blog

Martha Plimpton Wiki, żonaty, mąż, chłopak, randki i wartość netto

Znana przede wszystkim jako aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, piosenkarka i była modelka, która znana jest głównie z filmów takich jak „Running on Empty”, a także z roli w sitcomie ABC „The Real O'Neal”, Martha Plimptona. Urodziła się w Nowym Jorku 16 listopada 1970 r. Jej rodzice, aktor Keith i Shelley. Miała narodowość amerykańską i dorastała również w tym samym miejscu, w którym się urodziła i jest pochodzenia białego.

 Martha Plimpton Wiki, żonaty, mąż, chłopak, randki i wartość netto

Kariera i postęp:

Martha rozpoczęła karierę zawodową jako modelka na początku lat 80., a później w wieku jedenastu lat zdobyła swoją pierwszą filmową postać w filmie „Rollover”. Od tego czasu ta dama pojawiła się w szeregu projektów filmowych i telewizyjnych, zarówno niezależnych, jak i mainstreamowych. Plimpton jest najbardziej znana ze swojej pracy w filmach „The Goonies”, „Parenthood” i wielu innych, a także z powracających postaci w takich programach telewizyjnych jak „ER”, „Law and Order” i tak dalej. Martha również odnotowała bardzo udane postępy na Broadwayu. Ta dama zdobyła również jedną nagrodę Emmy, nagrodę Outer Critics Circle oraz nagrodę Obie.

Wartość netto, wynagrodzenie i dom:

Ta hollywoodzka aktorka ma szacunkową wartość netto na 3 miliony dolarów, a także ma wspaniałą pensję za swoje prace. Jednak ta dama zarobiła sześciocyfrowe kwoty swojej wartości netto dzięki udanej hollywoodzkiej profesji, a także jako piosenkarka i modelka. Plimpton szczęśliwie przeżyła swój styl życia dzięki swojej wartości netto i wydaje się, że również cieszy się ze swoich pieniędzy. Ona ją spędza wystawny styl życia , którym dzieli się na stronach wiki, luksusowy dom na wiktoriańskim Brooklynie, a także dobrze wyposażona kuchnia. Mam nadzieję, że w nadchodzących dniach również zarobi ogromne pieniądze.

Czy Martha jest mężatką, czy nadal spotyka się ze swoim chłopakiem?

Jednak nie ma żadnych informacji o jej życiu małżeńskim, takich jak żadne szczegóły, czy jest zamężna lub nadal się spotyka, lub nie ma męża ani rozwodu. Ale w mediach wiki jest kilka informacji o niej, plotki o randkach i chłopakach. Martha była kiedyś zaręczona ze swoim długoletnim chłopakiem Jonem Patrickiem Walkerem w połowie lat 90-tych. Niestety, pary zerwały swoją relację przed zawiązaniem węzła. Poza tym ta dama związała się również z kilkoma chłopakami River Phoenix w latach 1986-1989, ale później zerwali swój związek, ponieważ zaczęli spotykać się z Jonem. po zaręczynach z Jonem w marcu 1995 roku para planowała ślub w 1996 roku w kwietniu, ale niestety nie doszli do życia małżeńskiego. Ale później w 2005 roku nawiązała związek z Fredem Armisenem, ale ich relacje też nie układają się idealnie i rozdzieliły się w 2006 roku. Jednak obecnie nie ma żadnych informacji o jej randkach, chłopaku również, więc wydaje się, że ta dama jest prawdopodobnie singlem w dzisiejszych czasach. I jest też pewne, że jeszcze nie wyszła za mąż, ale pewne, że nie jest lesbijką. Mam nadzieję, że wkrótce znajdzie swojego wymarzonego faceta.

Bio i fakty:

Ta 45-letnia młoda i gorąca hollywoodzka aktorka, piosenkarka i modelka nie wyszła jeszcze za mąż, a także nie ma żadnych plotek o randkach. Ponieważ jest na haju, skupiona na swoim zawodzie, co również pomaga zasłużyć na ogromną wartość netto. Ma atrakcyjną sylwetkę o pięknym kształcie i rozmiarze ciała, a także ma wysoki wzrost 5 stóp i 5 cali. Ma również idealną skórę i piękne twarze, co pomaga również zdobyć ogromnych męskich fanów fanów. Znalazłeś Martę również na jej koncie w mediach społecznościowych.

Zalecane