blog

Matt Czuchry Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Bez koszuli, Wartość netto

Słynna gwiazda ma za sobą historię skradania serc swoich koleżanek. Kiedyś podobno spotykał się ze swoją gwiazdą The Good Wife, Archie Panjabi. Matt Czuchry czerpie swoją wartość netto ze swojej płodnej gry aktorskiej. Zebrał swoje bogactwo od swoich gości i głównych ról w różnych serialach telewizyjnych i filmach.

  Matt Czuchry Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Bez koszuli, Wartość netto

Ile jest warte netto Matta?

Matt Czuchry czerpie swoją wartość netto ze swojej płodnej gry aktorskiej. Zebrał swoje bogactwo od swoich gości i głównych ról w różnych serialach telewizyjnych i filmach. Od 2018 roku czerpie dochody ze słynnego dramatu muzycznego, Mieszkaniec.

Poprzednio, Matt zarobił znaczne dochody, przedstawiając się Logan Huntzberger na słynnym WB serial telewizyjny, Dziewczyny Gilmore (2004-2007) oraz Cary Agos na Dobra żona (2009-2016).

Matt zainteresował się aktorstwem po tym, jak w swoim życiu studenckim uczęszczał na zajęcia teatralne. Jego profesor był tak pod wrażeniem jego talentu, że zasugerował Mattowi udział w dramacie.

Mieszkaniec aktor zadebiutował w dniu Młodzi Amerykanie WB w 2000 . Później pojawił się w rolach gościnnych w wielu programach telewizyjnych, w tym Freaks i Geek ; 7. Niebo ; Praktyka ; Weronika Mars ; oraz Światła piątkowej nocy. Jego portret starszego rezydenta internisty Conrad Hawkins w Mieszkaniec przyniosła mu ogromne aklamacje krytyków. Premiera serialu odbyła się 21 stycznia 2018 roku. Pierwszy sezon serialu zakończył się 14 maja 2018 roku.

Czuchry nominowany do nagrody Nagrody Emmy, nagrody Gildii Aktorów Ekranowych, oraz Nagrody Teen Choice. Udało mu się również wygrać Szczegóły Nagroda ; Charyzma na ekranie i styl pozaekranowy 2010 ; Najbardziej niezapowiedziani aktorzy w New York Vulture TV 2010 ; oraz Telewizja bez litości Najlepsze występy - 2011.

Matt Czuchry Życie randkowe: Status związku po rzuceniu się ze współpracownikami

Słynna gwiazda ma za sobą historię skradania serc swoich koleżanek. Kiedyś podobno spotykał się ze swoim Dobra żona współ-gwiazdą, Archie Panjabi.

W 2011 roku Matt powiedział, że cenił swoje dawne relacje randkowe, gdy w wywiadzie dla Vulture zapytano go o jego życie miłosne. Powiedział:

„Nie mam nic przeciwko byciu singlem. Nie mam nic przeciwko byciu w związku. Albo ze mną w porządku… Cieszyłem się długimi związkami, które miałem, i podobało mi się również bycie singlem. ”

Z jego zgłoszonych romansów, jego zgłoszony związek z amerykańską aktorką Kate Bosworth zyskał szerszy rozgłos w tabloidach i mediach społecznościowych. Zaczął spotykać się ze swoją gwiazdą, Kate Bosworth, w lipcu 2000, zgodnie z Popsugarem. Aktorski duet poznał się na planach seriali telewizyjnych, Młodzi Amerykanie. Później zauważono, że cieszą się nawzajem towarzystwem, nawet po anulowaniu serii. Niestety ich krótki związek rozpadł się w 2002 roku.

Matt i Kate pozostali jednak przyjaciółmi nawet po zerwaniu. Była para była widziana na przyjacielskim obiedzie w czerwcu 2010 roku z ówczesnym chłopakiem Kate, Alexandrem Skarsgardem w Joan's.

Później Kate została żoną amerykańskiego reżysera Michaela Polisha – pobrali się w 2013 roku.

Przez lata Matt Czuchry umawiał się z kilkoma paniami, ale żaden z jego związków nie przerodził się w małżeństwo.

Obejmuje fanów wszelkiej orientacji seksualnej, wsparcie fanów gejów

Matt w swojej karierze zgromadził fanów różnorodnej seksualności. Ma postępowe spojrzenie na przyszłość kraju. Podniósł głos w mediach społecznościowych, aby bronić praw mniejszości

Antydyskryminacyjne komentarze Czuchry uczyniły z niego gwiazdę wśród mniejszości. W wywiadzie powiedział:

Myślę, że każde miejsce, które dyskryminuje ludzi, każda ustawa, która dyskryminuje ludzi, jest po złej stronie historii. Kraj nieustannie posuwa się naprzód w sposób progresywny, pod tym względem sytuacja się poprawia. Ale mamy pracę do wykonania”.

Jego postać na Dobra żona był w otwartym związku z biseksualną śledczą Kalindą Sharma. Powiedział kiedyś, że społeczności mniejszościowe, takie jak geje, próbują zrozumieć swoją sytuację, tak jak każda inna społeczność – w ten sam sposób Kalinda i jego postać, Cary, podeszli do swojego związku w serialu.

Krótki życiorys:

Matt Czuchry urodził się 20 maja 1977 r. w Manchesterze w stanie New Hampshire zgodnie z wiki. Urodził się dla ojca Andrew Czuchry'ego, profesora na East Tennessee State University w Johnson City, i matki Sandry. Ma troje rodzeństwa, braci AJ i Mike'a oraz siostrę Karen. U boku ojca jest przyzwoitym Ukraińcem. Wzrost Matta wynosi około 1,77 m (5 stóp 9 cali).

Słynny aktor ukończył College of Charleston w Południowej Karolinie w 1999 roku

Zalecane