blog

Matt Baier Wiki, wiek, dzieci, nastoletnia mama, Amber Portwood, Twitter, praca

Fale i zwroty życia sprawiają, że człowiek przechodzi przez rzeczy, o których w ogóle nie myśli ani nie pragnie. Matt Baier to gwiazda reality show, który przed wprowadzeniem do telewizji walczył o zostanie zawodowym pokerzystą. Jest częścią popularnego serialu reality Teen Mom OG i chłopakiem Amber Portwood, jednej z nastoletnich matek, która jest w nim od samego początku.

 Matt Baier Wiki, wiek, dzieci, nastoletnia mama, Amber Portwood, Twitter, praca

Co robi Matt?

Na początku kariery był dżokejem radiowym, który pracował w Montanie i Vermont. Zatrzymał się po tym, jak wyszedł z anteny i całkowicie przestał pojawiać się w pracy. Jest także autorem, który napisał powieść zatytułowaną Faceci nie ratują facetów i twierdzi, że opisuje ona jego doświadczenia jako ofiary napaści seksualnej w dzieciństwie.

Przygotowuje się również do wydania pamiętnika zatytułowanego Naga prawda o moim życiu. Zanim przyszedł na show, pracował nad byciem zawodowym pokerzystą. Jego sława w serialu powstrzymała teraz plany, ale była dla niego owocna i nadal pojawiała się regularnie.

Ile jest wart Matta?

Osobowość telewizji reality nie była zbyt dobra w utrzymywaniu jakichkolwiek prac przez długi czas w przeszłości. Stał się teraz znaczącą częścią programu hitów, Teen Mom OG, który płaci mu przystojną kwotę, która przyczyniła się do zarobienia znakomitej wartości netto.

Chociaż zarabia na tym dobre pieniądze, musi je wydawać na swoje malutkie mamy na opiekę nad dziećmi, które z nimi spłodził.

Jak układa się jego związek z Amber Portwood?

Jeśli masz już przejrzeliśmy stronę Amber Portwood na naszej stronie, już wiesz, że już od jakiegoś czasu są razem. W całej serii ich związek przeszedł wiele wzlotów i upadków, ale utknęli ze sobą. Mają swoją stronę historii, która nie była zbyt przyjemna i wzajemnie się uzupełniają.

W ostatnich dniach pojawiło się objawienie, że okłamywał swoją dziewczynę w kilku sprawach. Oskarżyła go, że jest patologicznym kłamcą, który okłamywał ją nawet na temat liczby dzieci, które miał z innymi kobietami. Raport sugeruje, że ma dziewięcioro dzieci z różnymi kobietami. To nawet spowodowało przerwanie jego małżeństwa z Amber. Źródła twierdzą również, że skontaktował się z Farrah Abraham i Jenelle Evans na Twitterze, zanim osiadł w Portwood.

Historia osobowości telewizyjnej obejmuje również używanie narkotyków, które powtórzyło się 12 czerwca 2017 roku, kiedy był w posiadaniu Xanax, który próbował dać Catelyn Baltierra. To po raz kolejny przerwało ich małżeństwo. W poniedziałkowym (19 czerwca) odcinku więcej problemów uderzyło w parę po tym, jak Tiffany Basset wyznała, że ​​ma procę z Baierem. Od tego czasu okazało się śmiertelne Amber postanowiła z nim skończyć . Teraz podobno się rozpadły.

Biografia w stylu Wiki:

Matt Baier w wieku 46 lat urodził się w 1971 roku w Bostonie w stanie Massachusetts w USA. Niedawno obchodził swoje urodziny 29 czerwca. Ma na nadgarstkach pasujący tatuaż ze swoją byłą dziewczyną, a także wytatuowane jej imię na przedramieniu, którym obnosił się na Instagramie. Amerykanin należy do rasy białej. Wysoki i przystojny pisarz i gwiazda telewizji reality musi teraz naprawdę ciężko pracować, aby przekonać swojego byłego narzeczonego, by przebaczył i był z nim.

Zalecane