blog

Mark Consuelos Żonaty, Żona, wesoły, Dzieci, Wartość netto, Pochodzenie etniczne, Bio

Jest aktorem, który odniósł sukces zarówno w aktorstwie, jak iw prezentacjach programów telewizyjnych. Mark Consuelos, amerykański aktor telewizyjny i filmowy z wieloma serialami, programami i filmami na ręku. Fan sportu i utalentowany aktor zdobyli również kilka nagród, w tym nagrodę American Latino Media Arts Award za „Wybitny aktor w dziennej operze mydlanej”.

 Mark Consuelos Żonaty, Żona, wesoły, Dzieci, Wartość netto, Pochodzenie etniczne, Bio

Kariera w telewizji i filmie!!!

Pierwsza znacząca rola aktora pojawiła się w serialu edukacyjnym Connect With English, który był emitowany w telewizji publicznej. Przełomowym momentem był dla niego rola Mateo Santosa w telenoweli Wszystkie moje dzieci. On i Kelly Ripa pracowali nad All My Children do 2002 roku.

Prowadził także dwa programy randkowe i występował w kilku różnych serialach, w tym w Third Watch, Friends, American Family, SeaQuest i Hope & Faith. Zagrał także w filmie fabularnym The Great Raid

Consuelos pojawił się jako powracająca postać Spivey American Horror Story: Asylum. Wcielił się w postać Oscara Arguellę w nowym serialu FOX, Pitch w 2016 roku.

Ile to kosztuje

Mark Consuelos ma za sobą bardzo udaną karierę zarówno w telewizji, jak iw filmie. Obecnie jego zgłoszona wartość netto wynosi 40 milionów dolarów. Zarówno aktor, jak i jego żona nadal są zaangażowani w przemysł rozrywkowy, a także w kilka innych projektów, które składają się na wartość netto gwiazdy.

Czy jest żonaty, czy ma dzieci?

Mark Consuelos poznał amerykańską aktorkę i gospodarz talk-show Kelly Ripa podczas pracy nad „All my Children” w 1995 roku. Mimo że przez długi czas trzymali to w tajemnicy, później ujawniono, że pobrali się w maju 1996 roku Tylko jego partner, Winsor Harmon w tamtym czasie, wiedział, że para faktycznie była małżeństwem, a nie tylko randkowaniem.

Para ma troje dzieci Michaela Josepha Consuelosa w wieku 20 lat, Lolę Grace Consuelosa w wieku 16 i Joaquina Antonio Consuelosa w wieku 14 lat. Są szczęśliwie małżeństwem już od 20 lat.

Kiedyś w programie Live With Kelly!, żona, jeśli gwiazda Kelly oskarżyła go, że będzie złośliwy po tym, jak zrobią swój czyn. Mark nie zaprzeczył i otarł się o to śmiechem po incydencie. Po prostu uznano to za zabawne i nie wpłynęło na małżeństwo. Wieści o tym, że aktor jest gejem, są nieprawdziwe.

Krótki życiorys:

Mark Andrew Consuelos w wieku 46 lat urodził się 30 marca 1971 w Saragossie w Hiszpanii. Urodził się dla rodziców Camilli i Saula Consuelosa. Jego ojciec pochodzi z Meksyku, a aktor należy do meksykańskiego pochodzenia. Jest najmłodszym z trójki dzieci w rodzinie. Jego rodzeństwo, brat, jest lekarzem, a siostra prawnikiem. Przystojny i szykowny aktor ma idealną sylwetkę i wymiary przy wzroście 5 stóp i 9 cali.

Zalecane