blog

Mary Mouser Wiki: Wiek, rodzice, rodzeństwo, wzrost, chłopak, randki, Cobra Kai

Amerykańska aktorka Mary Mouser rozpoczęła karierę filmową od najmłodszych lat. Obecnie gra rolę Samanthy LaRusso w Cobra Kai obok Xolo Maridueña, sagi Karate Kid, której premiera odbyła się 2 maja 2018 r. Młoda gwiazda zaznaczyła swoją dominację w bractwie rozrywkowym swoimi wybitnymi rolami. Jest znana ze swojego głosu w różnych kreskówkach, a także zebrała ogromną fortunę.

  Mary Mouser Wiki: Wiek, rodzice, rodzeństwo, wzrost, chłopak, randki, Cobra Kai

Jak Mary Mouser gromadzi swoją wartość netto?

Mary Mouser zaczęła gromadzić majątek od piątego roku życia. Została wybrana jako zdjęcie podwójne dla córki Mela Gibsona w 2002 roku Oznaki . Jej lukratywna kariera aktorska pomogła jej zdobyć fortunę, którą cieszy się dzisiaj. Jej wybitna rola w ostatnim serialu telewizyjnym Cobra Kai pomaga jej również wzbogacić się. Jednak symboliczna wartość jej wartości netto jest zapakowana w zamknięte pudełko.

Zobacz też: Bria Myles Wiki, Chłopak, Zaręczyny, Wartość netto, Rodzice

21-letnia aktorka znana jest głównie z pracy w „ Aleksander i okropny, okropny, niedobry, bardzo zły dzień”, „Final Fantasy VII: Adwentowe dzieci” oraz ' Syn Maski. Jej rola jako Lacey Fleming w serialu ABC Anatomia prawdy dał jej rozgłos w jej karierze. Odegrała znaczącą rolę w Wojny panny młodej z Kate Hudson w 2009 roku.

Mary zaczęła aktorstwo głosowe w wieku dziewięciu lat od Pom Poko z 2005 roku. Następnie zajmowała się głosem w różnych filmach animowanych, serialach telewizyjnych i grach wideo. Występowała także w powtarzających się rolach w: Ja, Eloise, Anatomia prawdy oraz Życie jest dzikie. Wystąpiła również gościnnie w różnych ulubionych programach, takich jak Scorpion, CSI: Cyber, stan umysłu, oraz Skandal. W ostatnim cyklu filmowym kobra kai Mary dostaje główną rolę Samanthy LaRusso.

Czy aktorka Cobra Kai spotyka się z kimś?

Nie przegap: Audrey Tautou Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Wartość netto, Włosy

Mary i Brett w Disney California Adventure Park na zdjęciu udostępnionym 9 marca 2018 r. (Zdjęcie: Instagram)

Czarująca para przeżywa romantyczny romans. Często widuje się ich, jak afiszują się razem klikniętymi zdjęciami na Instagramie. Duet jest zajęty inspirowaniem się nawzajem swoją karierą, jednocześnie celebrując ich wspólnotę.

W jej wspaniałe 22 urodziny 9 maja 2018 r. Mart, Brett i ich przyjaciele chętnie odwiedzali Disneyland w Anaheim w Kalifornii. Jej chłopak aktor nie zapomniał życzyć swojej ukochanej ciepłego „Happy Birthday”. Zabierając go na Instagram, absolwentka Brentwood High School była dumna ze swoich osiągnięć w ostatnich latach. Szczęściarz chwalił się nawet czułością i czułością, jaką otrzymał od Maryi.

Urodzinowa dziewczyna cieszyła się z walki na miecze o tematyce Gwiezdnych Wojen z Brettem. Pokazała swoje umiejętności miecza świetlnego, odziając srebrną kurtkę i białą koszulkę. Wielokrotnie nagradzana wokalistka chóralna przytuliła legendarną maskotkę wypchanego śnieżnego potwora, podczas gdy jej chłopak Brett wskazał palcem maskotkę ubraną w płaszcz z lekkiego tkanego włókna.

Przeczytaj także: Brandon Jay McLaren Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Geje, Pochodzenie etniczne

Podobnie, podczas urodzin Bretta 2 czerwca 2018 r., mógł skosztować smacznego stosu ciasta czekoladowego w amerykańskiej restauracji Pump Restaurant & Drinks. Aktor uśmiechnął się, świętując swoje urodziny, zaglądając nad truskawkową babeczkę, która spadła na talerz.

Krótki życiorys

Mary Marilyn Mouser urodziła się 9 maja 1996 r. w Pine Bluff w stanie Arkansas. Jak na wiki, urodziła się rodzicom Scott mouser i Tina Mouser. Ma dwoje rodzeństwa, Aarona Parkera i Laurę Ashley, którzy są również aktorami.

Amerykańska aktorka ma oszałamiające ciało o wzroście 1,6 m (5 stóp i 3 cale) i należy do rasy białej. Mary, która ma swój znak urodzenia jako Byk, w wolnym czasie lubi jeździć konno i kocha różowy kolor.

Zalecane