blog

Matt Altman Wiki: Wiek, ślub, żona, bliźniaki, rodzina, wartość netto, wzrost

Matt Altman jest gwiazdą reality show Bravo TV Million Dollar Listing. Jest odnoszącym sukcesy agentem luksusowych nieruchomości w różnych prestiżowych miejscach, takich jak Beverly Hills i Holmby Hills. Amerykański biznesmen był współzałożycielem firmy zajmującej się nieruchomościami The Altman Brothers w 2002 roku, która sprzedała luksusowe nieruchomości o wartości 2,5 miliarda dolarów. Wraz z kwitnącym biznesem agent nieruchomości został niedawno pobłogosławiony bliźniakami.

  Matt Altman Wiki: Wiek, ślub, żona, bliźniaki, rodzina, wartość netto, wzrost

Jak Matt przywołuje Net Worth?

Matt Altman czerpał swoją ogromną wartość netto głównie jako agent nieruchomości dla różnych firm a także agent talentów w wiodącej firmie. Cieszy się swoim wystawnym stylem życia, sprzedając luksusowe nieruchomości milionerom i celebrytom w Los Angeles, Beverly Hills, Holmby Hills i Bel Air. Jego firma zajmująca się nieruchomościami sprzedała w 2011 roku nieruchomości o wartości ponad 60 milionów dolarów w całym kraju. Wraz ze swoją firmą Bracia Altman , jest również aktywnym brokerem w Douglas Elliman Nieruchomości od lutego 2015 r.

partner biznesowy i brat Matta, Josh Altman, 39 lat, ma majątek w wysokości 20 milionów dolarów. Ich kosztowna sprzedaż na Ocean Dr. za 10,5 miliona dolarów została oceniona najwyżej w historii Santa Monica na mieszkanie. Dowcipni bracia sprzedali 72 Beverly Hills Park za 16,5 miliona dolarów, co było szóstą największą wyprzedażą w hrabstwie LA w 2010 roku.

Były Hilton i Hyland brokerzy znaleźli się w centrum uwagi, gdy Peter Kliedman pozwał braci nieruchomości o 3,7 miliona dolarów, twierdząc, że bracia dokonali oszustwa i osiągnęli nielegalny zysk w wysokości co najmniej 10 milionów. Twierdził, że musiał złożyć wniosek o ogłoszenie upadłości, ponieważ bracia zbili fortunę na jego majątku.

Matt zgromadził również ogromne bogactwo jako agent talentów w najbardziej renomowanych firmach, takich jak Agencja Twórców Artystycznych (CAA) oraz Agencja Gersh w Beverly Hills, przed dołączeniem do branży nieruchomości. Jest także znanym członkiem obsady w serialu reality show Bravo TV Aukcja za milion dolarów.

Matt cieszy się życiem małżeńskim jako ojciec bliźniąt

Oprócz udanego biznesu, gwiazda Bravo ma równie szczęście w życiu rodzinnym. Cieszy się romantycznym związkiem ze swoją dziewczyną, która została żoną, Johanną Sicat. Jest współpracownikiem maklerskim w Osiedle PLG . Zakochani wymienili śluby 12 sierpnia 2017 r. w Beverly Hills. Pospieszne małżeństwo szybko podwoiło swoją rodzinę z dwóch do czterech w niecały rok.

Matt z żoną Johanną i bliźniakami 16 maja 2018 r. (zdjęcie: Instagram)

Para jest teraz rodzicami uroczych bliźniaków urodzonych 15 i 16 maja 2018 roku. Nazwali swoją córeczkę Londyn i chłopca Ashton. Na zdjęciu udostępnionym przez agenta nieruchomości 16 ten W maju 2018 r. widzimy jego piękną żonę trzymającą za klatkę piersiową swoje dzieci leżące na szpitalnym łóżku.

Matt od dawna planował przybycie swoich dzieci. Opublikował na Instagramie zdjęcie dwóch par uroczych butów dla swoich bliźniaków w Nowy Rok 2018.

Krótki życiorys

Matt Altman urodził się w żydowskiej rodzinie w Bostonie w stanie Massachusetts. Jednak szczegóły dotyczące jego urodzin są odosobnione. Ma obywatelstwo amerykańskie i należy do pochodzenia izraelsko-amerykańskiego. Pochodzący z Los Angeles ma prawie taki sam wzrost jak jego brat Josh, którego wzrost wynosi 1,75 m (5' 9'').

Matt ukończył studia licencjackie z dziennikarstwa i komunikacji masowej na University of Colorado. Wtedy był placekickerem w drużynie Colorado Buffaloes Football. Jest skłonny do wózka, projektowania, kultury i architektury i mieszka w Los Angeles z żoną i bliźniakami.

Zalecane