blog

Martin Lawrence Żona, rozwód, dziewczyna, randki i wartość netto

Martin Lawrence jest jednym z popularnych amerykańskich aktorów, komików, filmowców i muzyków, którzy odnieśli ogromny sukces, zarabiając wspaniałe wynagrodzenie. Wartość netto Martina Lawrence'a szacuje się na 110 milionów dolarów, a dzięki tej wartości netto jest on zaliczany do listy trzydziestu pięciu najbogatszych czarnoskórych aktorów na świecie. Wartość netto Martina pokazuje, jak do tej pory odnosił sukcesy w swojej karierze. Nie tylko zarobił wspaniałe dochody, ale także jest w stanie zebrać ogromną liczbę fanów i obserwujących.

 Martin Lawrence Żona, rozwód, dziewczyna, randki i wartość netto

Status związku Martina Lawrence'a jest dość skomplikowany. Był zaangażowany w wiele związków, a niektóre z nich były naprawdę złe. W 1993 roku był zaręczony z aktorką Lark Voorhies, aw 1995; ożenił się z byłą Miss Virginia USA, Patricią Southall. Rozwiedli się w 1997 roku. Ze swoją byłą żoną Southall ma córkę o imieniu Jasmin Page urodzoną 15 stycznia 1996 roku. W 1997 roku Shamicka Gibbs była jego dziewczyną. Po długim spotykaniu się z Gibbs, poślubił ją 10 lipca 2010 roku w domu Lawrence'a w Beverly Hills. Z Gibbsem ma dwie córki, Iyannę Faith i Amarę Trinity. Ponownie miał rozwód ze swoją drugą żoną. Martin Lawrence nie jest gejem.

Ma nie tylko wspaniałą karierę, ale także przystojną osobowość. Martin jest kompletnym dżentelmenem, który ma wzrost pięciu stóp i siedmiu cali, czyli 1,71 m. Nawet w wieku pięćdziesięciu lat ma dobrze umięśnione ciało. Trzeba powiedzieć, że Martin jest bardzo świadomy swojego zdrowia i sylwetki.

Zalecane