blog

Marysol Patton Wiki: mąż, rozwód, matka, ojciec, wartość netto, wzrost

Toksyna zabija od wewnątrz, a rany od zewnątrz, piękno zabija z obu. Marysol Patton, lat 51, jest najlepszym przykładem takiego piękna. Tworząca się gwiazda zdążyła już stworzyć sporą rzeszę fanów i pokazała swój urok w Real Housewives of Miami. Stała się tematem rozmów w mieście, kiedy wyszła za mąż za Phillippe Pautesta, ale wkrótce zerwała z mężem. Aby dowiedzieć się więcej o przyczynie przedwczesnego podziału, czytaj dalej.

  Marysol Patton Wiki: mąż, rozwód, matka, ojciec, wartość netto, wzrost

Kariera i wartość netto

Mówiąc o karierze Marysol, założyła „The Patton Group” i zaczęła prowadzić firmę public relations, zanim wkroczyła w reality show. Była przeciętną damą, ale przełomu w życiu dokonała, gdy pojawiła się w Prawdziwe gospodynie domowe z Miami w 2010.

Przeczytaj to: Lily Chee Wiki, rodzice, siostry, chłopak, ile ma lat?

Jako jedna ze słynnych gwiazd rzeczywistości legendarnej serii Real Housewives, zdobyła ogromną sławę i fortunę w swojej karierze. Biorąc pod uwagę zarobki Marysol, zarobiła hojny majątek w wysokości 15 milionów dolarów.

Powód Splitu

Gwiazda reality show, Marysol, związała się z Philippem Pautestą-Herderem podczas intymnej ceremonii w Aspen w marcu 2010 roku. Na początku pierwszego sezonu Prawdziwe gospodynie domowe z Miami , para twierdziła, że ​​jest ze sobą w błogich stosunkach.

Ale związek zakończył się rozwodem w drugim sezonie serialu. Pod koniec sezonu duet rozwiódł się i nigdy nie widziano go razem w serialu. Po ich krótkotrwałym małżeństwie wielu twierdziło, że ich małżeństwo było fałszywe, a Lea nazywała ślub żartem.

Marysol powiedziała jednak, że ich małżeństwo nie było fałszywe i nie działało, ponieważ była do bani jako żona. Zapytawszy, czy ich małżeństwo zostało zrobione dla zielonej karty, powiedziała:

„W chwili, gdy powiedziałeś »zielona karta«, wszyscy myśleli, że moje małżeństwo jest fałszywe. Mówiąc to w telewizji krajowej, nagle zasiałeś to ziarno w głowie wszystkich, a teraz dwa i pół roku później wszyscy mówią „Och, to małżeństwo było fałszywe, chodziło o zieloną kartę”.

Chociaż Marysol zakończyła swój poprzedni związek, zasugerowała, że ​​przeniosła się i znalazła nowego chłopaka. Zabrała się do Twittera i udostępniła zdjęcie z nazwiskiem jej nowego chłopaka jako Robina Thicke w 2011 roku.

Możesz polubić: Tamara Keith Wiki, żonaty, mąż, chłopak, rodzina, NPR

Co więcej, Marysol była widziana, jak pisała o swoim chłopaku, natychmiast mówiąc, że jej chłopak jest Brytyjską Fantazją. Ponieważ nie jest jasne, kiedy duet zaczął się spotykać, jedno jest pewne, fani nie mogą się doczekać, aby zobaczyć swoją gwiazdę na oficjalnym wydarzeniu.

Rodzina Marysol

Zagłębiając się w rodzinę Marysol, urodziła się dla ojca i matki Elsy Patton, gwiazdy reality show. Rodzice Marysol mieli się rozwieść po 50 latach spędzonych razem, ale jej matka doznała poważnego udaru mózgu w marcu 2013 roku.

Matka Marysol doznała urazu mózgu w następnym wypadku. Początkowo, gdy krążyły plotki, że matka Marysol zginęła w katastrofie, wyszło na jaw, że przeszła wielomiesięczne leczenie i operację.

Marysol Patton z mamą, Elsa Patton opublikowała w październiku 2013 r. (Zdjęcie: Dailymail.co.uk)

Przeglądaj to: Bob McCown Wiki, bio, żonaty, żona, dziewczyna lub wesoły, wynagrodzenie, wartość netto

Nie ma dokładnych informacji o jej ojcu, ale wiadomo, że jej ojciec jest żeglarzem. Mówiąc o matce Marysol, jest ona prawdopodobnie dobrze znana w mediach ze swojej dziwacznej twarzy z powodu spartaczonych wyników operacji plastycznych. Elsa uzależniła się od chirurgii plastycznej, co utorowało jej drogę na listę „ Chirurgia plastyczna poszła nie tak.

Matka umiera w wieku 84 lat

To dość smutne, że matki Marysol, Elsy Patton, nie ma już na tym świecie. Elsa, jedna z osławionych matek Prawdziwe gospodynie domowe z Miami, zmarł w wieku 84 lat w maju 2019 roku.

Rodzina Pattona wydała oświadczenie, aby NBC Miami wyrażając pociechę Elsie, która stwierdziła:

Nasza ukochana Elsa Patton (AKA Mama Elsa) zmarła w weekend Dnia Matki po długiej chorobie. Otaczała ją rodzina i bliscy przyjaciele. Rodzina jest bardzo wdzięczna wielu fanom i przyjaciołom, którzy nadal o nią prosili, składali modlitwy i najlepsze życzenia.

Elsa walczyła z długoletnią chorobą, która dotknęła ją podczas trzeciego i ostatniego sezonu Prawdziwe gospodynie domowe z Miami który został wyemitowany w 2013 roku. W tym czasie ta kobieta o bystrym dowcipie i żarłocznej postawie również doznała zapału, a jej zdrowie uległo pogorszeniu.

Pogrzeb Elsy odbył się 17 maja 2019 r., gdzie Prawdziwe gospodynie domowe z Miami gwiazdy wspierały Marysol po południu w Graceland Memorial Park w Coral Gables w południowej Florydzie. Lisa Hochestein, Alexia Echavarria i Adriana de Moura szły obok Marysol podczas pogrzebu.

Ponadto Frank Amadeo z Davida Naranjo i Estefan Enterprises przybył na pogrzeb Mamy Elsy i przypomniał sobie chwile, gdy Elsa wracała z tamtych dni. Podobno Marysol wygłosiła wzruszającą mowę pochwalną pod adresem Elsy i poczuła ulgę, że jej dumna matka w końcu uwolniła się od walki z długoletnimi chorobami.

Krótki życiorys

Urodzona 9 stycznia 1967 na Florydzie, gwiazda reality show, Marysol Patton ma obecnie 51 lat. Marysol stoi na wysokości 1,63 metra i należy do rasy białej.

Zalecane