blog

Mark Geragos Wiki, żona, córka, rodzina, wartość netto, sprawy, klienci

Zdobycie etykiety „Celebrity Lawyer” jest niczym innym jak osiągnięciami, ponieważ ten obrońca reprezentował klientów celebrytów, takich jak Chris Brown, Michael Jackson i wielu innych. Mark Geragos jest partnerem zarządzającym w kancelariach prawnych Geragos i Geragos i jest cenionym prawnikiem, który niedawno trafił na pierwsze strony gazet, gdy napisał na Twitterze „Zgadnij gwałciciela” w sprawie Lady Gagi. Oprócz bycia znanym jako prawnik celebrytów, Mark jest również znany jako producent i aktor, znany ze swoich prac przy filmach takich jak Notorious (2016), You Be The Judge (2009) i Lost And Found In Armenia (2012).

  Mark Geragos Wiki, żona, córka, rodzina, wartość netto, sprawy, klienci

Znany jest nie tylko jako prawnik celebrytów, ale także jako producent i aktor, znany ze swoich prac przy filmach takich jak Notorious (2016), You Be The Judge (2009) oraz Zaginione i odnalezione w Armenii (2012).

Kariera jako prawnik obrony

Wszyscy możecie przewidzieć poziom profesjonalizmu Marka według jego najlepszych klientów, takich jak Michael Jackson, Chris Brown, Winona Ryder i Susan McDougal. Wiodący prawnik ukończył edukację w Haverford College i Loyola Law School. Stał się siłą, z którą trzeba się liczyć, kiedy zajął się sprawą Susan McDougal, która uporała się z niewinnym i oficjalnym werdyktem ułaskawienia.

Ciekawe: Lance Stewart Wiki, Dziewczyna, Net Worth, Rodzina

Chociaż Mark walczył we wczesnych etapach sprawy o molestowanie Michaela Jacksona, później został zwolniony z obowiązku przez Króla Popu po tym, jak nie mógł skoncentrować się na dwóch sprawach jednocześnie. W tym czasie zajmował się również sprawą kary śmierci Scotta Petersona. Niektóre z wielkich nazwisk, dla których pracował, to Kesha, Winona Ryder, Keith Carradine i Scott Peterson.

Był rok 1983, kiedy Mark po raz pierwszy dołączył do kancelarii swojego ojca, Geragos i Geragos. Jedna z jego pierwszych głośnych spraw, które otrzymał, dotyczyła Susan, kiedy mógł reprezentować Susan McDougal w sprawie o malwersacje. Prowadzi stronę internetową geragos.com, na której publikuje informacje o swoich dotychczasowych pracach związanych z przełomowymi sprawami pozwów zbiorowych w sprawach cywilnych.

Podobnie jak w 2019 roku Mark pracuje nad sprawą Jussie Smollett, syna Joel Smollett oraz Janet Smollett , reprezentując go przeciwko domniemanym oskarżeniom, z jakim ma do czynienia w Chicago. Brat Jussie, Jocqui Smollett jest dobrze znaną twarzą w sitcomie ABC On Our Own.

Ile ma wartości netto?

Mark jest partnerem zarządzającym w Kancelaria Geragos i Geragos który miał również wiele występów w telewizji. Zdobywca tytułu Attorney of the Year przez California Lawyer Magazine ma wiele nagród w gabinecie z milionami fortun w banku, co nie jest niespodzianką. Według Money Inc plasuje się na czternastym miejscu najbogatszych prawników na świecie.

Jego długa kariera prawnicza zajmująca się kontrowersyjnymi sprawami i rola w CNN przyczyniła się do jego oszałamiającej wartości netto, która osiąga olbrzymią marżę w wysokości 25 milionów dolarów.

Życie rodzinne z żoną, Paulette

Prawnik celebryty jest bardzo konserwatywny w swoim życiu osobistym i rzadko cokolwiek ujawnia. Jego data ślubu nie pojawiła się jeszcze w mediach, ale nie jest tajemnicą, że jest żonatym mężczyzną i ojcem dwójki dzieci.

Przeczytaj także: Lorenzo Mendez Wiki, wiek, żona, wartość netto

Złożył śluby przysięgi z żoną Paulette Geragos (Kassabian) i jest żonaty przez dłuższy czas. Mark jest ojcem dwójki dzieci, syna o imieniu Jake i córki o imieniu Teny.

Mark jest bardzo przywiązany do swojej córki i często publikuje o niej w swoich tweetach. 21 maja 2013 r. zamieścił na Twitterze, że jego córka chce zostać prawnikiem i zaproponował jej podążanie za swoją pasją.

W obliczu pozwu za jego tweet

W kwietniu 2017 r. był w centrum ożywionej kontrowersji z udziałem Lady Gagi i dr Luke'a. Zamieścił na Twitterze artykuł, w którym donosił, że Lady Gaga była molestowana seksualnie jako nastolatka.

Czytaj więcej: Darren Knight Wiki, wiek, żonaty, wesoły, wartość netto

Wezwał nawet tysiące swoich zwolenników do „zgadywania terapeuty”. Dr Luke wniósł przeciwko niemu pozew o zniesławienie. Chociaż zarzuty zostały później wycofane, zmuszono go do wydania publicznego oświadczenia, w którym powiedział:

„Umieszczenie prowokującego komentarza „zgadnij gwałciciela” na Twitterze wyraźnie wskazuje na zamiar nadawcy, aby zaangażować się w niepoważną, plotkarską i hiperboliczną interakcję”.

Spojrzenie na biografię Marka:

Zgodnie z jego wiki, amerykański prawnik urodził się pod nazwiskiem Mark John Geragos w Los Angeles w Kalifornii 5 października 1957 roku, co daje mu 62 lata. Urodził się w ormiańsko-amerykańskiej rodzinie z łona rodziców Paula Geragos i Betty Jane Geragos . Obrońca ma zdrową sylwetkę i idealnie do niego pasuje wzrost. Co więcej, jest on pochodzenia ormiańskiego, jak na wiki.

Zalecane