blog

Masika Kalysha Wiki, córka, mąż, rodzice, pochodzenie etniczne, wartość netto

Wyzwanie rodzicielstwa nie jest dla osób o słabych nerwach, ponieważ wymaga mnóstwa ciężkiej pracy i wysiłku. Artystka muzyczna i gwiazda reality show Masika Kalysha w tym sensie jest wybraną kobietą o lwiem sercu, która nie tylko podjęła decyzję o zajściu w ciążę, ale także sprawnie poradziła sobie z zadaniem wychowania córki jako samotnej matki. Masika zyskała sławę po tym, jak zaszła w ciążę z córką amerykańskiego rapera Fatty Wap, Khari Barbie Maxwell. Mimo burzliwej relacji z raperką, dodawała sił wszystkim samotnym matkom, by stawić czoła wyzwaniu rodzicielstwa.

  Masika Kalysha Wiki, córka, mąż, rodzice, pochodzenie etniczne, wartość netto

Masika zyskała sławę po tym, jak zaszła w ciążę z córką amerykańskiego rapera Fatty Wap, Khari Barbie Maxwell. Mimo burzliwej relacji z raperką, dodawała sił wszystkim samotnym matkom, by stawić czoła wyzwaniu rodzicielstwa.

Córka Z Amerykańskim Raperem; Jej kolorowa historia randek

The Miłość i hip-hop: Hollywood alum Masika ma córkę o imieniu Khari Barbie Maxwell ze swoim byłym chłopakiem Fatty Wap. 11 grudnia 2015 roku gwiazda reality show ogłosiła na swoim Instagramie, że jest w szóstym miesiącu ciąży z pierwszym dzieckiem.

Przybyła na Power 106 Cruz Show i ujawnił tatusia jako amerykańskiego rapera Fatty'ego. Jednak raper początkowo zaprzeczał, że jest ojcem, a także odmówił testu na ojcostwo, gdy Masika zapytała ją siedem razy.

Nie chcesz przegapić: Liz Wheeler Wiki: Wiek, żonaty, zaręczyny, mąż, wzrost, wartość netto

Następnie powitała córkę w marcu 2016 r. Ale pomimo przybycia córki, jej były chłopak pozostał wyzywająco odrzucając ciążę Masiki i nie wspierał.

Gwiazda reality show powtórzyła również, że Fatty Wap był jej ojcem dziecka Klub Śniadaniowy w sierpniu 2016 r. ujawniła również, że ona i Fatty wielokrotnie uprawiali seks bez zabezpieczenia.

Po długim okresie zaprzeczania swojemu ojcostwu amerykański raper przyjął później jego ojcostwo i postanowił odwołać swoje i Masiki wciąż i ponownie ze względu na ich córkę. Podczas urodzin Khari, 30 marca 2017 r., ona i Fatty razem świętują pierwsze urodziny swojej córki.

Podczas gdy Masika cieszy się życiem jako samotna matka, przez krótki czas miała romans z rozgrywającym Los Angeles Chargers Geno Smithem. Gwiazda reality show i kanadyjski raper Tory Lanez również wywołali plotki o randkach w 2017 roku.

Zobacz też: Geno Doak Wiki: Wiek, praca, rodzina, wartość netto – wszystko o nowym chłopaku mamy June

Pomimo jej przeszłego związku, od września 2018 roku gwiazda muzyczna jest podobno niezamężna i jeszcze nie wspomniała o swoim mężu w żadnym z wywiadów lub w mediach społecznościowych.

Jak Masika Kalysha zebrała wartość netto?

33-letnia Masika zebrała swój majątek ze swojej kariery jako artystka muzyczna i gwiazda reality show. Według sonaku.com , średnia pensja artysty muzycznego w Stanach Zjednoczonych wynosi 32 193 USD, a jego płace wahają się od 10 000 do 104 000 USD rocznie.

Zarobki Masiki mogą prawdopodobnie spaść z górnego zakresu, ponieważ ma ugruntowaną pozycję na scenie R&B, wydając takie single jak Hella Hollywood, Już nie oraz Zły z Dystrybutorami Imperium.

Gwiazda reality show dodała też fortuny ze swojego występu w serialu VH1 Miłość i hip-hop: Hollywood od 2014 do 2017 roku. W wieku 22 lat Masika wystąpiła w romantycznym filmie Trzy mogą zagrać w tę grę . Od tego czasu wystąpiła w kilku filmach i serialach, takich jak 7 żyć Xposed; Sekcja Miłości; oraz Steve.

Krótki życiorys

Masika Kalysha urodziła się 7 czerwca 1985 roku w Chicago, Illinois. Jako dziecko gwiazda reality show była blisko z rodzicami, zwłaszcza z ojcem. The Miłość i hip-hop: Hollywood aktorka dorastała wraz z bratem i siostrą w Chicago w stanie Illinois.

Przeczytaj także: Cynthia Erivo Mąż, chłopak, rodzina, wartość netto

Masika ma obywatelstwo amerykańskie i ma mieszane pochodzenie etniczne afrykańsko-europejskie. Gwiazdka reality stoi na wysokości 1,67 m i ma znak urodzenia Bliźniąt. Jako piosenkarka wydała singiel zatytułowany Zły w wieku 29 lat. Zgodnie z wiki, Masika wydała single takie jak Hella Hollywood oraz Już nie z Dystrybutorami Imperium.

Zalecane