blog

Marty Meierotto Wiki, wiek, żonaty, żona, rodzina, wartość netto, show

Wszyscy kochają swoją rodzinę, ale pasja, jaką ma do swojej rodziny, skłania go do robienia rzeczy niemożliwych dla zwykłego człowieka. Marty Meierotto jest Traperem i gwiazdą rzeczywistości, który mieszka 100 mil na południe od koła podbiegunowego, ale rozszerzył swoją misję o zbudowanie pułapki w górach Alaski. Został ujawniony przez Reality Show w History Channel Mountain Men żyje w niebezpieczeństwie i przeżywa, łapiąc zwierzęta w poszukiwaniu futra.

 Marty Meierotto Wiki, wiek, żonaty, żona, rodzina, wartość netto, show

Kariera jako traper futer:

W wieku 8 lat wyruszył na misję bycia traperem futer i przetrwania przy ograniczonych zasobach w kabinie 100 mil na południe od koła podbiegunowego, co nie jest żartem. Inspirację i podstawową wiedzę czerpał od swojego ojca i obecnie jest jednym z najlepszych traperów futrzanych.

Marty zasadniczo zastawia pułapki na zwierzęta, aby złapać futro, aby utrzymać ciepło w mrożących kości warunkach Alaski. Dołączył do słynnej obsady Eustace Conway , Charlie Tucker, George Michaud, Rich Lewis, Tom Wiosło , Kyle Bell i Morgan Beasley na kanale History popularny reality show Mountain Men.

Mountain Men opowiada o prawdziwym wydarzeniu swojej obsady w niewybaczalnych warunkach Alaski. Obecnie mieszka w małej chatce z rodziną w Two Rivers, około 200 mil od najbliższej cywilizacji.

Ile jest warte netto Marty'ego?

Gwiazda Mountain Men stała się siłą w telewizji po tym, jak została obsadzona w programie History Channel. Traper ma wartość netto w wysokości 150 000 dolarów, którą zgromadził dzięki występom w serialu i kilku magazynach.

Jak on żyje z dala od żony i córki!!!!

Marty Meierotto jest żonatym mężczyzną i już jakiś czas temu złożył przysięgę z miłością swojego życia, Dominique'iem. Para jest rodzicem uroczej córki o imieniu Noah.

Rodzina mieszka w Two Rivers na Alasce, 100 mil na południe od koła podbiegunowego. Ale ta ostatnia misja jako Mountain Men oddala go od rodziny. W swoich nowych poszukiwaniach postanowił zbudować nową linię pułapek w lodowatych górach Alaski, która pozwoli mu oddalić się od rodziny na dłuższy czas.

W 2016 roku udał się z powrotem w góry, rozpoczynając nowy długoterminowy plan i zaczął budować domek z bali z większymi zapasami i wspiera możliwą wizytę swojej rodziny.

Nazywany jest Ostatecznym Ocalałym i Najtrudniejszym Traperem Alaski, co jest uzasadnione, ponieważ rozpoczął swoją podróż jako 25-latek z dziesięcioma dolcami w kieszeni.

Krótkie bio Marty'ego:

Według źródeł wiki, ekspert od przetrwania urodził się w Kanadzie, a później wyemigrował do Wisconsin w USA. Gwiazda Mountain Men rzadko mówi o swoich rodzicach i rodzinie, ale wiadomo, że mieszka z trzyosobową rodziną na Alasce. Posiada przyzwoity wzrost z wypolerowaną budową ciała.

Traper weteran należy do rasy białej, która jest również członkiem Stowarzyszenia Traperów Alaski i jest uważana za jednego z najtwardszych członków grupy.

Zalecane