blog

Mark Halperin Wiki, żonaty, żona, dziecko, NBC, zwolniony, wynagrodzenie, wartość netto

Prawdziwa strona branży rozrywkowej zaczęła się ujawniać, gdy kobiety pracujące w branży zaczęły dzielić się gorzkimi doświadczeniami, jakie napotykały w pracy. Jedną z osobistości oskarżonych przez kilka kobiet o niewłaściwe zachowanie seksualne jest Mark Halperin, znany ze swojej pozycji starszego analityka w MNSC. To już drugi raz, kiedy Mark wdał się w kontrowersje.

  Mark Halperin Wiki, żonaty, żona, dziecko, NBC, zwolniony, wynagrodzenie, wartość netto

Prawdziwa strona branży rozrywkowej zaczęła się ujawniać, gdy kobiety pracujące w branży zaczęły dzielić się gorzkimi doświadczeniami, jakie napotykały w pracy. Jedną z osobistości oskarżonych przez kilka kobiet o niewłaściwe zachowanie seksualne jest Mark Halperin, znany ze stanowiska starszego analityka w MNSC. To już drugi raz, kiedy Mark wdał się w kontrowersje.

Oskarżony o molestowanie seksualne przez wiele kobiet!

Od zarzutów seksualnych po werbalne wypowiadanie obraźliwych słów, kontrowersje nigdy nie opuściły Marka. Mark został zwolniony z pracy zarówno w HBO, jak i NBC News pod koniec października, kiedy został oskarżony o nadużycia seksualne w ABC News przez wiele kobiet. Dianna Goldberg wystąpiła publicznie i twierdziła, że ​​Mark poprosił ją, by usiadła mu na kolanach.

Podobnie, 10 czerwca 2011 r. reporter został zwolniony z MSNBC z powodu jednoznacznych i obraźliwych słów, których użył w odniesieniu do prezydenta Baracka Obamy. W programie „Morning Joe” Mark nazwał prezydenta „rodzajem d**k”, który nadawał na żywo. Zawieszenie Marka nastąpiło zaraz po godzinie, kiedy przeprosił za swoją uwagę, w której: stwierdził ,

Całkowicie zgadzam się ze wszystkim w oświadczeniu MSNBC dotyczącym mojej uwagi. Uważam, że krok, jaki podejmują w odpowiedzi, jest całkowicie właściwy. Jeszcze raz pragnę serdecznie i głęboko przeprosić prezydenta, moich kolegów z MSNBC i widzów. Moja uwaga była nie do przyjęcia i bardzo tego żałuję.

Kariera i wartość netto:

Mark jest znany jako starszy analityk polityczny w MSNBC. Wcześniej był jednym z redaktorów zarządzających Bloomberg Politics z Johnem Heilemannem. Po współpracy z różnymi sieciami telewizyjnymi, takimi jak Bloomberg L.P. i NBC News, dziennikarz rozpoczął karierę jako asystent biurowy w ABC News i badacz w World News Tonight w 1988 roku.

Mark zawsze milczał w ujawnianiu informacji związanych z jego zarobkami. Ze względu na brak szczegółów dotyczących jego rocznej pensji, bardzo trudno jest przewidzieć liczbowe liczby jego rzeczywistej wartości netto. Ale jego wartość netto musi nieuchronnie przekroczyć milion dolarów pracy, ponieważ kotwica pracowała jako osoba w mediach przez ponad trzy dekady.

Dzieli dziecko z dziewczyną, Avrich!

Mark Halperin zawsze trzymał swój romans ze swoją dziewczyną Karen Avrich z dala od opinii publicznej. Wiadomość mówi, że Avrich jest długoletnią pięknością Marka, a jej zainteresowanie polityką jest podobne do jej partnera. Oboje mieszkają razem w Nowym Jorku i jeszcze się nie pobrali.

Chociaż para nie złożyła przysięgi wieczystej, ich związek jest teraz nie mniejszy niż „mąż i żona”. Gołąbki dzielą razem chłopca o imieniu James Halperin . Podczas gdy oboje partnerzy wypełniają swoje obowiązki rodzicielskie jedynego dziecka, Mark uwielbia udostępniać zdjęcia małego malucha za pośrednictwem swojej strony na Instagramie.

Krótki życiorys:

53-letni dziennikarz urodził się 11 stycznia 1965 roku w Bethesda w stanie Maryland w Stanach Zjednoczonych zgodnie z wiki. Po ukończeniu ostatniego roku w szkole średniej Walta Whitmana Mark poszedł na Uniwersytet Harvarda w 1987 roku, aby otrzymać dyplom licencjata. Inne niż mówienie po angielsku; Mark ma również płynną i poprawną dykcję w języku japońskim.

Zalecane