blog

Marzia Bisognin Pomiary, wiek, rodzina, związek z PewDiePie

Włoska vlogerka Marzia Bisognin jest popularnie znana jako CutiePieMarzia. Znana jest również jako narzeczona słynnego YouTubera PewDiePie. Oprócz bycia YouTuberem, Marzia jest projektantką mody i zaprojektowała buty „Daisy” za pośrednictwem Project Shoe. Opublikowała również książkę fantasy / horror dla młodych dorosłych zatytułowaną La Casa Dei Sogni.

  Marzia Bisognin Pomiary, wiek, rodzina, związek z PewDiePie Dom Marzeń.

Jaka jest wartość netto Marzi Bisognin?

Marzia Bisognin zgromadziła 2 miliony dolarów netto. Swoje bogactwo czerpała jako włoska vlogerka zajmująca się modą i urodą. Cóż, Marzia jest najbardziej znana ze swoich filmów na YouTube, które obejmują modę, włosy, makijaż i majsterkowanie. Jako YouTuber Marzia uzyskuje przychody od 31,1 000 USD do 498,3 000 USD.

Czytaj więcej: Scott Steiner Bio, teraz, wartość netto, żona, rodzina

Oprócz vlogowania w YouTube Marzia jest divą modową. Co więcej, zarabia na produktach partnerskich, w tym strojach modowych w mediach społecznościowych. Projektuje swoje ubrania, a w 2015 roku wydała horror.

Obecnie Marzia ma ponad 7,3 miliona subskrybentów na swoim kanale YouTube i ponad 5,3 miliona obserwujących na Instagramie.

Związek z PewDiePie: Zaręczony z wieloletnim chłopakiem

Marzia i Felix Kjellberg spotykają się ze sobą od 2011 roku. Felix jest powszechnie znany pod pseudonimem YouTube PewDiePie . Podobno para zaczęła się spotykać po tym, jak Marzia wysłała PewDiePie wiadomość, ponieważ była jego wielką fanką.

Marzia ostatecznie przeniosła się do Szwecji, by zamieszkać ze swoim chłopakiem. Później para przeniosła się do Brighton w Anglii i tam osiedliła. Para jest w maślanym, gładkim związku.

W kwietniu 2018 para zrobiła niespodziankę swoim fanom. Po długim związku Marzia oficjalnie ogłosiła wiadomość o swoim zaangażowaniu na Instagramie 27 kwietnia 2018 r. z podpisem: Feliks zaproponował!!

Karl-Anthony Towns Girlfriend, Parents, Net Worth

W tym samym dniu, PewDiePie opublikował to samo zdjęcie na Twitterze. Nowo narzeczona para mieszka w Anglii i cieszy się wspólnym czasem. Para również obnosi się ze swoimi zdjęciami w mediach społecznościowych, wyznaczając cele w związku. Marzia jednak jeszcze nie wyszła za narzeczonego.

Marzia wychodzi za mąż!

Gratulacje dla Marzii i jej obecnego męża Felixa Kjellberga, A.K.A, PewDiePie. Po ośmiu długich latach bycia w związku, para w końcu związała się w pięknej ceremonii ślubnej w otoczeniu najbliższych przyjaciół i rodziny.

Szczęśliwa para związała się w poniedziałek w Umiarkowanym Domu i Konserwatorium Nasha w Kew Gardens.

Marzia i jej mąż Felix w dniu ślubu. (Zdjęcie: dailymail.co.uk)

Marzia weszła na swój Instagram, by ogłosić szczęśliwe wieści. Napisała, że ​​była najszczęśliwszą osobą i z radością nazywa PewDiePie mężem do końca życia.

Podobnie jej obecny mąż Felix również zabrał się na swój własny Instagram, aby podzielić się swoim podekscytowaniem. Powiedział dalej: Jesteśmy małżeństwem!!! Jestem najszczęśliwszy, jakim mogę być. Mam szczęście dzielić moje życie z tą niesamowitą kobietą .

Pomiary Marzi Bisognin

Stojąc na wysokości 1,66 m (5' 5¼'), Marzia Bisognin ma wspaniałe wymiary ciała 34-26-34 cale. Ma drobną budowę ciała i masę ciała 52 kg lub 115 funtów. Marzia ma ponad 22 znane tatuaże na jej ciele. Wytatuowała sobie na przedramieniu słowo „Nieśmiała”.

Możesz cieszyć się: Ross Stripling Wartość netto, żona, rodzina, wzrost

Projektantka mody o ciemnobrązowych włosach ma rozmiar stopy 6,5 (USA) lub 37 (UE). Marzia jest bardzo wrażliwa na swoją skórę i ma swoją rutynę pielęgnacyjną, aby była gładka i gładka

Krótki życiorys

Sensacja internetowa, Marzia Bisognin urodziła się 21 października 1992 r. i ma obecnie 26 lat. Urodziła się z rodziców Francy i Marziano Bisognin i dorastała ze swoim bratem o imieniu Davide w Vicenzy we Włoszech. Marzia ma obywatelstwo włoskie i należy do włoskiego pochodzenia etnicznego, ponieważ dorastała w rodzinie pochodzenia włoskiego. Obecnie mieszka w Brighton w East Sussex w Anglii.

Zalecane