blog

Mateo Ronaldo, Cristiano Ronaldo's Son Wiki: Wiek, urodziny, mama, rodzina

Mateo Ronaldo jest trzecim dzieckiem mistrza piłki nożnej Cristiano Ronaldo. Mateo i jego siostra bliźniaczka urodzili się przez matkę zastępczą w Kalifornii. Mateo nie zabraknie wzoru do naśladowania, ponieważ jego ojciec jest zdobywcą Pucharu Europy i pięciokrotnym zdobywcą Złotej Piłki. Urodzony jako trzecie dziecko Ronaldo, jest o minutę młodszy od swojej siostry bliźniaczki, Evy Marii i pięć miesięcy starszy od swojej najmłodszej siostry Alany, która urodziła się partnerce Ronaldo, Georginie Rodriguez.

 Mateo Ronaldo, Cristiano Ronaldo's Son Wiki: Age, Birthday, Mom, Family

Wszystko o Mateo i jego rodzinie!

Mateo jest jednym z czwórki dzieci legendy futbolu Cristiano Ronaldo. Cristiano Ronaldo powitał Mateo i jego siostrę bliźniaczkę Evę Marię 8 czerwca 2018 r. u matki zastępczej. Urodził się w Ameryce w pobliżu granicy z Meksykiem w szpitalu Sharp Grossmont. As Realu Madryt często publikuje zdjęcia swoich bliźniaków i starszego syna Cristiano Jr. na swoim koncie w mediach społecznościowych. Ale informacje o biologicznej mamie Mateo wciąż są ukryte.

Jest bardzo bliski członkom swojej portugalskiej rodziny, w tym starszemu wujowi Hugo oraz ciotom Elmą i Lilianie.

Cristiano Ronaldo z dziećmi na wakacjach. (Zdjęcie: Dailymail.co.uk)

12 listopada 2017 r. Cristiano przywitał najmłodszą siostrę Mateo o imieniu Alana Martina swoim dziewczyna, Georgina Rodriguez . 23-letnia modelka podpisała kontrakt z madrycką agencją Uno Models. Były sprzedawca w sklepie Gucci jest wyszkoloną tancerką. W kwietniu 2018 roku Georgina obnosiła się ze swoim pierścionkiem z brylantem w swojej historii na Instagramie, co podsyciło pogłoski o zaręczynach duetu. Jednak idealna para nie skomentowała jeszcze małżeństwa.

Ronaldo spotykał się również z rosyjską modelką Iriną Shayk z 2010 roku. Irina pojawiła się w filmie Herkules (2014) z Dwaynem Johnsonem. Była częścią Victoria's Secret Fashion Show 2016. Zagrała w piosence Kanye Westa Moc. Niestety ich drogi rozeszły się w 2015 roku.

Mateo cieszy się wartością netto swojego ojca!

Mateo to szczęśliwe dziecko urodzone ze srebrną łyżką. Jego ojciec jest jednym z najlepiej opłacanych piłkarzy na świecie. Ma wielką wartość netto w wysokości 400 milionów dolarów i otrzymuje wynagrodzenie podstawowe w wysokości 40 milionów dolarów. Oprócz tego zarabia kolejne 40 milionów dolarów z różnych reklam i reklam.

Sportowiec podpisał dożywotnią umowę z Nike o wartości 1 miliarda dolarów. Zapewnia swoim dzieciom i rodzinie wspaniały styl życia. Jego sława i bogactwo finansowe są doskonałym zabezpieczeniem dla Mateo i jego rodzeństwa.

Dzięki silnej determinacji Cristiano zaczął grać w piłkę nożną z Andirinha w wieku ośmiu lat. Jego przełom w karierze nastąpił, kiedy podpisał kontrakt ze Sporting Club de Portugals. Widząc potencjał młodego chłopca, Manchester United podpisał z nim kontrakt latem 2003 roku. W 2007 roku podpisał ze swoim ówczesnym klubem pięcioletnie przedłużenie o 31 milionów dolarów. W 2009 roku Ronaldo dołączył do Realu Madryt z kontraktem wartym 150 milionów dolarów. Zapewnił wiele zwycięstw, w tym główne trofea, takie jak Liga Mistrzów oraz Liga.

Krótki życiorys

Mateo Ronaldo w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych ma obchodzić swoje pierwsze urodziny 8 czerwca 2018 roku. Urodził się jako wysportowany ojciec Cristiano Ronaldo pochodzenia portugalskiego i zastępcza matka, której informacje są ukrywane. Ma siostrę bliźniaczkę Evę Marię urodzoną tego samego dnia. Zgodnie z wiki, gwiazdor ma starsze rodzeństwo o imieniu Cristiano Ronaldo Jr. i Alana Martina. Ma znak urodzenia Bliźnięta. Cieszy się wygodnym stylem życia z rodzicami.

Zalecane