ani Marjorie, ani Steve nie odnieśli się do krążących obecnie plotek na temat ich możliwego rozwodu. Dopóki i dopóki nie przyznają się publicznie do plotek, wszystko pozostaje niepewne.

Kariera i wartość netto

Harvey jest blogerką modową i pisze na blogu ladylovecouture.com. Nadała inny wymiar swoim umiejętnościom pisania w świecie mody i sensu, a jej unikalne sposoby łączenia przypraw bloga są godne przeczytania.

Nie przegap: Thomas Markle, ojciec Meghan Markle Wiki: wiek, chirurgia, rodzina, jubilerzy

Oprócz wybierania mody i tworzenia trendów na ubraniach, czasem przedstawia i opowiada o przepisach kulinarnych. Jest aktywna nawet na swoich stronach w mediach społecznościowych z ponad 1,9 miliona obserwatorów na Instagramie.

Harvey jest znana z tego, że rozpoczęła wspaniałą inicjatywę na swojej stronie internetowej „The Lady Loves Couture”. Główne przesłanie i informacje na stronie dotyczą sposobów prowadzenia wystawnego stylu życia przy dowolnej linii budżetowej.

Poza tym diva zgromadziła wystarczająco dużo zarobków z pracy, ale nie ujawniła wystarczających szczegółów swojej wartości netto. Jednak jej mąż, Steve, zgromadził majątek netto w wysokości 160 milionów dolarów i ma sporą pensję w wysokości około 40 milionów dolarów.

Jej krótkie życiorys i Wiki

Marjorie Elaine Harvey urodziła się 10 października 1964 roku w Stanach Zjednoczonych. Chociaż nie ma żadnych odpowiednich informacji o jej pochodzeniu rodzinnym, chociaż mówi się, że jej rodzice nazywają się Doris Bridges. Marjorie stoi na imponującej wysokości i należy do pochodzenia afroamerykańskiego.

Zobacz też: Joe Seo Wiki: Wiek, Dziewczyna, Randki, Rodzina, Pochodzenie, Wzrost, Cobra Kai

Zgodnie z wiki, Majorie uczęszczała na Uniwersytet w Memphis, ale porzuciła studia z powodu słabych ocen.

Zalecane