blog

Marty Lagina Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Żona, Rodzina, Wartość netto, Oak Island

Polowanie na skarbiec mogło zająć dużo czasu i wysiłku. Poszczególnym osobom potrzeba roku lub więcej praktycznych i niezbędnych umiejętności, aby wyczuć doskonałą lokalizację docelowego skarbca. Jednym z ekspertów w tej dziedzinie jest skarbnik Marty Lagina, który znany jest z odkrycia niezbitego dowodu dla jego programu „Klątwa Oak Island”.

  Marty Lagina Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Żona, Rodzina, Wartość netto, Oak Island

Życie skarbnika

Osobowość telewizyjna reality jest najbardziej znana z roli w serialu telewizyjnym History Channel „ Klątwa Oak Island ”. W serialu pojawia się również jego brat, Rick Lagina , który wraz z Martym próbuje odnaleźć zakopany skarb na Oak Island.

Uczyć się o: Marnie Simpson Wiki: Chłopak, Lesbijka, Chirurgia

Oprócz produkcji telewizyjnej Marty był również dumnym właścicielem firmy” Energia Ziemi ”. Był pionierem w wydobyciu gazu ziemnego z łupków w 1990 roku. Później sprzedał swoją firmę firmie CMS Energy za ogromne 60 milionów dolarów.

Marty Lagine w swoim programie „Klątwa Oak Island” (fot. History Channel)

Miał wizję i zainteresowanie zamianą zasobów naturalnych w energię, dzięki czemu rozpoczął swój nowy projekt pod nazwą „ Dziedzictwo Zrównoważone dziedzictwo ”. Obecnie gigantyczny projekt planuje budowę 60 turbin wiatrowych w stanie Missaukee w stanie Michigan.

Ile jest warte netto Marty Lagina?

Skarbnik zdołał zasłużyć sobie na imię i sławę. Z ulubionym programem „ Klątwa Oak Island, ” w oparciu o poszukiwanie skarbów zarobił bogaty majątek w wysokości 100 milionów dolarów.

Osobowość telewizyjna otrzymała swoją wypłatę w inauguracyjnym sezonie Klątwa wojny domowej Złoto (2018), który jest emitowany na History Channel. Markowi towarzyszy jego brat Rick jako współgospodarz, gdzie dwoje rodzeństwa odkrywa tajemnice nowych miejsc.

Czytać o : Eivin Kilcher Wiki, Wiek, Żona, Dziecko, Matka, Edukacja, Wartość netto, Szkody

Oboje rodzeństwo jest również zajęte kręceniem szóstego sezonu Klątwa Oak Island . Wyczekiwany serial ma premierę na kanale History od 13 listopada 2018 r. Jednak nadal nie wiadomo, czy twórcy zdecydowali się połączyć 30 odcinków w dwie godziny, czy też będą emitowane osobno w 30 różnych tygodniach.

Marty również wzywa swoje rosnące zarobki za pośrednictwem swojego biznesu winiarskiego. Jego syn, Alex, zakwaterowuje go w winnicy ” rząd 7 ″ rozpoczął się na początku 2000 roku. Winnica jest również rozbudowywana w winnicach Villa Mari w Traverse City w stanie Michigan.

A co z życiem małżeńskim i partnerem Marty'ego?

Każdy ma świadomość swoich osiągnięć zawodowych dzięki „ Klątwa Dębowej Wyspy ”, ale szczegóły jego związku są nadal nieznane. W mediach pojawia się bardzo niewiele informacji o jego żonie Olivii i ich związku małżeńskim.

Para ma syna Alexa Laginę i córkę Maddie Laginę, która jest teraz dorosła.

Podobnie jak jego ojciec, Alex jest z zawodu inżynierem i pojawił się również w programie jego taty, „Klątwa Oak Island”.

Wygląda na to, że Marty jest człowiekiem małomównym, ponieważ nie ujawnił żadnych informacji na temat swojego statusu małżeńskiego. Jego nieustające milczenie często prowadzi publiczność do pytania, czy para jest razem, czy też przeszła proces rozwodowy. Jakakolwiek byłaby prawda, jego fani wciąż czekają, aż ich ulubiona osobowość telewizyjna wypowie się o jego statusie w związku.

Wiedzieć więcej: Jamie Hersch Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Wzrost, Wartość netto

Krótki życiorys

Według źródła wiki, Marty Lagina został wychowany przez swoich rodziców, George'a Jacoba Laginę i Julię Laginę wraz ze swoim bratem Rickiem i siostrą o imieniu Matina Lagina. Marty ma imponujący wzrost około 5 stóp i 10 cali, a jego pochodzenie etniczne jest białe.

Ukończył Michigan Tech pod koniec lat siedemdziesiątych. Ukończył również studia prawnicze na Uniwersytecie Michigan w 1982 roku. Poza tym nie ujawnił jeszcze żadnych istotnych informacji na temat swojego wieku i daty urodzenia.

Zalecane